Nokia E52 - aktuální fw 091.003 z května 2012

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod jaydoo 7. 6. 2010 13:31

r626 píše:prste bych rad poridil telefon, kterej mi bude kostrukcne vyhovovat a nerozpadne se mi po pul roce.. zatim se tady docitam mimo jine, jak se namobilu vsechno hejbe a ma nekvalitni signal. tak nevim jestli jsou to nejaky reci zarputilcu dokonalosti a nebo je to vsechno v nejakejch prijatelnejch mezich. podotykam, ze mam e50 tri roky, takze nehledam mobil na 6 mesicu. diky.

Mam v šuplíku Nokiu 6310i, ma uz asi 10 rokov, tak ti ju mozem posunut, ak by si mal zaujem. Myslim , ze este hodnu chvilu vydrzi. :-D
Nexus 4 > SGN > Iphone 4 > N8 > Lumia800 > N97mini > C7 > C5 > E51 > HTC Diamond > N95> N80 > N70 > 6630 > 6600 > 7650 > 8210 > 6150 > 6110 > 5110....
jaydoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Freddyy 7. 6. 2010 15:15

Freddy436 píše:Zdravím,vstoupil jsem do řad majitelů E52 spokojenost,akorát malý problémek daný možná mou zatím ,,nezkušeností,, v liště nahoře se mě pořád zobrazuje symbol pošta k odeslání.Všechny zprávy mám odeslané,žádný koncept,který by čekal na odeslání a je to tam pořád i po nainstalování nového softu.Neporadíte někdo,co se s tím dá dělat? dík Freddy

to:dojigiri - moc dík pomohlo to !Jinak předevčírem jsem absolvoval 1.pád (vše OK),letěl jsem fofrem koupit šňůrku a pouzdro (u okáčů za 80 babek),rozhodoval jsem se pro nějaké HF do auta,nakonec jsem zvolil bezdrátovou sadu B - Speech Prim - umí dva mobily najednou(používám v autě E 52 a N2330 clasic) - cena příznivá (711 babek),velmi jednoduchá montáž na clonu nebo jinam, zatím spokojennost jak s E52 tak s HF. :tleskani
Freddyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tucnak 7. 6. 2010 16:32

A dalsi maly problemek tu mame :D .. V hudebnim prehravaci se mi nechce smazat ani jedna pisnicka, i kdyz fyzicky nejsou ty soubory na karte.. Obycejne odstraneni nefunguje.. Jak se zbavit cca 120 souboru/polozek ?
Dekuji
Prožívejte, každý den tak, jako by byl poslední a neoddávejte se naději, že zítra bude všechno lepší.
Mail neexistuje
tucnak
Junior

Odeslat příspěvekod Šponty 7. 6. 2010 16:41

Taky mam problém, který už sem tu myslim zahlíd, začal mi chrastit repráček při volání, zatím to asi ještě vydržím, ale reklamace mě asi nemine. Štve mě akorát že budu měsíc nebo jak dlouho bez telefonu, ale co se dá dělat, akorát by mě zajímalo jestli při výměně repráčku v servisu budou nahrávat i nový software, nerad bych přišel o všechny věci co tam mam.
Notebook ASUS PRO66i - Windows 7
Šponty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Levapw 7. 6. 2010 17:27

tucnak, myslím,že by stačilo obnovit knihovnu.
Lumia 620 + paměťová karta 16GB.Nokia
Levapw
Junior

Odeslat příspěvekod tucnak 7. 6. 2010 19:55

To jsem zapomnel zminit.. To jsem udelal jako prvni vec.. Stale nic nepomaha..
Prožívejte, každý den tak, jako by byl poslední a neoddávejte se naději, že zítra bude všechno lepší.
Mail neexistuje
tucnak
Junior

Odeslat příspěvekod xanderovitch_1 7. 6. 2010 23:52

Muze nekdo poradit, pod jakym product code bude fw. 34.001 obsahovat cestinu? Diky
xanderovitch_1
Junior

Odeslat příspěvekod labus 8. 6. 2010 08:23

Zkus zadat 0575063, na tento PC mi změnili telefon po opravě repráčku a nainstalovali ten nejnovější firmware. Původně jsem měl 0587600, brand VF.
labus
Junior

Odeslat příspěvekod xanderovitch_1 8. 6. 2010 12:29

Diky, posledni dobou se telefon zacal cim dal casteji restartovat, objevuji se hlasky o plne pameti, zaviraji se aplikace a dochazi misto v pameti telefonu, tak snad novy sw pomuze.
Naposledy upravil Snekac dne 8. 6. 2010 13:59, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna zbytečná citace
xanderovitch_1
Junior

Odeslat příspěvekod fleggy 8. 6. 2010 14:06

Prosím o radu. Lze nějak vytvořit vlastní hlasový záznam u kontaktu, abych ho mohl využít pro vytáčení hlasem? Stará N6230i to umí a u E52 jsem na to nedokázal přijít. Vytáčení hlasem u E52 samozřejmě funguje, ale díky tomu, že vyslovené jméno se porovnává asi proti syntezátoru, tak úspěšnost je mizivá a při zvýšeném hluku v autě je to v podstatě nepoužitelné. Díky moc
fleggy
Junior

Odeslat příspěvekod shotik 8. 6. 2010 19:20

tak dneska koupeno a hned jsem z toho rozcarovanej . horni kryt dole ma malickou vuli, ve sluchatku na 3/4 hlasitosti az full chrasti, nejdou me nainstalit ovi maps:) takze z prvu krasnej mobil ale ted to vidim na reklamaci
shotik
Junior

Odeslat příspěvekod r626 9. 6. 2010 08:41

bohuzel, ty nedolehavosti materialu a chrasteni v repraku byvaji tady ne foru zminovany celkem casto, to me od koupi celkem odrazuje.

mate nekdo zkusenosti, jak je na tom displej na slunecnim svetle. napr. u C5 je pry uplne necitelny.
r626
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MrazyC1979 9. 6. 2010 10:37

Dobrý den, už to tu prohlížím dost dlouho, ale stále nemohu najít návod jak synchronizovat E52 s MS Outlookem, stačí mi pouze kalednář synchronizovat. Přes Nokia PC Suite mi to nejde. Můžete mi poradit, našel jsem pouze nějaké informace ohledně GMail, ale ten v práci nemohu používat. Díky
MrazyC1979
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PD 9. 6. 2010 14:18

Jak nejde? Ovi Suite -> Synchronizace -> Možnosti s. -> a zaškrtnout "kalendář a úkoly s outlookem"
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
Junior

Odeslat příspěvekod MrazyC 9. 6. 2010 14:47

V práci můžeme použít pouze NOkia PC Suite, jak jsem psal již výše.

Píše to:Stávající nastavení synchronizace nelze s touto verzí PC sync použít. Stisknutím tlačítka otevřete průvodce nastavením,programu PC sync, který Vám pomůže vytvořit nové nastavení pro syncrhonizaci. Pakto píše: změnili jste profil, musíte znovu vybrat složky.

Ví někdo čím to je? Verzí mám Nokia PC Suite 7.1.30.9
MrazyC
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka