Samsung D900 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod emeka 11. 3. 2007 11:46

Jo díky,kouknu na to!
Ještě mám jeden dotaz,na svém PDA se na internet dostanu tak,že vytvořím connection a pak to spojím kabelem s pc a tím se dostanu v PDA na internet,který ovšem nic nestojí,protože jsem se dostal na domácí internet.Teďka nevim jestli mi rozumíte,ale lze se na net nějak dostat skzr pc,abych nemusel platit GPRS atd. v mobilu?
emeka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kike007 19. 3. 2007 15:04

Borci, tak jak je to s tim displejem? Cetl sem ze dost praska. Setkal se s tim nekdo? Uvazuju o tomhle telefonu a mam strach...diky
kike007
Junior

Odeslat příspěvekod tajty 19. 3. 2007 19:54

Vůbec bych ten display bejt tebou neřešil! Nechápu jak ho může někdo zlomit. Fakt se toho neboj.....pokud ho ovšem neplánuješ použít při hokeji místo puku?! :wink:
tajty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BOSSHUGO 20. 3. 2007 12:12

kike007 píše:Borci, tak jak je to s tim displejem? Cetl sem ze dost praska. Setkal se s tim nekdo? Uvazuju o tomhle telefonu a mam strach...diky

Ano setkal a uz jsem to tu psal. Stalo se mi to asi po 14 dnech a mel jsem ho jen v kapse, zadny pad nazem nebo tak a nejsem samozrejme sam http://mobilforum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=37264

a jak vyplyvy z diskuze na strankach http://www.yourmobilephonereviews.co.uk ... eviews.htm takze nic zase az tak vyjimecneho to neni. Zrejme prilis velky displej na tak tenky telefon a ten potrebuje opatrnejsi zachazeni a taky podle me i nejaka vadna serie displeju. V prosinci to bude 10 let od prvni koupe mobilu a je to muj 6 mobil a ty ostatni obcas spadly nebo tak neco a nikdy jediny mechanicky problem krome nejake oderky a ten nevydrzel jen obycejnou cestu domu z prace kdy byl jen v kapse. Nastesti po oprave displeje uz je zatim vse v pohode. Takze snad narazis na dobry kousek a bude to bez problemu, ale pokud ne tak si nachystej cca dalsi 2 litry na opravu
BOSSHUGO
Junior

Odeslat příspěvekod xcookx 20. 3. 2007 19:12

Ja mam pul roku d900 a zadny problem uz mi 2x spadl a nic neposkozeno.Jen by mne zajimalo jestli mi bude fungovat stereo bluetooth headset Siemens HHB-750 nebo Pulsar 260 mate nekdo zkusenosti s temito nebo podobnymi vecmi???Rad bych to koupil ale nevim jak to bude fungovat a jak kvalitne hrat.
E51 neni,N79 neni,SE W200i,zaloha 6210,Samsung s5230,HTC Desire,iPhone 4s
xcookx
Junior

Odeslat příspěvekod krabicka3 21. 3. 2007 03:23

Lidi, mam dotaz...rekl bych o sobe, ze jsem technicky docela zdatny, ale nejak nemuzu prijit na to jak napsat do SMS strednik a uvozovky (; a "). Predem diky za radu.
krabicka3
Junior

Odeslat příspěvekod matho83 21. 3. 2007 08:55

Podrzanim # neponuka vyber znakov?
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod krabicka3 22. 3. 2007 16:57

Aaaaa...ja jsem ale moula. Diky moc.
Samsung Galaxy S II; Jabra Extreme
krabicka3
Junior

Odeslat příspěvekod Riik 23. 3. 2007 14:23

Ja neviem, ale myslím si, že telefón v takejto kategórií musí byť vyhotovený precízne. Neverím toho, aby sa displej len tak rozbil.
Pozrite si toto video ako jeden Číňan rozbíja týmto telefónom kusy ľadu!

http://www.youtube.com/watch?v=VO27t2n3Z0c
Riik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod deimos9 24. 3. 2007 20:12

Ono ale ked mas co i len minimalnu volu na tom kryte, tak to rozculuje... :? Ale nevyberies si, na klasike ti zas moze vrzgat kryt baterky apod.
deimos9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drunkman 27. 3. 2007 16:19

Zdravím kolegové:)

Jsem šťastným majitelem d900,leč dojem mi kazí to,že se mi v horní části displeje objevila černá skvrna (velká,jakoby po nárazu).
Ale k žádnému nárazu nedošlo..V prodejně,kde jsem byl,mi bylo řečeno,že tam nějaký majitel d900 taktéž donesl,ale se skvrnou na spodu..

Stalo se vám někomu taky něco takového?Máte taky někdo skvrnu na displeji d900?

Ptám se proto,že pokud se to stalo opravdu dost lidem,je možné,že by se to dalo kvalifikovat jako záruční oprava :wink:

//matho83: prispevky spojene
drunkman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod beat 27. 3. 2007 23:45

Že by ty displaye fakt praskaly?? Můžeš to vyfotit a hodit sem fotku?
beat
Junior

Odeslat příspěvekod deimos9 29. 3. 2007 16:23

Nestraste :shock:
deimos9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kike007 29. 3. 2007 16:50

Tak fakt nevim zda ho koupit nebo ne...strasne moc lidem "praska dislej" a jak uz tady posilal BOSSHUGO odkaz na americke stranky, tak to je mazec...kazdej snad 3. co tam pise ma prasklej displej... :(
kike007
Junior

Odeslat příspěvekod de-tomaso 31. 3. 2007 13:04

no já bych to zase tak nepřeháněl :) Tady na fóru co vím, se to stalo 2 lidem.... tam na tom odkazu od Bosshuga to taky není zadelaka každý třetí :wink: A je logické, že pokud se něco pokazí, člověk napíše příspěvek .... a drtivá většina "spokojených uživatelů" co nemá žádný problém, se na internetové fórum ani nepodívají :)

Osobně si myslím, že to spíš bude vadná "série displejů...nebo chyba při výrobě" než "konstrukční vada" ... mam D900 už asi půl roku, 3x mi spadl na zem (1x koberec a 2x dlaždičky) a nic. Jede dál. Dokonce se ani neodřel... 8) :tleskani ... (což se o mých předchozích telefonech říci nedalo... ty se rozlětěly na 3 díly... baterka, kryt a telefon) a vše na nich bylo vidět. Nosím ho porůznu v kapse od kalhot, bunda, brašna na foťák .... nijak se s ním nemazlím a zatím vše v pořádku....

No každopádně by se měl Samsung zamyslet.... a měnit displeje u této série v záruce..... pokud to ale není vada displeje, ale třeba jen chybné uchycení při výrobě ... tak je to problém... to pak těžko odliší kdo si na telefon sedl.... a komu to prasklo téměř samovolně ... :hm
de-tomaso
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka