Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Yossi 22. 5. 2009 12:46

Zdravim ! Vcera som si kupil XM 5800 aa pravdupovedaic som laik co sa tyka 100 % vyuzivania
funkcii telefonu.
Chcel by som sa opytat ci mi neviete helfnut s tym, ze sa neviem pripojit cez XM 5800 na domacu wifi . Pristup mam heslovany cez WEP key , ale aj cez MAC adresy sietoviek. Ako vyriesit tento problem ?? Ma Telefon .. nejaku MAC adresu ???

A este jedna vec .. da sa nejako rozbehat GPS bez kupy softu od Garminu (teda
zadarmo).. atd ?
Vdaka za odpoved!
Naposledy upravil Yossi dne 22. 5. 2009 14:10, celkově upraveno 1
Yossi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hames 22. 5. 2009 13:53

Odkaz na warez smazán!
dejvidek
Hames
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigFoot007 22. 5. 2009 20:39

to yossi - kazde zariadenie zo sietovou kartou ma mac adresu(kazuda sietova karta ma mac adresu!!!). ako ju zistis - treba to dat do googlu, tusim to tu aj niekde bolo.

co sa tyka softu - vsetko sa da, ci uz garmin, alebo sygic...ale je to na kazdeho vlastne riziko.

co sa tyka rozdielu medzi garminom a sygicom - garmin ma podrobnejsie mapy, castejsie aktualizacie map(i ked to je diskutabilne, garmin ich ma 4 x do roka, sygic tak rozne), privetivostou prostredia, grafiky, je na tom lepsie sygic(ma napriklad radenie pruhov, zobrazovanie navesti a pod...)
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaxSand 23. 5. 2009 08:44

Yossi- Mac adresa je na obalu cos v něm dostal telefon. Wlan číslo hned nad číslem IMEI. Mám doma taky wifi s MAC a jede bez problému. Jinak na garmina se podivej na forum na českých strankách urcených pro 5800.
MaxSand
Junior

Odeslat příspěvekod Domin 23. 5. 2009 11:55

Zdravím Váš všechny, mám teď nokii N85 a mám možnost jí vyměnit za nokii 5800 XM. Chci vás, uživatelů, kteří mají s tímto zkušenosti zeptat, jak se vám píšou smsky, jelikož jich napíšu během dne hodně. Pak jaký je příjem přes wifi a jak jede internet...a taky jaké vám to dělá foto!! Díky všem kteří poradí!!
Nokia N80
Domin
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 23. 5. 2009 13:51

tak foto urcite nebude dosahovat kvality n85, dotyk na tukanie sms si vyskusaj sam. na velkej qwerty klavesnici mozno topho natukas viac a rychlejsie, ako na klasickej klavesnici, je to o zvyku
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrick 23. 5. 2009 15:47

Neprijdou vam vibrace strasne slabe? Ja je teda v kapse u kalhot nikdy necitim a ty zmeskane udalosti uz mi lezou na nervy...
Mrick
Junior

Odeslat příspěvekod Jiří Svoboda z Prahy 23. 5. 2009 19:08

Dobrý den,

mám otázku, která se asi týká všech Symbianových nokií obecně. Telefon nerozlišuje mezi písničkama a vyzváněním. Tedy

[*] V přehravači hudby se motají vyzvánění (asi by se dali všechny vymazat) ALE
[*] Ve výběru zvonění se bez váhání zobrazí všech 2000 písniček, které v mobilu mám.

Nejde to nějak rozdělit - aby muziku vyděl přehrávač a zvonění aplikace "Profily"...?

Díky za každou radu.
Jiří Svoboda z Prahy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigFoot007 23. 5. 2009 19:11

nie...i ked u mna tusim 5800 nezobrazuje nokiacke vyzvanacie tony, zobrazuje mi tusim subory s koncovkou mp3

co mas za nokiu?
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 23. 5. 2009 19:22

2Yossi: MAC adresu zjistíš příkazem *#62209526#
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Yossi 23. 5. 2009 21:04

dakujem vsetkym za rady:) pomohli mi ;)
Yossi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigFoot007 24. 5. 2009 15:57

takze prva vec co vazne ***** - pomerne casto pouzivam pero. zrazu zistujem ze pero nejak lahko ide von - otvorim zadny kryt a co nevidim - ta " brzda" v zadnom kryte je ulomena, este tam je, ale uz je kaput. nic to, pojdem to pekne vyreklamovat, ale dost ma to *****...ja som to nicim nezlomil, proste to blbo chlapci z nokie vyratali
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod econ 24. 5. 2009 19:39

ja som tento mobil kupil par dni nazad v electroworlde v avione v BA, ako darcek, ale ukazalo sa to ako nevhodne riesenie, nakolko moj otec jednoducho nechce pouzivat telefon, ktory nema klasicku klavesnicu. ak by niekto chcel ... je na predaj
econ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Twinďa 24. 5. 2009 21:10

Tak jsem dnes opět zkusil updatovat software, ale NSU pořád píše, že je aktuální, mám FW 20.0.012 .
Zkoušel jsem to i přes stránky Nokia, kde jsem si podle product code zjišťoval, zda je pro můj tel. novější soft.

Latest available software for Nokia 5800 XpressMusic, product code 0576609
Verze: 20.0.012

Můžete mi někdo říct, jak se vám podařilo dostat k verzi FW 21? Tel. je z oficiálního prodeje v mobilpohotovosti... díky
Twinďa
Junior

Odeslat příspěvekod slovforest 24. 5. 2009 21:17

Zdravím, dnes pri zmene Témy domácej obrazovky mi zblbol telefon, začal preblikaváť dispslej, dotykova obrazovka nereagovala, po vypnuti a opatovnom zapnuti sa mi na displeki nezobrazuje nazov operatora a datum. Viete niekto poradiť čo s tym?
slovforest
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků