Samsung U900 Soul - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rk747 17. 9. 2008 10:59

MakTaKo píše:pokud nejsi nějaký audiofil, ale to by sis radši pořídil MP3 že ;-)
Anebo iPhone, resp. iPod od Applu, ... Zde je zvuková kvalita doslova referenční. ;-)
SONY CMDX-1000/SONY CMD Z-5/N7650/N7610/N70/N73/N95/iPhone 3G 16 GB/Samsung I8910HD/iPhone 3GS 32 GB Black/iPhone4/SONY Xperia S/SONY Xperia T/SONY Xperia Z/SONY Xperia Z Ultra
rk747
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MakTaKo 17. 9. 2008 11:59

Ano a k tomu odpovídající sluchátka případně zesilovač a reproduktory a místnost a ..., ale to by byla jiná diskuze :) Prostě sečteno a podtrženo přehrává hudbu dost dobře :tleskani
Siemens M50, odložený Siemens M65, nahrazený
Samsungem U900 + 8GB microSDHC(SanDisk) a i ten vystřídal odolný Samsung B2100 :)
MO: T-Mobile - BAV SE
MakTaKo
Junior

Odeslat příspěvekod kiki0 27. 9. 2008 21:15

Dobry den, moja priatelka ma Samsung U900 Soul a ma taky proble ze jej telefon restartne za den minimalne 4x a pyta Pin kod, chcem vediet ci sa da ako pri Nokii dat novy FW doma cez USB kabel alebo ho musim odniest do servisu pre new FW ???? dakujem za odpoved
Nokia E7 Silver with Symbian Belle
Future : Nokia N9 Black 16GB
kiki0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 27. 9. 2008 21:50

Chtěl bych se zeptat na výdrž...nějaké srovnání. Pokud možno se Samsungem D900 nebo Nokií 6300.
Děkuji.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod mutyje 29. 9. 2008 18:25

jak nainstaluju java hry? nějakej program či něco? píše že to nepodporuje- stahl jsme si něco a to taky stím nic nedělá. dikec
mutyje
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MakTaKo 1. 10. 2008 08:40

tady je odkaz na hry ;-)viewtopic.php?f=30&t=1040230&hilit=U900

kiki0 píše:Dobry den, moja priatelka ma Samsung U900 Soul a ma taky proble ze jej telefon restartne za den minimalne 4x a pyta Pin kod, chcem vediet ci sa da ako pri Nokii dat novy FW doma cez USB kabel alebo ho musim odniest do servisu pre new FW ???? dakujem za odpoved

Tak radši bych doporučil telefon dát do servisu na záruku. A co se týče FW tak to netušim, ale je zbytečné se s tim "piplat" když je telefon v záruce. (teda počítám že ho má ještě v záruce)
Siemens M50, odložený Siemens M65, nahrazený
Samsungem U900 + 8GB microSDHC(SanDisk) a i ten vystřídal odolný Samsung B2100 :)
MO: T-Mobile - BAV SE
MakTaKo
Junior

Odeslat příspěvekod mutyje 1. 10. 2008 16:40

super, ale přez to mi to nejde, aj diky komplu asi, tak jeslti jsou jine možnosti
mutyje
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 2. 10. 2008 15:57

Zdárek, může mi někdo pls z majitelů tohoto telefonu upnout nějaké fotky z fotoaparátu ? zajímalo by mě jak fotí. Děkuji
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hucck 8. 10. 2008 14:21

Zdravim vsechny majitele Samsungu a U900V zvlast.A to proto,ze se mi nepodarilo aktivovat java hry v mem mobilu.Podle navodu jsem tam dostal hru s jar i jad,ale po vlozeni ciselne kombinace *#6984125*# se nic nestalo.Kde asi delam chybu,a nebo je kombinace na U900V jina?Diky za rady,zdarec.
Hucck
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kiki0 16. 10. 2008 10:45

MakTaKo píše:Tak radši bych doporučil telefon dát do servisu na záruku. A co se týče FW tak to netušim, ale je zbytečné se s tim "piplat" když je telefon v záruce. (teda počítám že ho má ještě v záruce)


bohuzial v zaruke nie je pretoze je z UK , tak asi zostava ten serviss ,,,
Nokia E7 Silver with Symbian Belle
Future : Nokia N9 Black 16GB
kiki0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nicnevim1 17. 10. 2008 15:47

jsem majitelkou sam.900 soul.asi 3 měs.a jestli mám být hodně upřímná, tak jsem trochu zklamaná. Předtím jsem měla krátce U600, bylo to skoro totéž, jenom byl celý bakelitový. Vracela jsem ho na reklamaci a doplatila jsem U900Soul, protože mě oslovil. Nyní po zkušenosti se soulem, bych se vrátila raději k U600. Soul je trochu oplechovaný, tím pádem těžší a trošku mi připadá masivnější. Ten dotykový displej není zase takový zázrak. Jsou chvíle, kdy mě to vytáčí, protože neopatrny pohyb a už seš někde jinde. Jsem docela hračička, tak si s ním pohraji a musí mi skoro všechny funkce klapat. A teď je ten problém, který mě dost vytáčí. Fotografie volaného je malinká nebo to nemám správně nainstalované. U Sam.U600 byla fotografie přes celý displej. MŮže mi někdo poradit s tou fotografií volaného? Někde jsem viděla i na Soulu na displeji fotky pěti nejvíce volaných přátel, ale to mi taky nejde navolit. Poradíte někdo? u Sam.U600 to nebyl problém. Díky NN
Naposledy upravil matho83 dne 19. 10. 2008 15:22, celkově upraveno 1
Důvod: odstraneny caps lock
nicnevim
nicnevim1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karf 19. 10. 2008 14:52

Zdravím. Mám několik otázek k telefonu Samsung U900.
- ve specifikacích je napsáno, že podporuje USB2.0 rychlost připojení k pc se ale pohybuje kolem 50kB/s při kopírování přes phone explorer až po 500kB/s při připojení jako mass storage v total commanderu...kde může být chyba? pc s deskou s nf4 ultra, win xp sp2 pro, ovladače z cd ke kabelu jsem instaloval...
- jaká je základní filozofie práce s hudbou? mám 4gb kartu a představa, že jí minimálně z půlky naplním hudbou a ručně budu v telefonu tvořit "seznam hudby" mě děsí.
- údajně má fungovat synchronizace s WMP11. nefunguje. "prozkoumat zařízení" nezle, respektive neni možné procházet složky na kartě, přenos souborů do zařízení nefunguje
- je možné někde nastavit aby telefon ukládal vyfocené fotky a videa na kartu místo do paměti telefonu?
- jak mohu zazálohovat kontatky s kompletními údaji - tedy i s přiřezenými fotkami volajících?
díky
Naposledy upravil matho83 dne 19. 10. 2008 15:15, celkově upraveno 1
Důvod: tema zlucena, nie je nevyhnutne zakladat dalsiu
karf
Junior

Odeslat příspěvekod Hucck 25. 10. 2008 12:53

Mam U900V a po nakopirovani hudby do mobilu se mi hudba seradila do slozek nejak sama.A jestli ne,tak si to udelej v PC a pak to nakopci pres USB na pametovku.Ukladani do pameti se nastavuje u U900V -Nastaveni-Nastaveni pameti-Pamet tel,pamet karta,nast.knihovny.Kontakty jsem si zazalohoval pres progr.IVT BlueSoleil,ktery poskytuje pripojeni k PC pomoci bluetooth.
Hucck
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mutyje 25. 10. 2008 19:23

karf:
1. u toho mam problem taky . Pomalý jak fena. Upa hruza.
2. s tou hudbou jsme to dělal ručně, hruza,a le máš to do 10 min udělany :-D
3. nevim extra o co go. ale asi to bude na stejno:-P
4. nastavení aplikací, nastavení fotoaparátu, a dole je výchozí uložiště a dáš pamětová karta
5.to nevím.
6. serou mě, že to nemá hry a nejde mi to nějak nainstalovat
mutyje
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kuba26 28. 10. 2008 17:01

Zdravim
Prehraval jste nekdo uz fw v tomto telefonu? nedari se mi nikde poradne najit navod ani fw ke stazeni
kuba26
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků