Nokia C7 - obecná diskuse, Belle oficiálně k dispozici

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Sentry 1. 2. 2011 12:03

Ka.cz

A nastavit si budik na tom mobilu, aby te upozornil 2x denne v danou hodinu nejde ??? ;-)
Honor 20 Pro - 8GB / 256GB
FW 10.1.0.268 (C431E10R5P1)
EMUI 3.1.0
Sentry
Junior

Odeslat příspěvekod Ka.cz 1. 2. 2011 14:01

Ale jo, to víš že jde... Zatím to tak mám. Ale chtěla jsem nějakou aplikaci spešl na upozorňování na tohle, trochu mě štve, že mě dvakrát denně kváká ten samej budík, co mě vytáčí každý ráno, když musím lézt z postele :-) A pořád mi nahoře svítí ikona budíku, i když vím, že zatím nevstávám :-) Já vím, jsou to blbosti, drobnosti, tak jsem si říkala, že když existuje aplikace na každou volovinu, tak jestli náhodou není i nějaká na patáky :-)
Ka.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 1. 2. 2011 14:11

Proc delat neco jednoduse, kdyz to jde slozite vid ? ;-)
Jestli ti nevyhovuje tvuj budik, zkus SBBH Reminders (pripominkovac s velkymi moznostmi nastaveni) nebo Voice Reminder (prace s hlasovymi upominkami), ovsem nejsem si jisty, jestli sezenes verze na tvuj Symbian^3
Honor 20 Pro - 8GB / 256GB
FW 10.1.0.268 (C431E10R5P1)
EMUI 3.1.0
Sentry
Junior

Odeslat příspěvekod Ka.cz 1. 2. 2011 14:49

Díky, mrknu na to :-)
Ka.cz
Junior

Odeslat příspěvekod nakamita 1. 2. 2011 21:25

Ka.cz píše:Ale jo, to víš že jde... Zatím to tak mám. Ale chtěla jsem nějakou aplikaci spešl na upozorňování na tohle, trochu mě štve, že mě dvakrát denně kváká ten samej budík, co mě vytáčí každý ráno, když musím lézt z postele :-) A pořád mi nahoře svítí ikona budíku, i když vím, že zatím nevstávám :-) Já vím, jsou to blbosti, drobnosti, tak jsem si říkala, že když existuje aplikace na každou volovinu, tak jestli náhodou není i nějaká na patáky :-)

A co kalendář ?

-- 1. 2. 2011 22:28 --

lucialagel píše:Tak bohužel ani toto nepomohlo,stale když se odpojím behem sekundy jsem zpet pripojena.napadlo me jesli za to nemuže nketerý z widgetu na ploše třeba mail nebo stav baterie detailni...daval sme je przč y plochy a stejne se ta bestie pořád připojuje:-)

-- 1. 2. 2011 01:07 --

TAk je to přesně tak jak sem si myslela.Byly to aplikace na mail!!! nahozene jako widgets na plose!!!! Pozor na ně scanuji nové maily defaultne každých 15 sekund,je tam možné ale nastavit třeba každých 4-8 hodin a pak kdzž se odpojite a nechcete samy mate 4-8 hodin od domaci wifi klid:-))no a pak se pripoji a vy ji opět odpojite a zase mate nekolik hodin klid.Takhle mi baterie vydržela necely den nonstop na wifi ted uz to sand bude lepší

A co tak tu časovanou synchronizaci zrušit a nastavit jen manuální sychro ? :oboze
nakamita
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod greggie 2. 2. 2011 10:47

nestava sa niekomu ze niektore aplikacie, napr. aj Accuweather maju problem s pripojenim, ked sa po spusteni aplikacie telefon pripoji na pristupovy bod (notifikacia vlavo hore) a aplikacia sa tvari ze komunikuje, no bez timeoutu to trva aj 10 minut, pritom pri vrateni na hlavnu obrazovku je vidiet ze telefon je odpojeny od packet dat

stava sa mi to napr. aj v aplikacii TV Program, kedy vyhodi "chybu komunikace"... ostatne programy funguju uplne bez problemov - Web browser, Opera, Ovi Mapy...

zda sa akoby problem mali len web-skriptove aplikacie .wgz
greggie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lucialagel 2. 2. 2011 11:36

AccuWeather mi také nejde.Spusti se ,ziskava pozici ,potvrdím souhlas k připojeni na net,blika že ziskavý data nic se neděje:-(
lucialagel
Junior

Odeslat příspěvekod JohnyAsbest 2. 2. 2011 11:55

Něco těm co tady píšou připojení k Nokia PC suite - C7 nepodporuje toto připojení. C7 podporuje jen a pouze připojení prostřednictvím Nokia Ovi suite.
JohnyAsbest
Junior

Odeslat příspěvekod greggie 2. 2. 2011 14:41

greggie píše:nestava sa niekomu ze niektore aplikacie, napr. aj Accuweather maju problem s pripojenim, ked sa po spusteni aplikacie telefon pripoji na pristupovy bod (notifikacia vlavo hore) a aplikacia sa tvari ze komunikuje, no bez timeoutu to trva aj 10 minut, pritom pri vrateni na hlavnu obrazovku je vidiet ze telefon je odpojeny od packet dat

stava sa mi to napr. aj v aplikacii TV Program, kedy vyhodi "chybu komunikace"... ostatne programy funguju uplne bez problemov - Web browser, Opera, Ovi Mapy...

zda sa akoby problem mali len web-skriptove aplikacie .wgz

clovece pomoz si sam, pretoze pan boh ti nepomoze...

toto hovorila moja babka a asi mala pravdu - a ked uz boh tak urcite nikto iny 8-)

chcel som len napisat, ze - vyřešeno - tieto aplikacie nefunguju ked su widgety na hlavnej stranke v offline rezime, aj ked to de-facto logicky vobec nesuvisi, viz popis bugu tu:

http://wiki.forum.nokia.com/index.php/K ... kia_N8_PR1
greggie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod prf.KuBA 3. 2. 2011 12:52

Zdravim kluci, mám na své jinak konstrukčně dokonalé C7 od výroby malinkej výrypek dole na sklíčku. Jsem na tohle hroznej detailista a nejvíc je vidět zrovna při běžném úchopu v ruce. Myslíte že by mi to mohli v servisu záručně překrytovat a nebo odejdu z výsměchem? :-)
P1070796ss.jpg
prf.KuBA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 2. 2011 13:08

Vyfoť to z větší dálky s větší částí telefonu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod prf.KuBA 3. 2. 2011 13:17

Běžně si toho člověk nevšimne, ale znáte to, pokud o té i minimální vadce víte, tak ji zkrátka vidíte neustále. V praxi to vypadá jako kdyby tam bylo nějaké smítko (což jsem si po vybalení myslel) a ruší to čistotu té spodní linie.
Přílohy
P1070796s.jpg
prf.KuBA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 2. 2011 13:19

Dyť to skoro nejde vidět. Já bych s úspěchem nepočítal, je to i blbost reklamovat
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Sammy91 3. 2. 2011 18:15

Zdravíčko lidi,
Potřeboval bych poradit, protože už jsem vážně zoufalý.

Pořídil jsem si včera telefon Nokia C7 u Vodafone, co jsem ho odnesl domů, tak jsem zjistil, že nejde ani zapnout -> tedy cesta zpět do prodejny. Dali mi za pravdu, že telefon je nefunkční a vyměnili mi ho za jiný kus, ale řekli mi, že to můžou až dnes, tak ať přijdu následující den. Dnes jsem tam tedy byl a telefon mi dali jiný.

Přinesl jsem ho domů, a začal s nastavováním. Když vyfotím cokoliv (pořídím fotografii), tak se automaticky posílá GPRS někam, a já nevím kam :roll: Už mi to vzalo přes 350Kč z paušálu :roll:
Je někde kde se to dá vypnout?

Další věc je, že když kliknu v menu na fotogalerie, tak se mi nic neotevře a jen zčerná display, a musím z toho vyjet červeným sluchátkem. To samé platí i u přehrávače hudby. Zkoušel jsem vyndat i microSD kartu, protože tam už nějaké věci mám, a používal jsem jí v jiném telefonu (dočetl jsem se tady, že to tomu telefonu někdy vadí). Je to nějaká chyba hardwaru, a nebo se to dá nějak opravit? :roll:
A někdy mi nejde zapnout ani fotoaparát (zase jen černá obrazovka...) :roll:

Předem děkuji za rychlou odpověď... :roll:
Naposledy upravil Sammy91 dne 3. 2. 2011 18:22, celkově upraveno 1
Sammy91
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 3. 2. 2011 18:20

Běžně si toho člověk nevšimne, ale znáte to, pokud o té i minimální vadce víte, tak ji zkrátka vidíte neustále. V praxi to vypadá jako kdyby tam bylo nějaké smítko (což jsem si po vybalení myslel) a ruší to čistotu té spodní linie.

seterwohipikule píše:Dyť to skoro nejde vidět. Já bych s úspěchem nepočítal, je to i blbost reklamovat

Zkusit to muze,pokud to opravdu neni smitko nebo kus smitka z lepeni,pak je to odstipnuty kousek skla dotykovky,neco podobneho kolega reklamoval na HTC HD2 a uspel.
uiqjirka
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka