Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dede 28. 3. 2023 20:01

Co jsem se tu dočetl, tak na MP je nevýhodný výkup. Na Samsungu mi za starou plečku v top stavu nabízejí 650Kč + 3000Kč bonus a rok pojištění, což je asi ten třetí rok, co nabízí MP.
Díky. Promyslím to.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod matthew7745 28. 3. 2023 20:59

dede:jak u blbých a furt dokolečka-všechny výkupy řeší stejně mobilpohotovost. takže o jakým nevýhodným výkupu tu píšeš?
matthew7745
Junior

Odeslat příspěvekod BlueDragonFS 28. 3. 2023 22:40

Zdravím, prosím Vás, jak je na tom Vaše Ultra s hlasitostí nahrávek? Natáčel jsem mluvícího člověka tak na 2 metry v tichu a vůbec mu nebylo rozumět, jak je video potichu.
BlueDragonFS
Junior

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 29. 3. 2023 06:27

Existuje momentálně na SAmsung.com nějaký kód na slevy na kryty / obaly / skla? Díky moc :)
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renek1 29. 3. 2023 07:03

dede píše:Co jsem se tu dočetl, tak na MP je nevýhodný výkup. Na Samsungu mi za starou plečku v top stavu nabízejí 650Kč + 3000Kč bonus a rok pojištění, což je asi ten třetí rok, co nabízí MP.
Díky. Promyslím to.

Chlape, jak bylo napsáno, výkup dělá MP a to pojištění od samsungu není dva roky záruka + třetí rok pojištění, ale dva roky záruka a v prvním roce pojištění. U mobil pohotovosti není pojištění ale 3 roky Záruka
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tttom 29. 3. 2023 07:19

Hlásím také uzavření kruhu. Díky slevě na ITIC, výkupnímu bonusu, dvěma litrům za mou starou plečku a využití rewards bodů na koupi SSD disků, které jsem stejně chtěl, mi vyšel můj S23 256Gb na 21845 - 3000 - 2200 - 2184 = 14 461,-
Takže díky všem, co zde k tomuto radili, za tyhle peníze už mě to tolik nebolí, neboť telefon za 25 sem se nikdy dřív koupit neodvážil...
tttom
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 29. 3. 2023 10:04

Tttom
Jojo, každý rok se dá díky různým bonusům a slevám ušetřit při koupi nového modelu hned z počátku spousty peněz.
Proto měním model každý rok.
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 29. 3. 2023 10:33

Otázkou je kdo na tom vydělá,možná by bylo lepší prodávat to za slušné ceny aby si to mohl koupit každý,a ne jenom složité akce které spíše odrazují,nefanoušky samsungu.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 29. 3. 2023 10:56

Ale no tak. Samsung má tolik slev v průběhu roku. Že je jedno, zda to koupíš teď nebo za půl roku.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kvido79 29. 3. 2023 11:19

Přesně, takhle jsem koupil na podzim Flip4, ke kterému po cca 2 měsících od uvedení do prodeje dávali stále stejný bonus + zdarma Watch5, kožené pouzdro a 15% v Rewards a pojištění Care+ na rok zdarma. Vlastně daleko více věcí než v předobjednávce.
kvido79
Junior

Odeslat příspěvekod tttom 29. 3. 2023 11:23

A fungují ty akce celoročně i na tablety? Mám zálusk na Tab S8+ pro dceru a cena od února vyletěla o 2500 a nechce se jí dolů. Akci k tomu sice teď na stránkách mají, ale v únoru byla k nižší ceně také.
tttom
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 29. 3. 2023 11:47

hurec píše:Ale no tak. Samsung má tolik slev v průběhu roku. Že je jedno, zda to koupíš teď nebo za půl roku.

Tady jde spíš o to, že chci novinku jako spousta jiných a nechci čekat půl roku nebo rok až spadne cena + možná nějaký bonus nebo akce.
Každý to máme jinak, někdo kupuje telefon s větším časovým rozestupem než rok a nebo kupuje třeba právě až půl nebo rok od představení, ale spousta lidí jako já chce prostě novinku a tak se akce hodí.
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 29. 3. 2023 12:13

Většinou i na tablety. Ale kdy to bude a jak dobrá akce to bude, to ti nikdo neřekne dopředu. Musíš čekat.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 29. 3. 2023 14:37

Dnes mi došel poslední kryt a asi nejlepší, uvádí, že je to karbon(nedokáži posoudil) ale v rukách je to jak nějaká protiskluzová guma, takže paráda.

CZK 110.58 20%OFF | For Samsung Galaxy S23 S22 Plus Ultra Ultra-thin Carbon Fiber Case Shockproof Phone Bag For Galaxy S22 S23 KEVLAR Protect Shell
https://a.aliexpress.com/_mtbYuvo
Přílohy
IMG-20230329-WA0019.jpg
IMG-20230329-WA0018.jpg
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renek1 29. 3. 2023 15:45

pan_Lukas
Přesně tahle s prominutím sr*čka v modrým včera přišla ženě i z týhle adresy v takové jednoduché ušmudlané obálce (žádná krabička, nebo tak) a kryt byl ve spodní části zřejmě neopatrným zacházením při přepravě, nebo prostě už od dodavatele, vyhnutý tak, že při vložení telefonu do něj to nepřiléhalo, tak telefon vyndala zkusila přetáhnout to ohnutí zpět, což se i tak nějak povedlo, ale jsem přesvědčený, že to s kevlarem nebo carbonem nemá nic společnýho a je to jen nějakej levnej plast. Celkem to i klouže a bezpečně se to moc nedrží. Pokud je někdo s tímhle spokojenej, tak přeju ať dlouho slouží, ale za mě je to šunt.
Bohužel nedala si to vymluvit a chtěla vyzkoušet. Myslím ,že u toho dlouho nevydrží.
20230330_153211.jpg
Naposledy upravil renek1 dne 30. 3. 2023 14:38, celkově upraveno 2
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků