Nokia C6-00

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Presler 14. 12. 2010 16:53

Restart telefonu jsem zkoušel. Když nainstaluju *.sis(x) aplikaci tak ji v menu vidím, nově nainstalované *.jar aplikace nejsou vidět; jdou spustit ihned po instalaci, ale v menu prostě nejsou.
Presler
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 14. 12. 2010 17:09

Já když posledně něco instaloval, tak jsem to v Aplikacích taky neviděl, pak jsem si všimnul, že se v úvodním meny vytvořila nová složka Hry a tam to bylo. :hm
Slawall
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 14. 12. 2010 18:52

jj bud v menu nebo v aplikacich, nekdy to ale fakt neni nikde, treba iON battery sem tak mel a ve spravci aplikaci byl, tak jsem hodil reinstal a uz dobry :)
pan_Lukas
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ZdenekP 15. 12. 2010 11:41

Zdravím,

nevíte někdo, jak editovat v C6 kalendář přes počítač? V Nokia Ovi Suite to nikde nevidím a zadávat jednotlivé úkoly a schůzky na malinké klávesnici telefonu je :grr: . Byl jsem zvyklý na Sony Ericsson PC Suite, kde to šlo. Nokia něco takového nemá? :hm
ZdenekP
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 15. 12. 2010 11:54

S C6 jsem to nedělal, ale když jsem měl E52, tak jsem si normálně v Ovi suite vytvořil cokoliv v kalendáři a synchronizací jsem to dal do telefonu.
Slawall
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ZdenekP 15. 12. 2010 12:19

No ale právě že Ovi Suite nemá kalendář. Mají kalendář na http://calendar.ovi.com, ale tam se mi nedaří synchronizace. Z telefonu do PC se to přesune, ale opačně ne. Nevíte někdo co s tím?
ZdenekP
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 16. 12. 2010 10:47

Synchronizace kalendáře v Ovi pochopitelně je.
dejv

ObrázekImage Hosting
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ZdenekP 16. 12. 2010 17:38

Díky. To je pravda, synchronizace tam je, ale musím k tomu mít Outlook nebo něco podobnýho. V Sony Ericsson PC Suite je jakýsi manažer kalendáře a přes ten (přes Bluetooth) to rovnou posílám do mobilu. :tleskani

Líbí se mě ale kalendář na http://calendar.ovi.com, ale nevím, jak ho synchronizovat do mobilu. Z mobilu na web se údaje přenesou, ale opačně ne. Nevíte někdo jak na to? Vytvořím na webu schůzku, ale do mobilu se nenahraje. :-l
ZdenekP
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 16. 12. 2010 20:08

Nechal sis poslat konfigurační SMSku? Máš na webu přidaný tvůj telefon?
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ZdenekP 16. 12. 2010 20:28

Mám všechno nastaveno. Zkusil jsem to dvakrát a nic. Ještě to v sobotu zkusím. Tobě to funguje?

Ted jsem ještě zjistil, že C6 neumí rozšířené nastavení mailu. Potvrdil mi to i T-Mobile. Není tak možné nastavit schránce jiné servery než jsou předdefinované a vůbec nemluvím o nastavení zabezpečených SMTP serverů. Službu Postman od TMO nemůžu vůbec používat.

Navíc mi to nechce nastavit schránku od Tiscali. Píše to při definování schránky, že služba není momentálně dostupná, abych to zkusil později.
ZdenekP
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 16. 12. 2010 21:04

Tak mi to nejde taky, buď jsme oba blbci a nebo je někdo blbej v Nokii. Kalendář neběhá pořádně v Opeře - musel sem použít Explorer kde se zobrazují přidaná data, nicméně do telefonu se mi data nesynchronizují, napsal sem do fóra Nokie, kde je i pár lidí co mají stejný problém. Uvidíme.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod janno-sk74 17. 12. 2010 12:40

ZdenekP: Rozsirene nastavenia mailu by sa mali dat upravit, ak myslis nastavenie portov, serverov. Mozno zalezi na verzii firmwaru telefonu, pripadne ci je brandovany u operatora.
Obrázek Obrázek
Nokia C6-00 fw40.0.021
janno-sk74
Junior

Odeslat příspěvekod ZdenekP 18. 12. 2010 11:01

Díky. A to je právě položka, kterou já tam nemám. T-Mobile má na http://old.t-mobile.cz/Web/ClientFuncti ... 8579fbdd83 PDFko, kde položku zmiňuje taky, ale když jsem poslal dotaz na infolinku, tak se poradili s technikama a zjistili, že tam rozšířené nastavení e-mailu nejde. :-l :'(

-- 18 pro 2010, 10:03 --

dejvidek píše:Tak mi to nejde taky, buď jsme oba blbci a nebo je někdo blbej v Nokii. Kalendář neběhá pořádně v Opeře - musel sem použít Explorer kde se zobrazují přidaná data, nicméně do telefonu se mi data nesynchronizují, napsal sem do fóra Nokie, kde je i pár lidí co mají stejný problém. Uvidíme.
dejv

To nejsme blbci my. Ani Česká Nokia si s tím neví rady :shock: a odpověděli: :hm
Na základě Vašeho dotazu byla provedena eskalace č. 174623 do příslušného oddělení Nokia ve Finsku.
Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás kontaktovat.
ZdenekP
Junior

Odeslat příspěvekod janno-sk74 18. 12. 2010 14:15

ZdenekP: Ja osobne by som zmenil Product Code a nahral tam nebrandovany firmware. Tie ich operatorske upravy su niekedy dost nestastne, aj ked to mozno myslia dobre.
Nokia C6-00 fw40.0.021
janno-sk74
Junior

Odeslat příspěvekod ZdenekP 18. 12. 2010 14:27

Já ale nemám žádný brand. Je to z volného oficiálního prodeje :tleskani To jsem zapoměl poznamenat, sorry :kuk:
ZdenekP
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka