Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Twinďa 5. 5. 2009 21:37

Ha, luxus. Nainstaloval jsem MapLoader (ale verzi 2.0 místo 1.3 která je na DVD, se kterým jsem to koupil) a to funguje. Asi byla poškozená mapa ČR, teď už to valí i offline, stejně tak jako Belgie, kterou budu zétra potřebovat. Už jsme málem dával hardreset... takže pro ty, kterým MapLoader nefunguje, zkuste verzi 2.0.
Twinďa
Junior

Odeslat příspěvekod artim808 6. 5. 2009 00:10

janhonza prosim ta pri tej nokii kde nebolo puzdro a bol kratky kabel bol nagradny stylus? Lebo ja v USA som nemal ani puzdro ani nahradny stylus a tiez kratky kabel tak som myslel ze to iba tu v USA tak setria...
artim808
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janhonza 6. 5. 2009 08:55

Náhradní stylus byl u všech.
Thalia Expression 1,2 16 V
SGS II
Nikon 5100
janhonza
Junior

Odeslat příspěvekod GeraldVP 6. 5. 2009 09:02

Mam dotaz ohledne zalohy kalendare. Zkousel jsem aktualizovat FW na nejnovejsi, stejne me to ale nenabydlo novejsi jak FW20. Ale to je momentalne OT. Muj problem je v obnoveni zalohy telefonu, vcetne kalendare, ktery jsem predtim udelal. Proste a jednoduse, vse se mi obnovilo v poradku, jen nemam pripominky v kalendari a nejsem si zcela jisty proc to. Nepouzivam emailovy klienty, telefon mam z O2 Typ-356 asi jako vetsina z nas a zalohu jsem si vytvarel do PC pres PC Suite. Uplne stejny problem jsem mel i driv, ale to jeste bylo se starsim FW, tak jsem tomu nevenoval takovou pozornost.
S timto problemem mam dotaz i na uzivatele OVI, jde pres tuto sluzbu zalohovat kalendar na serveru? U kontaktu jsem nemel problem.
Dekuji za pozornost a pripadnou odpoved.
GeraldVP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skuci007 6. 5. 2009 10:57

mám dotaz, našel sem někde na netu funkci toho, že na tom mobilu někde najdu funkci, že na mobilu najdu stav RAM, paměti atd... vše je formou grafu, tabulek atd..., nevíte někdo jak se tam dostanu, bylo by možný nějak odpovědět, nebo zaslat odpověď na mail kuciskuci@seznam.cz, díky moc
skuci007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fllip1 6. 5. 2009 11:31

Toto ti zobrazí třeba program Handy Taskman
Fllip1
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 6. 5. 2009 11:52

Handy taskman je dobrá volba ale Best Taskman je supervolba ........umí vše co handy zdaleka nedokáže............ :-) :-)
rajs
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ada4me 6. 5. 2009 23:02

Prave aktualizovano pres NSU, vsechno v pohode, stazeno 133,4 MB :)
PC: 0576609 - ofiko kupovana v CZ - Blue
ada4me
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janhonza 7. 5. 2009 00:00

Mně snad jebne.
Mám n5800 z o2 a koupil jsem si mapy smartmaps. Při pokusu o instalaci mi to píše něco o prošlem certifikátu. Mám nastavené povolení všeho a vyplé ověření online a pořád to nejde.POMOC :oboze bo s tím třísknu o zeď.
SGS II
Nikon 5100
janhonza
Junior

Odeslat příspěvekod deglaser 7. 5. 2009 04:01

Jo chce to certifikovat holt si budes muset nechat udelat. ;-)
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior

Odeslat příspěvekod janhonza 7. 5. 2009 06:46

Úplně tomu nerozumím.Koupil jsem si legální telefon a k němu legální mapy určené přímo k tomuto telefonu a teď ještě musím shánět nějaké certifikáty?Jde to nějak legálně,nebo musím na nějaké čínské stránky a tam si to zařídit(tohle jsem zatím zjistil na netu).Příjde mi to jako bych si koupil dvd přehrávač a na sledování filmu tam ještě musel rvát jekésikcosik.To jsem si ty mapy rovnou mohl někde na netu UKRÁST :!:
SGS II
Nikon 5100
janhonza
Junior

Odeslat příspěvekod Qual 7. 5. 2009 07:10

Popodhoď si datum třeba o rok zpátky a pak by to mělo jít nainstalovat.... Po instalaci ho vrať zase zpět na správný datum
Qual
Junior

Odeslat příspěvekod janhonza 7. 5. 2009 07:14

To jsem zkoušel a nakonec dospěl k datu 18.02.2009 při kterém to hlásí,že certifikát ještě není a 19.02.2009 už je certifikát prošlý.
Teď čekám na vyjádření od smartmaps.
SGS II
Nikon 5100
janhonza
Junior

Odeslat příspěvekod Qual 7. 5. 2009 07:17

Tohle se mi ještě nestalo. Jestli to je legálně koupené, tak je to na nich, aby to nějak vyřešily.
Qual
Junior

Odeslat příspěvekod janhonza 7. 5. 2009 07:27

Otvírají tam v 9hod a hned jim budu volat.Koupil jsem si tento týden novou n5800 a k ní cykloturistické mapy protože dnes odjíždím na dovolenou na kolech.Jsem zvědavý jak to dopadne.
SGS II
Nikon 5100
janhonza
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka