Samsung U900 Soul - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hlinax 28. 10. 2008 18:09

Tyyjoo slušnéj výčet funkcí který nejdou. Tohle kdyby mě potkalo Tak takovej mobil snad roslapu. Ne promiň , ale ja bych se poohlidl nejde jinde. Ja mam samsung taky a vše je ok , Mam i900. Doporučuj každému. Ale je to hlavně komunikátor.
hlinax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karf 1. 11. 2008 10:31

ad kontakty: synchronizuju je s outlookem ale fotka tam chybí. nebo to umí novější outlook? (mam office xp). trochu mě také rozladilo, že nejde přepnout v telefonu zobrazení příjmení, jméno na jméno, příjmení
ad fotky: díky. ukládání na kartu už funguje
ad hudba: zatím poslouchám rádio a nějak se v tom nerýpu. jednou to tam ale budu muset nahrnout a asi z toho vykvetu
ad rychlost: zatím jsem to vyřešil čtečkou takže ZASE vyndavam kartu z telefou
ad aplikace: instalace je možná jen přes wap - čili stáhnout z netu. instaloval jsem takhle operu, jimm a jízdní řády na městskou

ad i900: v obchodě jsem se rozhodoval mezi u900 a HTC diamondem...zvolil jsem blbě no
karf
Junior

Odeslat příspěvekod mats71 2. 11. 2008 21:53

Zdar all :
mám trochu problém s připojením k pc. Mám 4gb kartu sdhc na kterou bezproblémově ukládám svá data. Pokud chci stáhnout nějaká data z PC, musím to dělat pouze přes dodaný samsung pc studio3. Nějak mi utekla možnost připojení tlf. resp. pouze pam. karty k PC. Při připojení usb kabelem mám 3 možnosti, jako 3 možnost je uvedena : velkokapacitní zařízení, když si vyberu tuto volnu bohužel moje pc nedokáže kartu detekovat.
:-( Nevíte náhodou čímže to je a jak to odstranit ? :-S

Stahování foto přes pc studio mi připadá zdlouhavé.... Má drahá polovička s nokií 6300 nemá na pc žádný problém, její karta bezproblémů je systémem WXPProf. detekována..
Prosím o radu, předem díky.
mats71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djlooper 3. 11. 2008 09:36

No tak to je super. Mám Samsung SGH-U800 Soul a chtěl jsem vyřešit problém s detekováním mobilu v PC právě koupením MicroSD karty (i kvůli větší kapacitě), abych mobil připojil jako velkokapacitní zařízení - hlavně kvůli rychlosti kopírování souborů, protože kopírování do vnitřní paměti telefonu přes Samsung PC Studio 3 je neskutečně pomalé (třeba větší množství MP3). Na mém PC doma mi navíc Samsung PC Studio 3 nemůže najít můj mobil, připojení se podařilo jenom jednou při první instalaci programu a ovladačů, teď už mobil nenajde vůbec. Na PC v práci s tím připojením naštěstí problém nemám, jenže potřeboval bych to logicky spíš doma. Takže teď nevím jestli má smysl kartu microSD kupovat...
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mutyje 4. 11. 2008 16:09

tu kartu ma fakt na *****, jako zase lepší než nic, taky mi to čtečka v notasu nebere, takže musim přez studio, kde to trvá dlouho a taky mě to sere(aspon něco, ale velké minus)
mam od kamoše Pc studio 7, kde je možnost aj instalovat hry atd. bohužel na tento mobil ot neni, protože ho nenajde. Na prd v tomto. některý vychytávky se jim fakt nepovedly.
mutyje
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanec 5. 11. 2008 21:42

Zdravím. Prosím o info, či je vo výbave fonu redukcia na 3,5 mm jack či sa pripadne da niekde zohnať. Aka je vo všeob. kvalita reprodukcie prehravača mp3 na individ. sluchadlach?
Dik za odpoveď.
Milanec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karf 17. 11. 2008 17:32

data z karty stahuju čtečkou nebo připojením pro pc studio. velkokapacitní zařízení neni spolehlivý.
přes pc studio to leze pomalu - cca 50kB/s
čtečku je třeba mít na SDHC karty! pak záleží na rychlosti karty...

btw: telefon mě stále utrvzuje v tom, že jsem měl přece jen ten Mda compact iv koupit...no až htc vydá diamonda s bleskem nebo rafaela s rozměrama diamonda :-) tak půjde soul z domu
karf
Junior

Odeslat příspěvekod kousty 18. 11. 2008 15:49

Dobrý den, mam tento telefón zhruba 3 dni , som spokojný (samozrejme našli sa chyby ale bez toho to nejde) no a stala sa mi taká vec že ,pamäť telefónu je tuším 120g no a pri prenose väčšieho súboru než je tých 120 mi to nechce prijať kvôli nedostatku pamäte,prosím ako docielim to ,aby sa mi súbor pri prenose cez bluetooth automaticky uložil na pamäťovú kartu a nie do pamäte telefónu? Hral som sa s tým už dosť dlho a začínam byť zufalí :-| . Dakujem vopred
kousty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod baba9999 19. 11. 2008 20:02

nejde to takto, ak presúvaš cez blutooth tak sa neda nastaviť aby to šlo na pamätovku, jedine si presunut súbory z pamäti telefonu na pamätovku aby si mal miesto na fone..
baba9999
Junior

Odeslat příspěvekod gonzalezz 8. 12. 2008 15:29

Máte tu niekto U900 soul z ORANGE ? ... Chcel by som vedieť či je brandovaný ... Dakujem
gonzalezz
Junior

Odeslat příspěvekod basketak 10. 12. 2008 06:57

Je to super mobil, ale mám s ním jeden problem a to: bateria vydrži 1-2 dni a to sa mi zdá dosť málo. Keď s ním nič nerobím vydrží ako som spomínal 1-2 dni. Ale keď počúval 1 hodinu MP3 a 20 minút radio, bateria sa vybije
basketak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod basketak 10. 12. 2008 07:01

Možem sa opýtať, odkial máš, že MP3 možeš počúvať 15 hodín? Ja počúvam 1 hodinu MP3, 20 minut radio a baterka je vybitá(a to je nabitá na plno) :-(
basketak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalmp 10. 12. 2008 16:28

Zdravím, Chci se jen zeptat na ten dotykový displej. Nezobrazují se na displeji bludy, když palcem po tom dotykáči přejíždím prstem, nebo musím prst pokaždé zdvihnout a přemístit na jinou volbu. Nedovedu si představit jak to funguje.
michalmp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karf 21. 12. 2008 11:44

2basketak: nemáš to animované pozadí displeje?

2michalmp: dotykáč se používám jako by to bylo tlačítko. přejíždět jsem nezkoušel

btw: telefon jsem v pátek dal na reklamaci - špatně počítal volné místo pro sms a zbytečně je cpal na sim i když v telefonu bylo volné místo, při stahování emailů se zasekl na počtu 300ks a pak odmítal stahovat další i když v telefonu byla volná paměť, totálně zkolaboval - chyby v zobrazení, přeplněný "zásobník", nefungovalo připojení na internet...
prý chyba software. uvidíme. zatím mám náhradní nokii 6300. jsem...mile...překvapen :-S
karf
Junior

Odeslat příspěvekod Maii 25. 12. 2008 20:16

Chci se zeptat, v recenzích se píše, že má čtečku RSS. Jak funguje, a kde ji najdu. Díky.
Maii
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků