Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod martinsip 15. 3. 2009 11:33

BigFoot007 píše:to martinsip - ja by som aj citacku pouzival - ale strasne blbo sa ta karta vybera, ja to viem iba pinzetou.

Tak to je fakt blbý. Já kartu vyndavám dost často a jsem zvyklý, že je na pružince. Zatlačím a vyskočí. Tady to tak není ? :-(

Stejně tak nechápu ten slot na SIM. Vyndat se prý musí stejně jen když vyndám baterku. Tak proč to udělali z boku ?

Pořád váhám a asi budu muset vyrazit do obchodu a ošahat si ji (mobil, ne prodavačku :D )
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigFoot007 15. 3. 2009 12:54

to martinsip - ono ta karta v telefone ozaj rychlo spolupracuje - 150 MB mp4 som teraz kopiroval zhruba do minuty a 10 sekund...
S vybratim karty som uz mal problem aj u 6280, aj u e51...nejak to neriesim. je to tak vacsinou idiotsky spravene. nastastie kartu nevytahujem casto - tak max 2x do roka, a sim kartu uz vobec nie
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jindrich.E50 16. 3. 2009 10:22

Pokud připojíš telefon jako velkokapacitní úložiště, soubor 500 Mb do telefonu do 5 minut. ;-)
Nokia E51 Black Steel, SanDisk Premier 2GB, GPS Nokia LD-4W, Nokia 5800 XpressMusic Blue
jindrich.E50
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morf 16. 3. 2009 11:07

Nevíte někdo, kde je možno si ji v BRně vyzkoušet? Teď jsem byl ve Vaňkovce a bohužel přístroj na vyzkoušení prostě nemaj a nebo mi jej nechteli pujcit.
Morf
Junior

Odeslat příspěvekod Black Sabbath 16. 3. 2009 11:24

Už jsem to někde psal - v Nokii v Olympii. ;-) Dneska si ji asi jdu do O2 koupit... :-)
Black Sabbath
Junior

Odeslat příspěvekod Morf 16. 3. 2009 11:26

díky moc, dnes už to asi nestihnu, ale zítra tam asi zajedu.
Morf
Junior

Odeslat příspěvekod Mrick 16. 3. 2009 11:58

Jop, v Olympii hned u vchodu, vetsinou nikym neokupovana (zkousel jsem si ji tam dvakrat), akorat jim nekdo ukradl stylus (necekane), takze je dobre si vzit neco sebou pokud te zajima preciznejsi ovladani nez jsou prsty.

Sabbath: Uz maji sedou? :)
Mrick
Junior

Odeslat příspěvekod Black Sabbath 16. 3. 2009 13:12

Volal jsem do Vaňkovky a nemají. Z porovnání na obrázcích z netu a na nokii.cz se mi líbí víc asi červená, ale chtěl jsem to porovnat na vlastní oči. Viděl jsem naživo modrou a červenou. Černá je sice už na různých eshopech (oficiální prodej), ale vždycky o pár stovek dražší a zase čekat, než přijde. Kašlu na to, stejně bych asi volil červenou, takže ji dnes koupím. :-) Na černé se mi moc nelíbí ten stříbrný "disko" proužek na boku... :mrgreen: :lol:
Black Sabbath
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 16. 3. 2009 14:04

No a taky záda má červená nejvíc šik :-D
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petruszka 16. 3. 2009 15:19

Já ji kupovala v O2 v Tescu v Kr.Poli a normálně mi funkční ukázali.

K tomu Facebooku - nejlepší je prostě použít web, ten Fring je skutečně nějaký ořezaný.
Fiat Bravo, 150 T-Jet Sport, Blue maserati
Nokia 5800 XpressMusic Black
Sony Vaio VGN-CS11Z/R
Sony Alpha A350
I´m TOMBY´s wife:-)
Petruszka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigFoot007 16. 3. 2009 17:02

Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morf 16. 3. 2009 19:42

Tak ted jsem byl v Olympii a vyzkousel jsem si ji, ale nevim no... jsem z toho takovy na rozpacich, jako rozhodne je lepsi nez IPHONE, ale pripadala mi v ruce strasne lehka a jako proste takova plastova hracka... A stalo se mi, ze kdyz jsem chtel najet z menu do aplikaci, tak to vypadavalo na pracovni plochu a do tech aplikaci me to vubec nepustilo. Pomohlo az vypnuti a zapnuti telefonu. Soft tam maj 20. Jo a jak kdyztak vypada fotka volajiciho pripojena ke kontaktu? Je ta fotka videt pres cely displej a nebo je tam jen mala ikonka? V tom obchode se mi to nepodarilo vyzkouset.
Morf
Junior

Odeslat příspěvekod Black Sabbath 16. 3. 2009 22:00

Tak jsem byl ve dvou O2 shopech a v obou byla zrovna vyprodaná....:D Když jsem tam byl zhruba před týdnem, tak ji měli všude...:D No to je jedno, mám ji na zítra objednanou...:)
Black Sabbath
Junior

Odeslat příspěvekod Veslik 17. 3. 2009 01:41

Ahoj, jak mam pretahnout video ktery jsem prekonvertoval v Nokia Video mangeru? kdyz to chci dat prenos do telefonu tak mi napise ze je pamet telefonu plna. Jak tam dam aby to kopirovalo na pametovou kartu? A jeste jednu otazku mam. Vzdycky kdyz pripojim telefon pres usb tak potom kdyz dam zpravy tak mi to napise neco s pameti a ukaze mi to zpravy co mam v pameti telefonu. Diky za odpoved :)
N3210 -> 8210 -> 8310 -> 7650 -> 7210 -> 6230i -> iPhone
Veslik
Junior

Odeslat příspěvekod Mrick 17. 3. 2009 01:54

Melo by jit telefon pripojit jako velkokapacitni zarizeni, ja jinak data z PC ani nekopiruju.
Mrick
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků