Microsoft Lumia 950 / 950 XL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod krokodeel 23. 11. 2020 16:39

Dost dobry!
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 23. 11. 2020 17:12

Úžasné, asi jako AutoCAD na Android mobilu!
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirage7 1. 6. 2021 13:39

Nemate nekdo na Lumii 950 odzkousenou dokovaci stanici s HDMI, jako nahrazku za jiz neprodavany Display Dock HD-500? Pripadne, ktery SW prehravac pres Continuum zvladne prehravani filmu na TV pripojene pres ten dock? Chci na dovolene poustet detem z Lumie na televizi pohadky...
mirage7
Junior

Odeslat příspěvekod Slavek 1. 6. 2021 20:48

sz
Slavek
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 29. 6. 2021 20:33

Na telefonu Lumia 950 XL rozjeli Windows 11

► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PalmTungsten 30. 6. 2021 10:39

Vytáhl jsem doma z šuplíku Lumii 925 co kdysi používala manželka a vzhledem k tomu, že má pořád dobrou baterii jsem si říkal, že bych ji používal bez SIM karty na hory na mapy.cz nebo Endomondo. Chtěl jsem provést tovární reset telefonu ale napadlo mě, že po něm už asi do telefonu nedostanu žádné aplikace, je to tak? Offline mapy pro Mapy.cz jdou pořád přes WP aplikaci stahovat, ale obchod už se nenačítá. Dá se to nějak obejít, abych mohl udělat tovární reset telefonu a pak tam dát mapy.cz a Endomondo, nebo je to slepá ulička? Díky.
Edit: eventuálně jestli ještě neexistuje nějaký funkční zálohovací nástroj, kterým obnovím aplikace zpět do telefonu?
PalmTungsten
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 23. 12. 2021 22:43

Zeptal bych se jednoho clena ktery mel a ma ten os hodne rad...lide poradi kdo..uz tu neni...ja to psat nebudu...mel jsem tu post a zmizel dneska
Motorola moto g (8) power
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiri.filip 2. 1. 2022 10:12

Na internetové stránce Českého rozhlasu jsem našel hodně zajímavých podcastů. Poslouchám je na tomto mobilním telefonu, kdy přepnu zvukový výstup telefonu na interní reproduktor telefonu, v internetovém prohlížeči zobrazím stránku s podcasty a zde spustím přehrávání vybraného podcastu.

Při přehrávání cca hodinového podcastu bohužel dochází zhruba 4x až 5x k samovolnému přerušení přehrávání. Když přehrávání znovu ručně spustím, podcast se začne přehrávat od začátku.

Telefon je připojený k Internetu prostřednictvím Wi-Fi. Teoreticky by problémy se samovolným přerušováním přehrávání podcastu mohly být spojené s výpadky internetového připojení, ke kterým občas dochází.
Jenže na PC připojeném ke stejné Wi-Fi k výpadkům spojení nedochází obecně tak často, při přehrávání těchto podcastů k nim zatím vůbec nedošlo.

Díval jsem se do nastavení telefonu, jestli k odpojování, ke kterému dochází ve více podcastech přibližně po každých 10 minutách od začátku přehrávání, nedochází kvůli nějakému nastavení, ale nepodařilo se mi nic najít.

Máte někdo podobné zkušenosti? Podařilo se vám toto samovolné přerušování přehrávání odstranit? Předem díky za tipy.
DAP: SONY NW-WM1Z | NW-WM1A | NW-ZX300 | NW-A55
Headphones: Beyerdynamic Avento Wired | T51i | KOSS Porta Pro
IEM: SONY IER-Z1R

Mobile: SONY XPERIA PRO-I | SONY XPERIA 1 V
jiri.filip
Junior

Odeslat příspěvekod mirage7 2. 1. 2022 10:32

Na podcasty nekolik let pouzivam luxusni aplikaci Podcasted a bez problemu.
mirage7
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 12. 1. 2022 10:06

Rekl bych, ze u PC to resi cache, takze kratkodoby vypadek neni poznat, ale telefon jede naprimo a tim padem se prehravani sekne
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod szantus 12. 1. 2022 10:21

Dle mého se zřejmě po 10 minutách "uspí" internetový prohlížeč - dochází ke zhasnutí/zamknutí obrazovky? Zkusit prodloužit dobu automatického podsvícení/zamknutí?
szantus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martan61 23. 6. 2022 05:06

Zdravím, mám Lumia 950 XL , nezobrazují se mi streamované videa v prohlížeči edge . Build op.systému 10.0.15254.603.Existují ještě nějaké možnosti aktualizace, nebo instalace jiného prohlížeče?
Děkuji za radu
martan61
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků