Nokia C6-00

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod ZdenekP 24. 12. 2010 13:44

dejvidek píše:2ZdenekP: Zatím bez reakce....
dejv

Problém se synchronizací z webového kalendáře do mobilu je odstraněn. Byl nutný zásah centrály ve Finsku.

-- 24 pro 2010, 12:48 --

janno-sk74 píše:ZdenekP: Rozsirene nastavenia mailu by sa mali dat upravit, ak myslis nastavenie portov, serverov. Mozno zalezi na verzii firmwaru telefonu, pripadne ci je brandovany u operatora.
Obrázek Obrázek

Rozšířené nastavení e-mailu telefon obsahuje. Pokud máte nastavené nějaké schránky, všechny je smažte. Pak nově definujte, ale musíte odmítnout podmínky služby Nokia Messaging. :pozor Pak se položka Rozšířené nastavení v nastavení schránky objeví. :nenapadne Je to dokonce lepší takto udělat, protože se vám ke schránkám automaticky nastaví i SMTP servery s případnou autorizací, kterou většina poskytovatelů dnes u SMTP vyžaduje.
Tímto děkuji českému zastoupení Nokie za pomoc při trpělivém řešení. :tleskani

-- 24 pro 2010, 12:52 --

dreamkiller píše:Mám takový neřešitelný problém. Mám C6 od Vodafone a nevím jak zrušit aby se telefon připojoval jen přes wifi a né přes vodafone.live. Nejlépe jak zrušit připojoní přes vodafone.live aby bylo aktivní jen wi-fi ? Ať kliknu kam chci tak se neustále přihlašuje přes vodafone.live jen v případě že dám na tvrdo příhlásit se na internet přes wi-fi tak to jde ale všechny ostatní aplikace se chtějí přihlašovat jen přes vodafone.live. WI-fi mám jako prioritu 1 a už vážně nevím co stím.
Další dotaz je na aplikace s OVi store. pošlu si odkaz do telefonu a když na nej kliknu tak se mi objeví obrazovka s instalací OVI store , které mám už nainstalované a né ta aplikace ?
jaj správně stahovat s Ovi store ?

Tak smaž datový profil vodafone.live, jestli ho nepotřebuješ. Nebo nastav prohlížeči, aby se pokaždé zeptal, přes co se má připojit. Já to tak mám a je to nejlepší. A pozor: toto se dá nastavovat i u každé záložky zvlášť. Pořádně to projdi a určitě na to dojdeš. :lol:
ZdenekP
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 24. 12. 2010 19:51

2ZdenekP: Potvrzuju, že synchronizace již funguje a dokonce funguje i kalendář na webu v Opeře. :tleskani
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vrest 25. 12. 2010 10:39

potřebuju poradit mam v telefonu kartu 16 GB ale ukazuje mi to že mam jen 14GB volného a to tam mam asi 10 písniček nic víc

diky čao
Nokia C6 black 16Gb karta
vrest
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 25. 12. 2010 11:47

Ahoj,
Tady není co radit, stačí si nastudovat pojmy kilobajt a kilobite (a ekvivatelenty gigabajt a gigabite). Je to normální.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dreamkiller 25. 12. 2010 14:22

Poradí někdo jak se dá dá propojit telefon s PC přes wifi abych mohl používat telefon jako datové uložiště. Jde mi hlavně o to jak nakonfigurovat telefon a připojení . PC W7 a XP
dreamkiller
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LadaLada 25. 12. 2010 14:28

potřebuju radu...včera sem dostal c6tku pod stromek a jsem spokojenej ale kdyz pisu sms tak třeba klavesa která má dělat otazník (fn+y) nedělá otaznik ale pomlčku a zhruba všechny znaky co jsou nakreslene oranžově dělají jiný věci než mají...tak se chci zeptat jestli to je na reklamačku nebo co s tím
LadaLada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dreamkiller 25. 12. 2010 14:38

Tak to máš nějaké špatné popisy kláves ,protože já mám na klávesnici (fn+y) právě pomlčku.
Tak že máš cizí telefón ale český SW asi jedině reklamovat a za vrácené peníze koupit originál pro Český trh.
Naposledy upravil Kniter dne 25. 12. 2010 15:22, celkově upraveno 1
Důvod: Predchadzajuci prispevok sa necituje
dreamkiller
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LadaLada 25. 12. 2010 15:17

dík moc,myslíš že mi to na reklamaci uznají?
LadaLada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 25. 12. 2010 15:24

LadaLada píše:potřebuju radu...včera sem dostal c6tku pod stromek a jsem spokojenej ale kdyz pisu sms tak třeba klavesa která má dělat otazník (fn+y) nedělá otaznik ale pomlčku a zhruba všechny znaky co jsou nakreslene oranžově dělají jiný věci než mají...tak se chci zeptat jestli to je na reklamačku nebo co s tím

Jaká je ta klávensnice? QWERTZ nebo QWERTY? Jestli QWERTY, tak je to šedivka a má to anglickou klávesnici, takže český FW píše jiné znaky...dá se koupit česká klavesnice a vyměnit ji.
Slawall
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kniter 25. 12. 2010 15:24

Mne vymenili sami od seba cesku klavesnicu za slovensku pri reklamacii inej zavady.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod LadaLada 25. 12. 2010 15:29

jak poznám jestli je QWERTZ nebo QWERTY
LadaLada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod obafemi68 25. 12. 2010 15:52

LadaLada: ze mas v horni rade klavesy v poradi Q pak W pak E pak R pak T pak Y a nebo v poradi QWERTZ.. ja to mam na nokii E71, kdysi jsem ji koupil vyhodne z dovozu z nemecka ale byl nahrany cesky soft, takze znaky na tlacitkach neodpovidaly tomu, co jsem ve skutecnosti pak psal na display, takze jsem zmeni product code a nahral nemeckej soft a je vse tak jak ma...
obafemi68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 25. 12. 2010 15:56

No je to přepis horního řádku písmen, buď máš nahoře Z a dole Y nebo naopak.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Rozlo%C5%B ... l%C3%A1ves
Slawall
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sebior 25. 12. 2010 17:57

Je možné že O2 dává telefon s QWERTY klávesnicí (na klávesnici je Y ale píše Z)? Mám PC 0597997.
sebior
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 25. 12. 2010 18:10

Je to z české prodejny O2 nebo ze zahraničí?
Slawall
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka