Nokia C6-00

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod borland 18. 12. 2010 14:52

Pridávam svoj postreh ohľadom konštrukcie. Pohybujúci sa kryt batérie som odstránil aplikáciou 2 samolepiacich fibrových minipodložiek. Jednu som umiestnil do zóny ľavého úchytného klipu a druhú na telefón. Fotky napovedia viac.

Obrázek

Obrázek
borland
Junior

Odeslat příspěvekod hokysan 18. 12. 2010 16:11

Za skoro 7000,- telefon a takovej brutus.To se Nokii moc nepovedlo :-)
Jak tohle můžou srovnávat s N97?
Asus ZenFone2,ZE500CL
Microsoft Lumia 640XL DS W10
hokysan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod borland 18. 12. 2010 16:41

Neviem, či ide o "brutus". Pohyb zadného krytu mi pripadal horší u Nokie E72. Medzi N97 mini a C6-00 je takmer 100€ rozdiel a to sa niekde muselo prejaviť...
borland
Junior

Odeslat příspěvekod hokysan 18. 12. 2010 17:20

No právě....srovnávat tyto telefony (N97 a C6) mi přijde jako holý nesmysl.Systémem ano,ale kvalitou zpracování teda ne.E72ka aspoň něco snesla....
Asus ZenFone2,ZE500CL
Microsoft Lumia 640XL DS W10
hokysan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 18. 12. 2010 18:57

Veď to s tým krytom vôbec nie je niečo také, čo by vyslovene vadilo. Áno, keď sa snažím prstom krytom pohybovať, pohybuje sa, ale sám od seba sa ani nekýve ani nedrnčí. Nechápem čo stále riešite, len vyhľadávate nepodstatné chyby a nie ste schopní si nič užiť.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod borland 18. 12. 2010 19:02

romo.11: kľud. Len sa tu delíme o poznatky. Niekomu ten kryt môže vadiť, niekomu nie. Ja som napríklad puntičkár a preto som sem uviedol svoj spôsob, ako sa pohybu krytu zbaviť.
borland
Junior

Odeslat příspěvekod kvetinka16 18. 12. 2010 19:45

Mě se kryt baterie na Nokii C6-00 ani nehne. OK. Není co řešit. :-)
kvetinka16
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod romo.11 19. 12. 2010 09:25

borland: puntičkárstvo je niekedy na škodu, nemáš čas si všímať ako mobil funguje a čo všetko sa na ňom dá robiť, keď sa venuješ krytu ;-)
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vrest 19. 12. 2010 12:57

a nedá se to vyklání utlumit přeloženym papírkem?? :hm
Nokia C6 black 16Gb karta
vrest
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 19. 12. 2010 13:30

borland píše:Pridávam svoj postreh ohľadom konštrukcie. Pohybujúci sa kryt batérie som odstránil aplikáciou 2 samolepiacich fibrových minipodložiek. Jednu som umiestnil do zóny ľavého úchytného klipu a druhú na telefón. Fotky napovedia viac.

Já to vyřešil elegantněji, měl jsem ny baterce položený papírek, kryt se pak nehnul.

-- 19. 12. 2010 13:38 --

vrest: Dá, já to tak měl.
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vrest 19. 12. 2010 17:43

mam další dotaz v PC mam složku s hudbou .wpl jak to dám do telefonu aby sem měl seznam teCH skladeb co v tom .wpl aby telefon v přehrávači přehrával jen ty z toho .wpl musim to nějak dát do .m3u ???
Nokia C6 black 16Gb karta
vrest
Junior

Odeslat příspěvekod ZdenekP 19. 12. 2010 18:24

dejvidek píše:Tak mi to nejde taky, buď jsme oba blbci a nebo je někdo blbej v Nokii. Kalendář neběhá pořádně v Opeře - musel sem použít Explorer kde se zobrazují přidaná data, nicméně do telefonu se mi data nesynchronizují, napsal sem do fóra Nokie, kde je i pár lidí co mají stejný problém. Uvidíme.
dejv


Tak zatím se ve fóru žádná odpověď neobjevila? :?:
ZdenekP
Junior

Odeslat příspěvekod mareku 19. 12. 2010 19:15

ahoj zháňam nejakú aplikáciu na detailné sledovanie hovorov ako napr. "Callsinfo", skúsili ste ju niekto rozbehať, mne vypisuje nejaký problém s nejakým hadom "Python" :-D vraj chýba, aplikáciu som stiahol z: http://mobapps.org/PyS60/Calls_info/ , na nete som našiel odkaz http://sourceforge.net/projects/pys60/ na stiahnutie toho "hada" ale moja angličtina je dosť slabá a nechcem riskovať tak skúste poradiť
dííííííík
mareku
Junior

Odeslat příspěvekod mychaal 19. 12. 2010 23:25

takový menší zhodnocení po pár měsících provozu běžnýho studenta:
1. Skvělý psaní smsek,surfování a chat (youtube,twitter,fb,icq je tu jak doma)
2. S dobrými sluchátky i dobrý přehráváč
3. Výdrž a foťák průměr
4. Co mě ale opravdu vytáčí je fakt malá RAM. Pustite si hudbu a opera mobile padá skoro furt. Přeju dobrý nervy.
mychaal
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 12. 2010 11:10

Kvůli bodu 4 jsem jí prodal...
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků