Máme Nokii 5800 XpressMusic: otázky & odpovědi

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Fllip1 10. 2. 2009 14:01

Jaký je product code českého telefonu? Vite někdo?
Fllip1
Junior

Odeslat příspěvekod tomkulitom 10. 2. 2009 14:12

PC ofiko dovozu pro FW s češtinou bude až se začne prodávat. A stejně v tuto chvíli PC nezměníš.
tomkulitom
Junior

Odeslat příspěvekod Kamilos 10. 2. 2009 14:34

ZMENIS :!: PRES PHOENIX :!: Over si neco nez neco zbleptnes.
Uz tam tlacim fw 20 ! Staci prehrat fw pres phoenix a zmnit PC na EURO 3 a povali vam tam fw pres NSU.
Navod: udelat podle toho a je to: http://forum.nokiaforum.cz/viewtopic.php?f=63&t=3252
Kamilos
Junior

Odeslat příspěvekod Mrick 10. 2. 2009 14:58

Da se predni kamera na videohovory pouzit i mimo ne? Napr. na autoportrety, resp. videa.
Mrick
Junior

Odeslat příspěvekod Twinďa 10. 2. 2009 15:04

Máte někdo tu zkušenost s bankovní aplikací? je to pro mě dost rozhodující, na iPhone funguje, rozhoduji se mezi Japkem a Nokií, tak bych to rád měl ověřené, dík
Twinďa
Junior

Odeslat příspěvekod tomkulitom 10. 2. 2009 15:23

2 Kamilos: Přes Phoenix "nezměníš" PC jak se dříve měnilo přes NSS. Přes Phoenix si vybereš jazykovou sadu (např. Euro 3, 06) a nahraješ tam FW a tím změníš PC (jestli si to myslel takhle). Ale klasická změna PC (pouze PC bez přehrání FW) zatím nefunguje.
tomkulitom
Junior

Odeslat příspěvekod fido_cz 10. 2. 2009 15:30

Kdyby ses kouknul na ten navod, tak tam jde zmenit i PC (aspon ja to tak chapu, nastesti tohle delat nemusim)

2Mrick: V tomoto novem fw uz predni kamera pouzit jde, na fotky i videa.
fido_cz
Junior

Odeslat příspěvekod eXezs 10. 2. 2009 15:37

twindo, a je to opravdu nalehave? ja to sice nevim, ale zkus pockat na 17.unora, na mobilmanii by tam melo byt opravdu hoooodne z tej vystavy, a ze tam budou opravdove mobilni spicky, kdyz uz bys dal i 14000 do applu, tak bych si pockal na ohodnoceni predstavovanych telefonu, a teprve pak bych si vybiral
phone:Nokia 5800 xm red
pc:no, ani se neptejte xD

Nokie je proste nokie, sou nejlepsi!!!!!!
eXezs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomkulitom 10. 2. 2009 15:45

2 fido_cz: Koukal jsem na ten návod znova. Ale aby si změnil POUZE PC bez nutnosti instalovat FW myslím, že nejde. Jak jsem psal výš - změna PC přes NSS nefunguje.
tomkulitom
Junior

Odeslat příspěvekod Kamilos 10. 2. 2009 16:00

Bankovni aplikaci nepouzivat dcela kravina. Ale mam ucet u CS a pozivam servis24 a ten pres vestaveny prohlizec jede perfektne a samo ze s netem od TM za 100 kc mesicne.
Kamilos
Junior

Odeslat příspěvekod Twinďa 10. 2. 2009 16:10

to eXezs: no, vzhledem k tomu, že můj SE K750i drží pohromadě jen díky izolepě, tak bych ten tel. potřeboval co nejrychleji, čekám na to jak na smilování :-). Japko bych měl od operátora za sedmičku, takže to je taky rozdíl oproti 10500 co za to chce Nokia. Na druhou stranu, nemůžu se rozhodnout, jak už to tak chodí...

to Kamilos: já to používám, občas zapomenu něco zalepit, doma net nemám, tak to řeším přes mobil, prostě to užiju no. A net si možná do mobilu aktivuju u Vodafonu na půl roku zadara, ale jinak za to nehodlám platit. Divný co, tak proč vůbec chci 5800 nebo Apple, který jsou na net dělaný :-))) prostě se mi líbí šmejdit po tom prstem...
Twinďa
Junior

Odeslat příspěvekod fido_cz 10. 2. 2009 16:16

tomkulitom píše:2 fido_cz: Koukal jsem na ten návod znova. Ale aby si změnil POUZE PC bez nutnosti instalovat FW myslím, že nejde. Jak jsem psal výš - změna PC přes NSS nefunguje.

Ano, prvne asi fw prehrat musis. Ale jak uz mas jednou PC zmeneny, tak mas vystarano.
fido_cz
Junior

Odeslat příspěvekod Mrick 10. 2. 2009 17:01

Kamilos píše:...samo ze s netem od TM za 100 kc mesicne.

Co to je za tarif? Naposledy kdyz jsem se dival mel TM nejlevnejsi internet za 40Kc tydne.
Mrick
Junior

Odeslat příspěvekod Kamilos 10. 2. 2009 17:05

Nevim ja mam pausal. Vyjde to neco malo pres 100 kc
Kamilos
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 2. 2009 17:20

Surf+ ne? Ten stojí 99,- bez DPH
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka