Nokia C6-00

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod DaveHanz 6. 12. 2010 21:59

Ahojky všem, tak i já teda na doporučení tady stálých lidiček sem ji byl reklamovat přímo v Brně v Nokii. Když sem tam došel, tak se mě první zeptal servisák, jestli je česká, říkám, ano, je z internetového obchodu mshop.cz
Jeho reakce po zkontrolování mobilu, jestli je určen pro český trh byla, jj, je český a záručák 3.a.OK.
Další jeho reakce byla, jak na to spěchám, řek sem, spěchám, a on, proč sem ho nekoupil u nich?tak že to bude trvat měsíc, říkám mu, ok. a on, ne, za týden ho máte. Frajer jak svina celkem. No ne ?
Ještě mu říkám, že s tím má velké množství lidí problémy, a on mi řek, že neví o nikom. A šel sem raději pryč. Co říkáte na jednání Srevismana přímo z Nokie????Díky za reakce, vše je ohledně C6.
DaveHanz
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 12. 2010 22:39

Co bychom na takové jednání jako měli říkat? Normální rozhovor. :D
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 6. 12. 2010 22:44

no dyt jo, i nektere obchody nejen nokia vyrizuji reklamace do tydne a to musi posilat tel pryc, takze normalni a taky zalezi co stim mas ze jo :-) ale je hezky ze jsi nadsenej z takove malickosti :-D asi si mel predtim sedivku ne? :-D
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 12. 2010 23:16

Tak jsem si teď objednal tuhle fólii http://cgi.ebay.com/3x-ULTRA-CLEAR-LCD- ... 43a38c16bf jsem zvědavý, jaká bude...ty další dva kusy možná pak pustím dál. ;-)
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renevyborny 7. 12. 2010 09:19

Na co kupuješ folii?
Naposledy upravil Kniter dne 7. 12. 2010 11:59, celkově upraveno 1
Důvod: Predchadzajuci prispevok sa necituje
renevyborny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 7. 12. 2010 11:24

Na displej? Ta původní je už hodně poškrábaná.
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vrest 7. 12. 2010 16:47

na kolik tě vyjdou ty foliie s poštovnym tak nějak celkem měl bych o ně taky zájem páč c6tku dostanu k vánocům už jí mam koupenou a



ps/telefony se starám pořádně a na každém sem vždy folii měl nejde skoro poznat že tam je když je dobrá a dobře ji tam dáš takže jak ty nechápeš že někdo má folie tak například my nechápeme jaktože jí tam nemáš ty a taky si nestěžujeme a jak bylo řečeno je to o C6 a né o tom že by sis ty folii nedal na displej..... :potichu
Nokia C6 black 16Gb karta
vrest
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 7. 12. 2010 17:31

Nahoře máš odkaz na kolik mě to celé vyšlo.
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janno-sk74 7. 12. 2010 18:10

Dnes okolo 10:00 sa objavil novy firmware v20.0.042
Mozte skusat ci nieco vylepsili. :hm
Nokia C6-00 fw40.0.021
janno-sk74
Junior

Odeslat příspěvekod vrest 7. 12. 2010 18:32

no jo jenže tam vidim jen dolry ale chtěl sem vědět K4 jako i poštovné a to tam nějak nevidim víě možná sem jen slepej ale koukal sem na to a nenašel to :hm :nenapadne
Nokia C6 black 16Gb karta
vrest
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 7. 12. 2010 18:44

Free shipinng ;-)

-- 7. 12. 2010 18:45 --

janno-sk74 píše:Dnes okolo 10:00 sa objavil novy firmware v20.0.042
Mozte skusat ci nieco vylepsili. :hm

Už to stahuju, ale nečekám žádné výrazné změny..
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 7. 12. 2010 21:27

042 udajne uz odstranuje problem so zamrzanim...
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 7. 12. 2010 21:48

Já jsem ji teda nainstaloval a nepozoruju žádné změny. :D Mi telefon totiž nezamrzal ani předtím, ani teď.
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaveHanz 8. 12. 2010 17:02

to: pan_Lukas: nene, já neměl šedivku NIKDY, kupuju mobily jen od těch, co mají českou distribuci. Nadšenej nejsem z toho, že to bude trvat jen týden, Vodafonu to trvalo vždy 3-4 týdny. Já dával důraz na to jednání v tom servise. Servisák to má těžce na háku.

-- 8. 12. 2010 17:15 --

to: Slawall: Tak já moc věcí nereklamuju, tak mi to přišlo docela divný, aby se mě někdo ptal, proč nekupuju zboží u nich atd. Takové otázky jsem asi nečekal, co je nějakýmu servisákovi po tom, kde kupuju telefon? On je tam od jiných věcí snad, ne?
DaveHanz
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 8. 12. 2010 18:24

Ty nejsi jeho šéf, aby jsi určoval co má dělat a co né. ;-) Dost OT.

Btw. http://www.mobilmania.cz/bazar-mobilu/s ... d_ad=62939
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků