Samsung U900 Soul - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod armanny 21. 6. 2009 14:20

Zdravím, objednal jsem telefon na internetu a rád bych s něčím potřeboval poradit..
- Jde do telefonu přidat více témat než původní tři ???
- Můžu nastavit jiné zvonění na SMS než jsou 4 původní??
- Bude zvonit budík při vypnutém telefonu?

Popřípadě návod jak rozchodit JAVU v tomto telefonu..

díky
armanny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karf 5. 7. 2009 15:47

armanny> zvuk sms změnit jde, budík při vypnutém telefonu zvoní, témata...nevím. na netu jsem do telefonu žádný nenašel a obávam se, že to nejde.
co se javy týče - myslíš instalace java aplikací? pouze stažením přes wap. přes kabel to nejde...gratuluju k pořízení tohoto "telefonu" :-!
karf
Junior

Odeslat příspěvekod doctorik 24. 8. 2009 10:27

Zdravim, prosim vas, mam problem s fotoaparatom. Nechce mi ukladat zachytene snimky, bez ohladu na to, ci chcem ulozit do pamate telefonu alebo na pamatovu kartu. V nastaveniach fotoaparatu som vyskusal obe moznosti - "odfotit a ulozit" a aj "automaticky ulozit", ale nepomohlo to.
Video mi v pohode automaticky ulozi, ale fotku nie.

Vopred vdaka.
doctorik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod judzinboy 20. 10. 2009 20:49

Ahoj, mam tento mobil od T-mobile, ale cislo pouzivam Vodafone a chtel bych se zeptat na prehrani fw do puvodniho, originalniho od vyrobce, T-mobile nahral svoji verzi sw a nejde se pripojit na internet skrze Vodafone nastaveni.
judzinboy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xmrazik 2. 11. 2009 00:38

Ahoj, zajímalo by mě, jestli se také potýkáte s problémem (příležitostně) zhasnutého displeje při příchozím hovoru nebo (příležitostným) ukládáním odeslaných textovek do složky zpráv k odeslání. Všiml jsem si na jiných fórech, že nejsem jediný. Moje verze softwaru je U900XXHC6. Pokud vás tenhle problém minul, budu rád za vaši verzi, která šlape. Díky!
xmrazik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kejki3 7. 1. 2010 21:23

Mně při příchozím hovoru tento odmítl, takže zhasnutí displeje, by mi ani nevadilo. Bazmek už má čtvrtou vadu, bohužel, T-mobil nechce odstoupit od smlouvy.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Kolemjdoucí

Předchozí stránka