Nová odolná Nokia 3720 classic

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Kasprik 30. 9. 2009 10:25

krtenek píše:Já myslel konstrukční odolnost.

No obávám se, že jak tam není kolem guma tak konstrukční odolnost bude stejná jak u běžných telefónů a nezachrání to ani šroubek na kryt baterie. Jinak lépe vybavený a určitě odolnější a levnější je Samsung B2700, kterej má i 3G.
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod Proofy 30. 9. 2009 17:59

telefon vydrzel 3 dny meho provozu. oproti 6220c je to obrovsky skok, ta nevydrzela ani den pak. prijemne me prekvapila kvalita i hlasitost reproduktoru. jedine co mi vadi je, u psani sms ta dolni lista. snad prijde jeste vybavenejsi model napr se symbianem, docela by se mi hodilo vyhledavani jmena podle obsahu v nazvu a ne na co zacina jestli jmeno nebo prijmeni. klavesu C na mazani sms nebo nejake rychle tlacitko pro mazani jmen nebo sms ci hovoru nebo v kalendari. nikde nic nevrze, i odezva telefonu je rychla, baterka je uzitecna, podsviceni bile je videt vsude. trosku mi cestuje obcas po stole z vibraci. jsem max spokojenej. ma pomerne i velky displej s velkymi tlacitky. obcas se mi stalo pri zamykani klavesnice ze misto hvezdicky jsem se premacknul na sedmicku. jinak super, vse co potrebuju, to ma. je to pro cloveka, ktery potrebuje telefonovat, smsky, kalendar, vydrz a obcas mu spadne.
Proofy
Junior

Odeslat příspěvekod rmuf74 20. 10. 2009 20:34

Koupil jsem si 3720-ku (žlutém) :D . Nebudu se rozepisovat o přednostech, ty tu byly rozepsány dostatečně. Jediný neduh, který mě trápí je, že přiřadím-li ke kontaktu položku "narozeniny", která se samozřejmě zohlední i v kalendáři, tak tato položka se po vypnutí/zapnutí telefonu u všech kontaktů, jež mají přiřazeny "narozeniny" smaže. :grr: Zjistil jsem, že pouze tento druh upomínky je smazán, ostatní zůstávají. Jediné řešení: pokud si chci poznamenat do kalendáře něčí narozeniny, nesmí být svázán s kontaktem v adresáři. Ověřte si i u sebe. Mějte se!
rmuf74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 21. 10. 2009 15:46

Kdes sehnal tu žlutou? U nás jsem ji oficiálně nikde neviděl :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak

Odeslat příspěvekod rmuf74 23. 10. 2009 18:56

rmuf74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 23. 10. 2009 19:04

aha, no tak to jsou šedivky, u nás ta žlutá pořád není :(
Kryštof Korb
NokiaManiak

Odeslat příspěvekod Knofla 23. 10. 2009 22:19

Ahoj, nenapsal by jste mi product code pro tuto nokii (3720)...
Díky moc...
Knofla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Knofla 24. 10. 2009 20:57

Díky moc za kody, ale asi NSS ten telefon nepodporuje :-( (Nebo nevim co...)
Když totiž pustim NSS a udělám vše podle navodu tak se ten nový PC stejně neuloží :-(
Kdyby někdo věděl co s tím tak mi prosím napište na ICQ (297827093).
Knofla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tom1993 29. 11. 2009 20:34

chtěl jsem se zeptat uživatelů tohoto telefonu jakej z něj mají pocit. Jak funguje, co na něm je dobryho a co naopak špatnyho.
Jelikož má funkce které bych chtěl : BT, ex.GPS, světlo, hudební přehrávač, rádio... a protože je "odolnej". A zajímalo by mě jestli se vyplatí kupovat tento mobil kvůli jeho odolnosti. Díky za odpovědi.
tom1993
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 2. 12. 2009 19:45

Jestli ti vyhovuje funkčně, líbí se ti designově a nechceš nic víc, tak je to za ty peníze asi dobrá koupě. Ale s odolností nečekej žádné zázraky, vydrží o něco málo víc, 6250 to však není. Takže jen kvůli odolnosti určitě ne.
Kryštof Korb
NokiaManiak

Odeslat příspěvekod tom1993 2. 12. 2009 21:48

no nic vic nechci kvuli cene... nejak me nezaujaly zadny mobily v teto cenovy hranici. A chtel bych prejit praveze na Nokii
tom1993
Junior

Odeslat příspěvekod tom1993 8. 12. 2009 21:17

a jak to je s tou GPS ? můžu to na tento telefon připojit přes ten modul bez problémů ? bude to fungovat dobře ? můžete mi dát nějaky info ??
tom1993
Junior

Odeslat příspěvekod tom1993 9. 12. 2009 21:04

A jeste me zajimalo, chci si koupit tuto nokii ve žluté ale ty se u nás prodávají zatím jen z dovozu (např. mobilky.cz - chtěl sem se zeptat jaky zkušenosti mate s tito shopem) a nebo kdy k nám dorazí tak asi ta žlutá barva ??
tom1993
Junior

Odeslat příspěvekod tom1993 10. 12. 2009 09:59

Díky moc za odpověď ;-)

mimochodem, tak kde bych si ji mohl koupit ve žluté když ne u Mobilky.cz ?
tom1993
Junior

Odeslat příspěvekod tom1993 10. 12. 2009 17:24

a nevychazelo by to stejne kdyz bych to koupil u mobilky.cz ? ze tak nebo tak by mohl byt problem s reklamaci..
tom1993
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka