Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod andrejo777 29. 3. 2023 16:00

Mate tiez niekto problem u S23U, pri posielani videa do TV? Skusane na 2x Samusng TV rady 6 FHD a rady 7 UHD. Vzdy sa chvilu nacita, potom chvilu prehra a potom zase nacita a tak dokola. Zo stareho mobilu S20FE idu videa v 4k bez problemov a to aj v 60fps. Ultra mi robi toto.
andrejo777
Junior

Odeslat příspěvekod dede 29. 3. 2023 18:17

Telefon za 30tis. a pouzdro za dolar. To samozdřejmě nemá s kevlarem nic společného.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod Jirass 30. 3. 2023 06:07

Nebo ještě lepší je kombinace:

Telefon za třicet, kryt za vyrobený za dolar, ale prodaný za 60 dolarů.

Snad si někdo nemyslíte, že ty drahý kryty se dělají z mimozemských materiálů? To jen ten "značkový" prodejce vás víc obere ;-)
Jirass
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod renek1 30. 3. 2023 07:06

Nikdo si nedělá asi iluze o tom za kolik je značkovej kryt vyrobenej, jako ostatně všechno, ale asi si značka nelajsne o něčem napsat karbon nebo kevlar a vyrobit to z pet lahve v indický garáži.
Na druhou stranu, ať si každý na telefon dá co chce, ale vyjádřit názor je taky potřeba.
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tttom 30. 3. 2023 09:40

Dá se na widgetu Samsung kalendáře nastavit, aby byl nahoře vždy aktuální týden? Třeba teď na konci měsíce tam vidim události celého března a co bude příští týden vidět není. Podle mě to neuměl ani acalendar, kterej sem používal dříve.
tttom
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 30. 3. 2023 10:05

Opravdu nevím jestli tohle zvládne Samsung kalendář ale používám aplikaci Business Calendar a tam si nastavíš absolutně všechno co potřebuješ Možná tě Tahle varianta nezajímá ale je to taky možnost
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tondaskater 30. 3. 2023 10:25

Samsung kalendář má 4 widgety - jeden z nich je - Nadcházející události
Ten ukazuje od aktuálního dne dál... ale nějaké extra podrobné nastavení tam není.
Samsung Galaxy S23 Ultra 12GB/512GB Green
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Samsung Galaxy Buds Pro
tondaskater
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 30. 3. 2023 10:33

flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tululumko 30. 3. 2023 12:06

Tak budeme cakat na nejake info z realneho zivota, snad pridu info z dostupnych aktualizacii skorej nez k nam aktualizacia :-)
tululumko
Junior

Odeslat příspěvekod tttom 30. 3. 2023 12:23

renek1 píše:Opravdu nevím jestli tohle zvládne Samsung kalendář ale používám aplikaci Business Calendar a tam si nastavíš absolutně všechno co potřebuješ Možná tě Tahle varianta nezajímá ale je to taky možnost

Díky, nainstaloval jsem a vyhovuje. Zatím nemám verzi PRO, dá se někde nastavit zalamování textu události při zobrazení měsíčního přehledu? To jsem nenašel a většina se mi nevejde na řádek...
Přílohy
Screenshot_20230330_132023_One UI Home.jpg
tttom
Junior

Odeslat příspěvekod dede 30. 3. 2023 12:29

Dnes mě u MP překvapila neinformovanost personálu o zárukách. Koupě na IČ je úplně vykolejila, jako by to slyšeli prvně a pak už nebyli schopný na nic odpovědět...jenom se dohadovali mezi sebou. Takže beru S23+ u Samsungu, protože nákup přímo u MP mi nedává žádné výhody.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 30. 3. 2023 13:03

Při nákupu přes eshop Samsungu je na IČO 12 měsíců záruka ale paradoxně při nákupu osobně na prodejně je 24 měsíců.

Jinak u MP je výhoda v 3 leté záruce a bonusu 15% při výkupu. Nicméně je smutné, že neví, zda záruka 12 nebo 24 měsíců.
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tululumko 30. 3. 2023 13:25

Inac, este raz som si presiel ten clanok ohlade update foto
Ak to bude vsetko takto riesene, tak nas potes panboh s takym update

oneskorenie pri spusti foto rieseny bud oneskorene a ostra fotka, alebo fotka hned ale nezaostrena
"umožňuje používateľom Galaxy S23 vybrať režim fotoaparátu „uprednostniť zaostrenie pred rýchlosťou“
Naozaj genialne vyriesene :-)

(Algoritmus automatického zaostrovania bol zmenený, takže keď stlačíte spúšť, fotoaparát urobí fotografiu, aj keď je rám rozostrený alebo nie je úplne nastavený. Ak však chcete, aby aplikácia fotoaparátu nasnímala obrázok až po zaostrení snímky, môžete zmeniť správanie v aplikácii Camera Assistant (Asistent fotoaparátu » Zapnúť prioritu zaostrenia pred rýchlosťou). )
tululumko
Junior

Odeslat příspěvekod romo.11 30. 3. 2023 15:49

chapem to tak, ze predvolene to zosnimalo az ked autofokus zaostril. ludia sa stazovali ze spust je pomala, tak to zmenili, teraz je to predvolene naopak, odfoti sa hned s nastavenim AF ake prave je v okamihu ked stlacis spust. ale mozes si to v Camera asistentovi nastavit ako chces. pokial nemas Camera asistenta nainstalovaneho, bude teda fotit okamzite.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renek1 30. 3. 2023 16:11

Pánové asi to nechte až bude aktualizace nainstalovaná a můžete to otestovat. Teď jsou to jen dohady.
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků