Nokia naviguje zdarma

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod dejvidek 20. 11. 2010 21:40

Ještě je nutné vypnout A-GPS, návod v tomto příspěvku.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dang6260 21. 11. 2010 12:51

Proste nikde nemohu najit to A-GPS, jak se tam mam dostat pres nastaveni to nikde nevidim (

-- 21. 11. 2010 11:53 --

Tak jsem to nasel konecne , ale jeste jeden dotaz nemel bych mit zaskrtnuty i "podle sítě"?
Nokia 3310 > Nokia 8210 > Motorola C450 > Nokia 6260 > Nokia N90 > Nokia N73 > Nokia 5230
Dang6260
Junior

Odeslat příspěvekod ydog 1. 12. 2010 20:26

Nevíte náhodou někdo jak v telefonu (E-52) OVI 3.04 smazat body v historii?
v oblíbených je to v nabidce, ale z historie to začne rovnou navigovat.
do historie se uloží každé vyhledané místo při přechodu do mapy. (i chybně zadané nebo při hledání konkrétní adresy) jinak navogace nemá chybu pokud nechceš moc velkou vdálenost (asi moc bodů a pak nestačí paměť?) třeba Helsinky - Praha = cestu nelze najít !
ydog
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 1. 12. 2010 21:08

Smazat body ručně nejde, jestli se nepletu tak je tam omezení na posledních 10 bodů (tras).
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kanak 2. 12. 2010 08:07

pro N96 navigace zdarma není? Mapy mi jdou, ale když chci navigovat, chce to po mě poplatek.
Kanak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 2. 12. 2010 08:47

Pro N96 opravdu není navigace zdarma. Seznam podporovaných telefonů je na webu Nokie.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 2. 12. 2010 12:06

Dělám něco špatně, nebo se v Ovi Mapách opravdu nedá vyhledat v režimu offline žádná adresa - město a ulice? Buď mi aplikace vždy najde nejbližší bod zájmu, nebo mi rovnou oznámí, že nic nenašla.

Odeslat příspěvekod Slawall 2. 12. 2010 12:25

Něco je někde špatně ;-) v offline režimu jde vyhldávat v pohodě.
Slawall
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fila1980 2. 12. 2010 12:51

Zdravíčko. Můžu se zeptat, jestli se Nokia mapy (např. Portugalsko apod.) dají stáhnout do nokie c6 přes Wi-fi, nebo to musí být výhradně přes PC? A funguje navigace v režimu off-line zdarma i v zahraničí?
fila1980
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 2. 12. 2010 14:17

Do telefonu se dají stáhnout mapy jen přes PC pomocí Ovi Suite, případně Nokia Maps Loaderu. Offline/online režim pochopitelně není omezen státní hranicí....
2Majk: Tak kvůli tobě sem vypnul A-GPS a přepnul navigaci do offline režimu, pochopitelně i v něm vyhledává. Nepíšeš to do vyhledávání špatně? Dal sem vyhledat ulici Táborskou v Plzni a v pohodě, zadal sem tedy "Táborská plzeň" (tak přesně jak píšu :-)
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zekon 2. 12. 2010 14:44

fila1980: pouze přes PC. Off-line navigace funguje všude.
R.
Zekon
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 2. 12. 2010 15:11

dejvidek píše:2Majk: Tak kvůli tobě sem vypnul A-GPS a přepnul navigaci do offline režimu, pochopitelně i v něm vyhledává. Nepíšeš to do vyhledávání špatně? Dal sem vyhledat ulici Táborskou v Plzni a v pohodě, zadal sem tedy "Táborská plzeň" (tak přesně jak píšu :-)
dejv

Toto u mě ve 100 % případů končí hláškou "V režimu offline nebyly nalezeny žádné výsledky." Přitom jak na screenshotu vidno, ta ulice v mapě jinak nechybí. :-]
Obrázek
Právě si myslím, že tohle není tak docela v pořádku, a rád bych se dopátral nějaké příčiny. :-(

Odeslat příspěvekod Jacobs007 2. 12. 2010 15:55

Majkl píše:Toto u mě ve 100 % případů končí hláškou "V režimu offline nebyly nalezeny žádné výsledky." Přitom jak na screenshotu vidno, ta ulice v mapě jinak nechybí. :-]

Právě si myslím, že tohle není tak docela v pořádku, a rád bych se dopátral nějaké příčiny. :-(

Jsem na tom s E71 stejne a take bych rad znal reseni
Jacobs007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 2. 12. 2010 15:58

Smazal bych mapy na kartě a to kopletně a nahrál je znovu, aplikaci v mobilu máte ve verzi 3.04? (3.06 je jen pro některé telefony).
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka