Nokia PC Suite 7.0

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Duffiii 4. 7. 2008 19:33

diki
Na zabavu:PC(niekedy) PS3(Furt) PSP(neustale)
Auto:MHD
Mobili pred tym:Nokia:3310,6070,5310 XpressMusic

Mobil:Sony Ericsson W350i
Karta:512MB M2
Operator:T-Mobile SK
Duffiii
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 5. 7. 2008 10:18

pete.vlk: ten ukazatel baterie tam já bohužel nemám 8-) v.7.0.7.0 cz
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jis 6. 7. 2008 07:36

Ono záleží na tom, jaký má člověk mobil. PC Suite zobrazuje pro různé modely různé informace, podle toho, co lze z dané platformy vytáhnout.
jis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 6. 7. 2008 10:24

Indikátor nabíjení bude pravděpodobně vázán na schopnost nabíjení telefonu přes USB.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod michee 7. 7. 2008 19:10

Dneska jsem si nainstalovala Nokia PC suite tu nejnovější verzi - ráno jsem ji stahovala přímo z jejich stránek - zvolila jsem si tam svůj mobil - n70. Když se mobil připojí - přes BT - káblík nemůžu najít - tak se vše tváří v pohodě, ale už nic neudělám - nenačtou se mi přijaté sms, ani správce souborů nefunguje - po vypnutí/zapnutí se mobil pěkně připojí, ale tím to končí. Nevím jestli to je vistama, protože na xp mi dříve fungovalo vše a teď je to jeden problém za druhým. Nemáte nějaký tip, nevím kde dělám něco blbě.
jinak ještě musím podotknout, že v pc co teď mám je pc suite nainstalováno poprvé....takže problémy, co jsem četla na začátku to asi nejsou.
Kick the baboon....
michee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 7. 7. 2008 19:19

Skus odinstalovat, vycistit registre a nainstalovat to z nejakeho cd starsie
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka_2 7. 7. 2008 19:23

Spíše bych viděl problém někde v ovladači BT. Používám PC Suite 7.0, E65, N70 a Visty bez problémů. Jirka
Teprve pivo dělá žízeň krásnou...
Jirka_2
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 7. 7. 2008 19:38

michee: Kolik máš v tel. sms?
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stano.mania 7. 7. 2008 20:50

ja mám len 3 SMS, ale pokiaľ sa mi objavia, tak to trvá do 2 minút, takže radšej ostanem na staršej verzii :shock:
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod michee 7. 7. 2008 21:00

šulda: no mám jich tam teď asi 1000, z toho ani jedna mms - dříve jsem na xp v pc suite uviděla klidně 800 sms a pak třeba i 30 mms......právě jsem si ten pcsuite nainstalovala, abych si lehce promazala sms. Až najdu káblík, tak se připojím a uvidím jestli problém není jen v BT.

Kniter: ok, zkusim si nainstalovat starší verzi z CD, uvidím jak to půjde

Díky :-)
Kick the baboon....
michee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 8. 7. 2008 13:47

michee: Ono to podle mě funguje ale dlouho tomu trvá než to načte tu hromadu sms. Myslím že to funguje normálně (u N73) do cca. 500 sms. Jen nerozumím uchovávání takovýho počtu sms ale už vím o někom co hlásil 2300 :roll: Čteš si je před spaním? :lol:
A taky si u Visty ve vlastnostech PC Suite nastav kompatibilitu XP SP2.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod altos-cz 8. 7. 2008 15:13

Naistaloval jsem PC Suite 7, ale pozoruju občasné trhnutí videí přehrávaných na PC. Jak AVI tak třeba Flash. Mám SP2. Po odinstalování PC Suite problém zmizí. Setkal se s tím už někdo?
altos-cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 8. 7. 2008 18:55

Mne kamos na to poradil K-lite mega codec pack a ze mu to prehrava okrem flv(na to iny kodek) vsetky playere uplne vsetko bez problemov. Ale este som to neskusal. Ked som nainstaloval nejaky (ale iny)program tiez mi to robilo z videom a musel som z cd nainstalova starsiu verziu kodeku. Zo starsim pc suite to nerobi?
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod altos-cz 8. 7. 2008 19:05

Ne. Jenom s poslední verzí PC Suite. Kodeky mám ffdshow.
altos-cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michee 13. 7. 2008 19:33

šulda: ne, sms si před psaním opravdu nečtu, jen nemám čas je mazat, proto se mi tak kupí
Jinak se mi podařilo vše zprovoznit a sms smazat, trvalo to déle, ale je to OK.
Kick the baboon....
michee
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků