Nokia N86 8MP: finských osm mega

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod vlada.vlada 31. 5. 2010 06:28

samsanek píše:Světelnou signalizaci si můžeš deaktivovat: Nastavení - obecné - přizpůsobení - světelná signalizace - světelná signalizace - signalizace událostí a zde si deaktivuješ např. nepřijatý hovor, nová zpráva, nová zpráva elektronické pošty.

Asi jsem to špatně napsal nebo ty zle pochopil:má chci jestli jde blikat víc,není kolikrát vubec vidět,např.E66 blikala hodně,N86 malinko,to myslím.Dík
vlada.vlada
Junior

Odeslat příspěvekod bob.bob 1. 6. 2010 09:04

Ahojte, včera jsem v N86 vzduchem aktualizoval mapy na 3.04 a kromě pár pozitivních kosmetických změn pozoruju i jednu negativní - po ukončení map zůstává zapnutý modul GPS (ikonka satelitu). Předpokládám, že to má negativní dopad na akumulátor :( Jediné, co pomůže, je vypnout/zapnout telefon. Pozoruje tohle chování ještě někdo? N86 od O2, firmware 21.006.266.01.

Bob
bob(tecka)bob(zavinac)email(tecka)cz
:-D
bob.bob
Junior

Odeslat příspěvekod samsanek 1. 6. 2010 09:28

Jojo, také jsem to zpozoroval. Mám N86 od T-mobilu, ale změnou product codu mám brand pryč a mám nejnovější firmware. Musím ho potom zkrátka vypnout a zapnout.
Samsung Galaxy S II
Nokia N86 8MP - rád fotím
Nokia E52 - pracantka
Nokia N73 - fotomobildůchodkyně
samsanek
Junior

Odeslat příspěvekod EfineSS 1. 6. 2010 10:28

Tenhle problém jsem měl taky, nicméně po několika restartech telefonu už to nedělá a GPS modul se po ukončení navigace vypne taky.
EfineSS
Junior

Odeslat příspěvekod bob.bob 1. 6. 2010 12:05

S tím GPS je nás víc: http://discussions.europe.nokia.com/t5/ ... m-p/690207 . Takže uvidíme, jak rychle soudruzi z Finska napraví svoji chybu.

Update: Při obědě jsem několikrát pustil a vypnul navigaci, vypl a zapl telefon a teď už se GPS vypíná po ukončení map i bez vypnutí telefonu. Elegantní to moc není, ale už to funguje normálně. Díky EfineSSovi za tip. Teď už jen ověřit, jestli stačí restartovat nebo na to má vliv i čas, případně menu dne :D
bob(tecka)bob(zavinac)email(tecka)cz
:-D
bob.bob
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 1. 6. 2010 19:56

Zdravim všechny. Chci se ještě jednou zeptat a prosim o odpověď. Chci se zeptat, funguje vám čidlo pohybu na odložení budíku když je telefon vypnutý ??
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod virdzek 3. 6. 2010 02:41

vlada.vlada píše:
samsanek píše:Světelnou signalizaci si můžeš deaktivovat: Nastavení - obecné - přizpůsobení - světelná signalizace - světelná signalizace - signalizace událostí a zde si deaktivuješ např. nepřijatý hovor, nová zpráva, nová zpráva elektronické pošty.

Asi jsem to špatně napsal nebo ty zle pochopil:má chci jestli jde blikat víc,není kolikrát vubec vidět,např.E66 blikala hodně,N86 malinko,to myslím.Dík

Su na to programy typu "best reminder" , dokazu blikat inymi tlacidlami na vonk.klavesnici ci vydavat nejaky zvuk pri zmeskanom hovore ci sms. Blikanie nabijaciej diody som zatial nikde nevidel...
virdzek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlada.vlada 3. 6. 2010 08:49

A mohl by jsi dát nějaký link na stažení do N86?
Naposledy upravil myšpulín dne 3. 6. 2010 10:40, celkově upraveno 1
Důvod: nadbytečná citace odstraněna, celý poslední příspěvek příště necituj
vlada.vlada
Junior

Odeslat příspěvekod havraneek 3. 6. 2010 14:10

ahoj, chci se uživatelů N86 zeptat jak jsou spokojeni s kvalitou fotografii? koupili byste jiny fotomobil nez je tento?
havraneek
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 6. 2010 15:55

Fotí dobře, ale SE Satio o něco líp
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod virdzek 3. 6. 2010 17:13

Jeden z najlepsich fotomobilov, nemenil by som. Len ta spust je na hov.o , mam ho kvoli nej v oprave , snad ju trosku posteluju aby fungovala pod mensim tlakom nez 10 kil, musel som na nu tak tlacit ze polovicka snimok bola roztrasena. Myslim ze sa uz na nu stazovalo viac ludi ale takto kriticke to dufam nie je u vsetkych kusov.

-- 3. 6. 2010 18:32 --

Link na warez fórum smazán. dejvidek

Pardon za ten link , som si to ani neuvedomil...
Naposledy upravil virdzek dne 3. 6. 2010 22:27, celkově upraveno 1
Nokia 5310 + 2GB microSD

Nechť je požehnán ten kdo vynalezl spánek -
plášť , jenž přikryje myšlenky všech lidí , potrava , která utiší každý hlad , váha , jenž všechno urovná a nedělá rozdílu mezi ovčákem a králem , mezi bláznem a mudrcem.
virdzek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod madafaka 3. 6. 2010 19:17

Mam dotaz, uspesne jsem si instaloval Sygic- nejnovejsi verzi ,ale nemuzu ji nikde najit v telefonu ! Klasicky jsem sel hned do aplikaci,ale tam neni :-) , takze jsem ji nasel pres funkci hledani a pak uz ji mam pres taskman v poslednich pouzitych, nevite kde nebo v jake slozce by mela byt ?
madafaka
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 3. 6. 2010 19:24

Co se obrátit na technickou podporu výrobce?
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod madafaka 3. 6. 2010 19:41

Tak to snad neni treba ne ?
madafaka
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 3. 6. 2010 19:47

Proč ne? Od toho snad je ne?
dejv
dejvidek
VIP uživatel