Samsung U600 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nickzess 11. 9. 2007 06:50

nickzess píše:2/ K čemu slouží zaškrtnutí u SMS Cesta odpovědi (Zpráva - Nastavení - SMS - Možnost odeslání - Cesta odpovědi)? /quote]


Podle oficiální odpovědi Samsungu tato funkce není operátory v ČR podporována, není funkční.
nickzess
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 11. 9. 2007 09:52

Je pravda, že na tomto telefonu nejde vypnout T9 natrvalo a musí se vypínat při každém psaní SMS?? díky
_DAVE_
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DOM I. 11. 9. 2007 10:21

2gad-cz: na hlavní stránce MM je galerie fotomobilů, pak už si poradíš.
GB GAMA69VMS2/AMD Athlon64 X2 6000+/ACFreezer64PRO/eVGA 8800GT 512Mb+AC AcceleroS1+Noctua NFS12-1200/A-Data 3GB 800Mhz//SamsungT166 320GB HD321KJ+Thermaltake Hardcano14/Aerocool Aeroengine II-140/2x120/2x80fans+ZALMAN ZM-MFC1/CorsairHX520W/HPw2207
DOM I.
Junior

Odeslat příspěvekod Lembi158 11. 9. 2007 11:08

_DAVE_: Nee to pravda není!
2gad-cz: Přesně jak napsal DOM I. když vybíráš téma do fóra, tak hned ned seznamem fóra, je odkaz na galerii, jsou tam i fotky
Lembi158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rumlik 11. 9. 2007 12:13

je nový firmware i v češtině nebo bude už jen anglicky? diky
Rumlik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HaNnan 11. 9. 2007 14:32

Lembi158 píše:A to tam máš origoš baterku??? Je fakt že já dost fotim, hraju hry, posloucham mp3 a volam, no.,/quote]
Normálka origoš od začátku......
to inzaghi :arrow: je fakt že U600 má pomalejší CPU než D900, ale myslím že ti to může bejt jedno....je to kvůli tomu aby to nežralo tolik šťávu, jmenuje se to tuším OPUS nebo nějak tak....ale je to jen marketingovej trik...ale podstatný je že to má pomalejší CPU

equote="Rumlik"][b]je nový firmware i v češtině nebo bude už jen anglicky? diky /b]

hele v founu nemáš jen češtinu jestli sis nevšim, takže z toho vyplývá že firmwary se dělaj pro regiony....není firmware jen pro češtinu...a už je pro náš region
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod nickzess 11. 9. 2007 14:50

HaNnan píše:
Lembi158 píše:A to tam máš origoš baterku??? Je fakt že já dost fotim, hraju hry, posloucham mp3 a volam, no.,/quote]
Normálka origoš od začátku......
to inzaghi :arrow: je fakt že U600 má pomalejší CPU než D900, ale myslím že ti to může bejt jedno....je to kvůli tomu aby to nežralo tolik šťávu, jmenuje se to tuším OPUS nebo nějak tak....ale je to jen marketingovej trik...ale podstatný je že to má pomalejší CPU
nickzess
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HaNnan 11. 9. 2007 16:23

Mám normální originální baterku samsung 690mAh....vydrží mi 4 dny...co je na tom nepochopitelný?:D
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod Lembi158 11. 9. 2007 16:28

No právě, že ta dýlka. Já ten muj nabíjel včera celou noc, a teď už mam jen 15%, takže tak 2 dny, no.

P.S. Snad moc neotravuju, ale co ty fotky???
Lembi158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WOORG 11. 9. 2007 16:31

HaNnan píše:
Rumlik píše:[color=red]je nový firmware i v češtině nebo bude už jen anglicky? diky /color]

hele v founu nemáš jen češtinu jestli sis nevšim, takže z toho vyplývá že firmwary se dělaj pro regiony....není firmware jen pro češtinu...a už je pro náš regionp/quote]

A je nekde ke stazeni verze ktera obsahuje i cestinu? Prohledaval sem dlouho net ale nic sem nenasel... :hm

EDIT: Ted me napadlo, jestli by CZ firmware nemohl nekdo "zalohovat" pres Optiflash a nekam uploadnout..?
.:You are only one person for the world_but you can be the whole world for one person:.
WOORG
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HaNnan 11. 9. 2007 22:14

Lembi158 píše:No právě, že ta dýlka. Já ten muj nabíjel včera celou noc, a teď už mam jen 15%, takže tak 2 dny, no.

P.S. Snad moc neotravuju, ale co ty fotky???y/quote]


Mno já dobíjím jen po nezbytně nutnou dobu, cca 2,5 hod to je....tak to máš zřejmě nějakej špatnej kousek...a ty fotky, dal bych tam nějaký, ale všechny sou osobní takže ne :twisted: ....a pár sem jich tam už dal
Sem jsem ti přece jenom hodil jednu fotku, ale je v nižším rozlišení....http://galerie.mobilmania.cz/showphoto.php?photo=28317&cat=597
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod nickzess 12. 9. 2007 07:31

Lembi158 píše:P.S. Snad moc neotravuju, ale co ty fotky???

Pár fotek je v recenzi na iDNESu (http://mobil.idnes.cz/nejlepsi-vysouvak-letosniho-roku-recenze-samsungu-u600-pg1-/mob_samsung.asp?c=A070420_023042_mob_samsung_ada), ale ty jsi už asi viděl.
nickzess
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nickzess 12. 9. 2007 12:49

HaNnan píše:
Lembi158 píše:No právě, že ta dýlka. Já ten muj nabíjel včera celou noc, a teď už mam jen 15%, takže tak 2 dny, no.

P.S. Snad moc neotravuju, ale co ty fotky???y/quote]

Mno já dobíjím jen po nezbytně nutnou dobu, cca 2,5 hod to je....tak to máš zřejmě nějakej špatnej kousek... /quote]

O tom už jsem taky přemýšlel, že mám vadnou baterku, když HaNnan píše, že mu vydrží 4 dny a volá a SMSkuje o 106. Pochybuji, že by vydržel 4,5 hod. telefonovat nebo že pohotovostní doba je cca 11 dní! :hm
Podíval jsem se na baterku, jestli je to vůbec ta 690 mAh, ale žádnou kapacitu tam uvedenou nemám (takže bůhví, co to mám zač); Vy ano? :nenapadne
Hlavně že uvádějí: "Prodloužení hovorové doby o 10 % a snížení spotřeby o 30 - 40 %."
nickzess
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mANGEL 12. 9. 2007 14:20

Nuz pokial mas model baterie AB394235CE, tak mas tu 690mAh baterku...Samsung a pokial viem ani Nokia a SE neuvadzaju na baterke kapacitu baterie...a co sa tyka tych cvasov co sa uvadza v specifikaciach, tak sa beru idealne podmienky (t.j. laboratorne), aj to len zato, aby to lepsie vyzeralo...
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rumlik 12. 9. 2007 14:28

HaNnan píše:
Rumlik píše:[b]je nový firmware i v češtině nebo bude už jen anglicky? diky /b]

hele v founu nemáš jen češtinu jestli sis nevšim, takže z toho vyplývá že firmwary se dělaj pro regiony....není firmware jen pro češtinu...a už je pro náš regionp/quote]


to vím! ale ptám se, zda je ten nový firmware v CZ nebo jen v EN? tak jsem to snad i napsal ne?
Pro tebe zvlast: zda nam udelali (pro nas region - cesko, slovensko,..) ten novy firmware
Rumlik
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků