Samsung D900I - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod mANGEL 4. 12. 2007 22:45

wintermute píše::pozor2
no ty položky v menu a jejich subpoložky, které tam scrollují tak to si dovolím diskutovat ale to je fakt debilně vymyšlené...

a co říkáš na ostatní argumenty?
to že telefonum neumí ukládat na paměťovou kartu ti vyhovuje? :lol:
ježišmarjá buď trochu objektivní... :oboze

s těma smajlíkama se člověk vyblbne

:tleskanik/quote]

:D
takze...to vyskakujuce submenu sa da vypnut ked ti nevyhovuje ;-)
a to, ze nevie fotky ukladat priamo na pamatovku mi vooobec nevadi, lebo D900i nepouzivam :-)
a keby aj, tak by mi skor asi vadila nepritomnost prehliadaca dokumentov, alebo nemoznost pristupu k pamatovke cez PC studio
:hm
a na Sony Ericssonoch mi vadi vela veci a na Nokiach mi vadi to, ze uz su moooc na velko :pozor2
a Motorolach mi vadi to, ze policajti pouzivaju od nich vysielacky a na LG mi vadi to, ze su moc pozitivne ladeni (Life's Good)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a vobec...nie je vec na ktorej by mi nieco nevadilo :-P
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lappy 6. 12. 2007 22:04

No tak ludia pomozte fakt neviem ako tam dostat tu javu. Zmilujte sa na Vianoce a venujte mi aspon 3 minutky vasho casu :oboze
Lappy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod joeey 7. 12. 2007 20:59

mám stejný problém jako "lappy" prosím poradte!
joeey
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Libor52 8. 12. 2007 15:57

Potřeboval bych češtinu na PC studio 3. Neví někdo kde ji najít,
nebo nemá někdo třeba soukr.překlad někde na papíře?
moc díky Libor
Libor52
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rusty619 9. 12. 2007 17:37

Lappy píše:Dobry den. Mam taky mensi problem so stahovanim java suborov konkretne Jimma a Operi Mini do D900i. Postupujem podla presneho navodu, az sa dostanem ku zadavaniu kodu do mobilu #*5737425#. Zobrazi sa menu, dam volbu PPP UP, potom volbu USB(kedzte to robim cez kabel) a nakoniec volbu Seriove stahovanie. Zobrazi sa asi na sekundu napis java ako keby to uz islo stahovat, mam tam uz aj 0% zo 100% ale nakoniec ma po tej sekunde hodi do hlavneho menu a nic. Prosim poradte. Dakujem.

Mam samej problém tak pomocte prosím :)
Rusty619
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lappy 10. 12. 2007 15:24

Uz som to vyriesil. Nasiel som super navod podla ktoreho ked budete postupovat tak vam to pojde na 100%
link: http://forum.mobilmania.sk/viewtopic.php?t=44693
Lappy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Webster 17. 12. 2007 17:38

Mam problem s MMS. Koupil jsem si telefon u T-mobilu a mam v něm Eurotel simku. Všechno fakčí jak má, teda aspon jsem na nic jinýho nepřišel, ale nejdou mi přijímat ani odesílat MMS. Mam špatný nastavení MMS. Mohl by jste mi někdo poslat nastavení MMS pro O2? Diky
Webster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rusty619 21. 12. 2007 17:11

Webster: kdyžtak to napište sem mam stejná problém a přes mobily sem amatér :-D

//matho83: odstranena citacia predchadzajuceho prispevku
Rusty619
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 4daPeace 21. 12. 2007 21:22

Myslim, ze se vam to nebude moc lisit od tohoto nastaveni -> http://www.cz.o2.com/mobile/cz/phones/m ... honeId=381
4daPeace
Junior

Odeslat příspěvekod Webster 21. 12. 2007 21:25

už jsem to vyřešil. Volal jsem na O2 a žesnká mi poradila. Pošlete sms ve tvaru. NASTAV MMS na číslo 999111. Přijde konfigurační sms, dáte uložit a pak vypnete a zapnete telefon a fakčí to. Mě to pomohlo.
Webster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomZ 24. 12. 2007 13:53

Je mozno u fotek na karte pri prochazeni prechazet z jedne na druhou, aniz bych se musel vracet na seznam a kazdou jednotlive otevrit? btw taky vam hrozne dlouho trva prace s fotkama na karte - kdyz jseou vetsi.. rekneme pres 200-300k ?

PS: FAQ jsem cetl, tam se mluvi o slideshow.. ale ja chci je jen jednoduse prepinat.
TomZ
Junior

Odeslat příspěvekod Franta1234 26. 12. 2007 00:15

kopil jsem si D900i na displeji mi svítí "E"což jsem si našel že je to síť EDGE. chci se zeptat zda se dá nějak vypnout nebo musí bejt zaplá,nevim jestli něco nestahuje, jestli to víc nežere baterku, nebo jestli za ní něco neplatim mám operátora T- Mobile . Dík
Franta1234
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomZ 26. 12. 2007 00:17

Je tam G jako GPRS nebo E jako EDGE. nic to nestoji.. jen to je pro tvoji informaci co je v tu chvili k dispozici.
TomZ
Junior

Odeslat příspěvekod Franta1234 26. 12. 2007 20:24

díky ukidnil jsi mě
Franta1234
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod L_A_K_Y 8. 1. 2008 20:04

Zdravim,
nechce se mi zakládat samostatnej topic tak to napíšu sem.
Mam D900i od t-mobile s o2 simkou. Telofon je z 1m.cz ale je dotovanej t-mobile a je tam to jejich meny tak by me zajimalo jestli by to slo nejak prehrát ale abych neprisel o záruku a jestli by to nešlo se zbavit toho jejich meny tak jak si nahraju nejnovejsi firmware bez ztraty zaruky? díky
L_A_K_Y
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka