Nokia 7.2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Letadlo 16. 11. 2021 23:22

Asi o to nebyl zájem skoro žádný, protože mi dneska přišel e-mail s akcí SAZKA mobilu na jetý telefon Nokia 7.2 za "zlomek ceny": https://www.autocont.cz/produktlisty/SAZKA-telefon-za-polovinu.

(Mimochodem, při letmém zkoumání jsem tam nenašel v jakém stavu ty přístroje jsou a jestli něco vůbec garantují.)
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dm52 16. 11. 2021 23:39

To byly tuším telefony, které se používaly při posledním sčítání lidí a bytů 2021. Kdo to neudělal online nebo zasláním formuláře, měl možnost to udělat s pomocí dobrovolníků z ČSÚ a ti měli tyhlety telefony. Někde na netu by se dalo dohledat.
dm52
Junior

Odeslat příspěvekod pan.nikdo 16. 11. 2021 23:42

Ahoj, ta akce už je od dob sčítání lidu. Doporučujil jsem kamarádovi ( x měsíců nazpět) Nokie mu přišla ale posílal ji během 14 dnů zpět. Je to krám. Fotoaparát neukládal fotografie, fotografie nešly načíst atd. Druhý známý Conti nokii vlastnil od novoty na ní taky věčně nadával. Problém na fotografií a nefunkční GPS po aktualizaci na android 10. Já bych do toho nešel. Sou to fakt krámy. Ale můžeš mít štěstí na kus. Osobně po těchto zkušenostech Nokii ani nikomu nedoporučuji. Oba nakonec skončili u Samsungu (a52 a S21) a jsou spokojení bo to funguje ;)
pan.nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod Letadlo 17. 11. 2021 05:11

Jo, já jsem to právě začal zkoumat poté, co mi přišel ten email. Jestli by to tedy stálo za hřích.

Když jsem viděl, že ta akce s Českou poštou je už od poloviny roku a tato nabídka od Sazky se vlastně v ničem neliší, začalo to na mě působit tak trochu zvláštně. Trapně, řekl bych. Jako že toho mají tolik a nemůžou se toho zbavit, že vytvářejí stále nové a nové akce s novými "partnery". Kdyby to bylo, já nevím, o tisícovku levnější, pak prosím, působilo by to daleko lépe. Ale tohle ve mně vytváří spíš blok.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lada t5 17. 11. 2021 09:29

Já jsem Nokii z této akce koupil, přišla origo zabalená, ochranné pouzdro nasazeno a krycí sklo nalepeno. Stav velmi pěkný, vše fungovalo.
Pravdou je, že ji ale nepoužívám, leží mi v krabici v šuplíku jako záloha, kdyby bylo potřeba.
Ale za mě dobrý.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků