Nokia C6-00

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 2. 2011 15:22

Možná oxidace.

Servis
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod michalreznar 17. 2. 2011 00:04

Mám dotaz ohledně C6ky. Když chci zjistit přímo v mobilu aktualizace softwaru, tak telefon chce vytvořit nějaký profil serveru. Což nechápu, neboť Nokie používám již delší dobu a nikdy takovýto požadavek nebyl ze strany přístroje vytvořen. Poradí někdo?
A další dotaz se týká Ovi. Když si například pošlu přímo z Ovi odkaz do mobilu na hru či aplikaci, tak nejde stáhnout, telefon požaduje nainstalování aplikaci Ovi. Přitom ji v mobilu nainstalovanou mám a to v nejnovější verzi.
Taky mám problém s PC SUITE, když se chci připojit přes USB k PC. Telefon se připojí, vše je OK, ale PC SUITE mi neustále hlásí chybu, že mám v telefonu změnit typ připojení na PC SUITE, což samozřejmě nastavené mám.
michalreznar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 2. 2011 00:18

Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod michalreznar 17. 2. 2011 12:56

To tam bohužel není.
michalreznar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 2. 2011 14:59

Profil serveru tam je, podívej se ještě jednou a v klidu
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Sentry 17. 2. 2011 15:03

michalreznar

Jak psal seterwohipikule je treba se poradne divat a cist. Na tom odkaze si precti bod 17 ;-) K tomu PC Suite, zkus si znovu preinstalovat podporu z PC Suite do telefonu.
Honor 20 Pro - 8GB / 256GB
FW 11.0.0.138 (C431E3R5P4)
EMUI 4.0.0
Sentry
Junior

Odeslat příspěvekod michalreznar 17. 2. 2011 20:14

A jeste mam jeden dotaz. Sem tam se mi obcas stava, ze se mi zobrazi hlaska, ze pamet je plna, at odstranim nejake soubory. Pritom pamet v telefonu a na pametovce je vysoka. Zejmena se mi to stava pri prohlizeni stranek v Opere mini (symbian nejnovejsi verze)...
michalreznar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Slawall 17. 2. 2011 20:27

Hláška je o paměti RAM, nikoli o vnitřní paměti. Problém s nedostatkem paměti RAM je u C6 už od začátku. :(
Slawall
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martin62 18. 2. 2011 14:12

ahoj, na své C6-00 jsem dnes kontroloval aktualizace a nabídlo mi to program Big Finder a aktualizaci hudebního přehrávače. nevíte co to s tím přehrávačem udělalo? Já jsem to nainstaloval a nevidím změnu, jen tam bylo psáno, že bych snad měl mít možnost zobrazení textu skladeb, ale žádnou možnost v aplikaci nevidím. Díky za odpovědi
martin62
Junior

Odeslat příspěvekod ZdenekP 20. 2. 2011 11:12

Zdravím,

nevíte někdo, jak C6-00 donutit, aby zobrazovala nový e-mail jako událost? Mám nastavenou automatickou synchronizaci a když se e-mail stáhne, telefon jen pípne, ale nezobrazí žádné upozornění jako třeba u SMSky. Navíc když chci e-mail přečíst, tak se vstoupením do složky začne znovu synchronizovat, což nechci.

Předem díky za info.
ZdenekP
Junior

Odeslat příspěvekod Presler 20. 2. 2011 16:43

Potřeboval bych poradit, když si do telefonu pošlu přes OVI store sms s download linkem, tak se mi pokaždé chce nainstalovat OVI obchod, přestože mám v telefonu nejnovější. Přes aplikaci v telefonu jde zapnout normálně.

BTW na Ovi store už jsou dostupné mapy ve verzi 3.06, je potřeba stáhnout nové mapové podklady.
Presler
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 20. 2. 2011 18:25

Presler: skus stiahnut aplikaciu z ovi prepisom adresneho odkazu viewtopic.php?p=7983176#p7983176
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hyko 21. 2. 2011 17:35

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat existuje aplikace nebo jestli jde, aby mi na různá čísla v seznamu zahrála jiná melodie, ale pouze na SMSku.
Děkuji
Hyko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sokolus 21. 2. 2011 18:08

zdravim
Netusi nekdo,jak v ovi suite zprovoznit dva telefony,aby se pri synchronizaci nemichaly vsechna tel. cisla dohromady?
sokolus
Junior

Odeslat příspěvekod dreamkiller 23. 2. 2011 19:59

Stáhnul jsem si programy s Ovi store a nainstaloval, před pár dny telefon zatuhnul a pomohlo vyndání baterie ale zmizely mi nějaké programy z telefonu a nejdou mi znovu stáhnout v OVi store je ikona stažení neaktivní, co stím ?
V telefonu jsem programy nenašel složky jsou prázdné!

-- 23. 2. 2011 19:00 --

michalreznar píše:Mám dotaz ohledně C6ky. Když chci zjistit přímo v mobilu aktualizace softwaru, tak telefon chce vytvořit nějaký profil serveru. Což nechápu, neboť Nokie používám již delší dobu a nikdy takovýto požadavek nebyl ze strany přístroje vytvořen. Poradí někdo?
A další dotaz se týká Ovi. Když si například pošlu přímo z Ovi odkaz do mobilu na hru či aplikaci, tak nejde stáhnout, telefon požaduje nainstalování aplikaci Ovi. Přitom ji v mobilu nainstalovanou mám a to v nejnovější verzi.
Taky mám problém s PC SUITE, když se chci připojit přes USB k PC. Telefon se připojí, vše je OK, ale PC SUITE mi neustále hlásí chybu, že mám v telefonu změnit typ připojení na PC SUITE, což samozřejmě nastavené mám.

Ohledně ovi store mám stále stejný problém nic nepomáhá.
dreamkiller
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka