Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod westo 29. 1. 2010 09:39

no vcera som robil soft reset (samozrejme predtym som spravil zalohou na pamatovku) no ale po obnoveni aplikacii z karty mi tam chybaju dva programy a original slovnik co je v telefone si nepamata ziaden jazyk co som tam predtym doinstaloval.....cím to je? cím to je? :D
westo
Junior

Odeslat příspěvekod JiMi.7 29. 1. 2010 16:01

Zdravím vás chtěl bych se zeptat jestli se dá do tohodle mobilu dostat televize. Neporadili by jste mi? Moc děkuji.
JiMi.7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 1. 2010 18:34

Dá, ale jen streamovaná přes internet. Nebo třeba program SPB TV
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mario13 30. 1. 2010 13:23

Nieco sa mi mari, ze som videl nejaky BT modul DVB-T pre Nokiu.
Zda sa mi, ze som sa k tomu dostal tak, ze som na 5800 dal aktualizovat sofver a ponuklo mi volitelnu aplikaciu TV. A ta chcela odo mna nejake zariadenie na prijem.

Edit: Alebo zeby to bolo DVB-H? Asi tak.
mario13
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 30. 1. 2010 18:38

jj, ale nejednalo sa o dvb-t, ale dvb-h modul, a ten u nas nefici(tuto istu vymozenost ma n96)
http://en.wikipedia.org/wiki/DVB-H
http://www.fony.sk/index.php?podstranka ... clanku=469
mobil:Galaxy Note 9
AR: Kia Ceed JD 1.4 Exclusive
AV:Hisense 49CM3000
BigFoot007
Junior

Odeslat příspěvekod wajtr 2. 2. 2010 07:52

zdravim, chtěl bych prostřednictvím tohoto fora požádat o radu. Rozhoduji se mezi tímto telefonem Nokia 5800 a samsung s8000 jet. Jde mi především o wifi a navagaci. Obojí tyto telefony splnují. Tak jestli máte někdo zkušenost s obouma, prosim o radu. Předem dík
wajtr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 2. 2010 08:21

Na navigaci vem Nokii, lepší software na navigaci a můžeš si jich vybrat více
viewtopic.php?f=2&t=1099368
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mobilmanic 2. 2. 2010 12:57

ukradli mi tento mobil, aj sme s policajtom spisali zapisnicu. Ako mam dalej postupovat moze ho operator vypatrat cez nejaky chip v mobile?
mobilmanic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 2. 2010 13:23

Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hunape 3. 2. 2010 09:48

Ahoj, potřebuji pomoc. Chtěl jsem hacknout svoji N5800 tak jsem normálně nainstaloval HelloOx, ale od té doby tam pro změnu nemohu nahrát vůbec nic. Když chci instalovat jakoukoliv jinou aplikaci tak mi telefon píše instalace právě probíhá (nebo tak podobně) a když jsem tedy chtěl HelloOx odinstalovat tak mi to psalo to samý...prostě už nevím jak dál. Díky za rady
hunape
Junior

Odeslat příspěvekod JiMi.7 3. 2. 2010 10:52

Ještě k té TV do tohodle mobilu internet mám od O2. A když tam kliknu na mobilní tv tak se mi napíše že vaše zařízení není v seznamu podporovaných telefonů. A když dám spustit testovací stream tak asi minutu se to připojuje a pak to napíše nelze připojit soubor RtspTemp není uložený. Když ho dám uložit a zkusím to znuvu tak to napíše to stejný. nevěděl by si někdo s tímto rady? Moc děkuji
JiMi.7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bigboban 3. 2. 2010 15:26

Sice opakuji to co už jsem psal ve fóru 5230 ale ten model moc lidí nemá a tak zkusím štěstí tady, stejně jde víceméně o totožné mobily až na wifinu..

Nějaké dotazy k domovské obrazovce:
  • Kde sehnat nějaké dobré widgety na úvodní obrazovku? Přijde mi že i sama Nokie nemá na Ovi store v tomto ohledu NIC. :/
  • Přijde mi až neuvěřitelné, že nejde nastavit najednou ikony kontaktů a kalendář na úvodní obrazovku. Jde buď jedno nebo druhé!! :grr:
  • Co nějaké dobré počasí? Nevíte o něčem? Opět myslím především úvodní obrazovku.
  • Jak přeskládat oblíbené kontakty v horním pruhu? Nejsem po úvodním přidání schopen změnit jejich pořadí a ten zrovna nejvíc oblíbený kontakt mám vždy po spuštění telefonu schovaný půlkou mimo displej. >:-( I to šoupání do stran funguje dost nešikovně. Neexistuje i tady nějaká alternativa?

Pokud jde o aplikace tam už jsem pár zajímavých našel. Ale jde vůbec u Nokie 5800/5230 nějak donastavit úvodní obrazovka? Nabízené možnosti jsou dost ubohé!
bigboban
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 4. 2. 2010 15:24

Prodal jsem svou 5800 člověku v mém okolí...jak jsem dal telefon do původního nastavení, nechal jsem u GPS jen integrovanou GPS a nemůže chytnout signál, chytal ho cca 20 minut...nastavení podle sítě bere peníze? Nebo jen A-GPS bere kB...? Nevím, jak jsem o měl nastavené předtím, jestli jsem měl zapnuté podle sítě nebo ne...mi šla GPS dobře...
Slawall
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BigFoot007 4. 2. 2010 16:11

to bigboban:
widgety na 5800/5230/5530 pokial viem nie su!
problem s kalendarom a kontaktmi je odkedy je novy fw, kym nebola vylepsena lista kontaktov na 5800, tak sa to dalo(lenze vtedy si mohol mat iba 4 kontakty, a ked to teraz tak pisem, tak si nie som spatne isty ci to vobec islo pri starom fw - listu kontakto som totiz az do posledneho fw vobec nepouzival).

k pocasiu - tusim nieco bolo na uvodnu obrazovku, treba mrknut zaciatok fora...

k zoradeniu kontaktov na liste - vymaz si ich a medzi prvymi si pridaj ten co potrebujes, potom by si ho tam mal mat ako prvy
mobil:Galaxy Note 9
AR: Kia Ceed JD 1.4 Exclusive
AV:Hisense 49CM3000
BigFoot007
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka