Nokia 5130 Xpress music - problémy, tipy atd.

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 1. 2012 12:45

Ale jaký? A kde? Su nějak mimo. Nějaký soubor.. a co?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Typen 20. 1. 2012 12:55

V přijatý souborech se mi při kopírování z jiné karty (sem mel pučenou od kamoše, daval jsem si tam hru) se mi v přijatých souborech objevil tento soubor \ã[]... a u toho ikona otazník, a když otevřu ty přijaté soubory tak se to pořád otvírá ale neotevře se to, takže ho nemůžu smazat, zkoušel jsem i obnova celého systému ale nic...
Typen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 1. 2012 13:02

Tak to formátuj v pc, nevím ale v čem ti to brání přehrát firmware, paměťovku při tom můžeš vytáhnout.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Typen 20. 1. 2012 13:04

Mobil mi k pc připojit nejde, napíše mi to že nemá odpoved od poskytovatlele nebo neco takovyho, a ten soubor neni na pametovce ale v pameti telefonu...
Typen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 1. 2012 14:16

Dej to do servisu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Steve4 23. 1. 2012 21:15

Zdravím. Mám problém. Procházelo se v telefonu a najedou se vypnul. Zřejmě došla baterie. Dal jsem mobil do nabíječky a čekal. Ani po 5ti hodinách nemůžu mobil rozchodit. Zkoušel jsem vytáhnout baterku a nic. Když mobil vytáhnu z nabíječky a zapnu, obrazovka se rozsvítí a objeví logo (nápis) Nokia. Poté logo zmizí, obrazovka chvíli svítí a poté se vypne. Když je na nabíječce, občas na chvíli zasvítí. Toť ale vše. Zkouším ho připojit na PC, obrazovka pořád nereaguje a když se ho pokusím zapnout tak trochu reaguje s PC. Ale jako kdyby se připojil a hnedka odpojil.
Steve4
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 23. 1. 2012 22:11

Vyskusat inu baterku, alebo prehrat firmware cez phoenix - dead flash
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Steve4 25. 1. 2012 19:43

Tak se mobil nakonec druhý den ráno rozběhl. I tak díky :)
Steve4
Junior

Odeslat příspěvekod Zjew 22. 8. 2013 11:40

Ahoj, chtěl bych poprosit o radu :(. Tento mobil mám již čtvrtým rokem, a celou tu dobu mi fungoval na jedničku. Včera se ovšem stala taková nemilá věc. Chtěl sem zapnut mobil, ale když se zapnul, naskočila asi na půl vteřiny bílá obrazovka a potom zešedivěla. ale mobil normálně běžel, slyšel jsem uvítací melodii, ale displej byl pořád šedý. Nemá někdo z vás s tímto problémem zkušenosti?, předem děkuji za rady. :D
Zjew
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 25. 8. 2013 15:08

mozes skusit deadflash, ale skor to bude hw chyba displeja, alebo obvodu nadoske.
Ci to spravilo len raz a po znovu zapnuti to fungovalo normalne?
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Předchozí stránka