Nokia C7 - obecná diskuse, Belle oficiálně k dispozici

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod 2233 9. 3. 2011 08:33

mám ještě dotaz ohledně toho produkt kodu, když koupím c7 a podivam se na tento kod a telefon mi ukaže product code 059b530. Mužu věřit tomu že je telefon pro cz trh, nebo už ho někdo pomocí phoenixu mohl změnit? Dá se takto v telefonu vůbec změnit? Nebo se mění jen v programu phoenix kvůli aktualizaci firmvaru s češtinou?
2233
Junior

Odeslat příspěvekod Kasprik 9. 3. 2011 12:20

Dobrý den, jelikož mě Omnia II pomalu dosluhuje a Android ani Iphone nechci tak padla volba asi na C7, N8, nebo C6-01. Nikde jsem nenalezl žádnou poznámku co je na C7 za sklo, jestli tam je ten Gorila glass nebo jak se to jmenuje nebo obyč sklo. Jde mi o to jestli na to zas musím lepit nějakou folii. když tak se ještě zeptám na spokojenost uživatelů. Díky Tomáš.
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod prf.KuBA 9. 3. 2011 13:55

uiqjirka píše:Urcite chtej novy kus,nebo se z toho kolotoce oprav nevymotas.Plny narok na novy kus mas.

Tak jsem si dnes vyzvedl novou C7. Taky má ten nešvar s displejem. Oproti minulýmu telefonu tmavě šedé tóny utíkají do fialova celkem znatelně. Hodně je to znát ve filmech. Tam kde byl předtim parádní obraz jsou teď nafialovělý fleky, nic moc teda. Jsem na Nokii zvědavej, jak tohle vyřeší.
Je u kapacitního displeje normální, že má při nabíjení lehce sníženou citlivost? Je to poznat jen při položeném telefonu na stole. Jakmile vemu telefon do ruky nebo se dotýkám rámu telefonu, displej opět reaguje i při velimi jemném doteku.
prf.KuBA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 9. 3. 2011 19:08

2233 píše:mám ještě dotaz ohledně toho produkt kodu, když koupím c7 a podivam se na tento kod a telefon mi ukaže product code 059b530. Mužu věřit tomu že je telefon pro cz trh, nebo už ho někdo pomocí phoenixu mohl změnit? Dá se takto v telefonu vůbec změnit? Nebo se mění jen v programu phoenix kvůli aktualizaci firmvaru s češtinou?

Product Code 059B530 je Euro3, měl by tedy obsahovat češtinu, pokud ne, Phoenixem tam natlačíš jakoukoliv jazykovou mutaci, změnu PC neřešíš.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 2233 9. 3. 2011 21:39

Díky, právě jsem aktualizoval pomocí ovi suite na verzi 013.016 datum 2011-01-27 , jazyk zůstal český. Děkuji za rady.
2233
Junior

Odeslat příspěvekod Free-thinker 10. 3. 2011 08:52

Ahoj,

Tlačítko Voice key, ktoré sa nachádza na pravej strane telefónu má nejaké iné využite okrem zadávania hlasových príkazov?
Dá sa niekde v menu prestaviť jeho primarna funkcia na nejakú inú užívatelom zvolenu, resp. existuje nejaky program ktory by to umožnil?

Dakujem za odpovede.
->Ericsson GA318, Nokia 3310, Motorola V2288, Sony Ericsson T230, Sony Ericsson K530, Nokia 5310 XpressMusic, BlackBerry 8320, Nokia N8, Sony Xperia U, -> Nokia Lumia 920 White
Blackberry Playbook 64GB
Free-thinker
Junior

Odeslat příspěvekod pepiinoo 10. 3. 2011 10:02

NEJHORŠÍ TELEFON! Tenhle telefon mě dohnal k tomu, že už si nikdy nekoupím Nokii a už vůbec ne se symbianem!!! Zlatá E72, ta byla aspoň použitelná! Kdo chce C7???????? :(
pepiinoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nery 10. 3. 2011 10:46

Potřebuji pomoct! Sám mám androida, tak se chci jen zeptat, jak se dá u tohohle mobilu zablokovat stahování dat ze sítě, aby mobil bylo možné připojovat pouze k wi-fi??? Děkuji!
Nery
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod obluda zelená 10. 3. 2011 18:47

Nery: Ano, jde to bez problému. Stačí si v nastavení nastavit připojování pouze přes WiFi. A potom si ještě nezapomeň vypnout aGPS. A je to :-) .
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 3. 2011 07:52

pepiinoo: na základě jednoho modelu, který ti nesedl odsoudíš celou značku? To je na hlavu..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Nery 11. 3. 2011 08:05

obluda zelená: Díky, trochu jsem si s tím hrál a jak říkáš, tak jsem to nastavil. Původně jsem myslel, jestli neexistuje někde ke stažení nějaký widget, tak jako to mám u androida, třeba APN on/off. Pak bych měl jen někde na ploše tlačítko. :-)
Nery
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 3. 2011 08:09

Telefon se tě zeptá (když to máš nastaveno), když chce něco stahovat, tak vyber ze seznamu wifi.
Proč ten strach? Bez datového paušálu ten telefon stejně není to pravé
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Nery 11. 3. 2011 11:45

Je to pro holku, která není příliš tech. zdatná a je schopná potvrdit cokoliv... Navíc T-mobile má takovou fintu, že i když nemá aktivovaný žádný datový tarif, tak telefon bez jakéhokoliv upozornění může stahovat data s tarifikací 0,06Kč/kb. Tahle možnost se musí extra bloknout přes infolinku, což už jsme provedli.Zatím stačí přístup přes wifi.
Nery
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zekon 11. 3. 2011 14:07

Nery: a na to jsi přišel jak? V rodině máme několik SIM T-Mobile v chytrých telefonech (N97, C6, E71, 5800, 5530 a HD2) a ani jeden se nepřipojí sám. Dělal to možná jediný telefon T-Mobile G1, ale tam byla veškerá aktualizace zdarma.
R.
Zekon
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 11. 3. 2011 14:15

Netvrdím, že to udělá talefon sám. Samozřejmě je za vším neopatrnost majitele...
Nery
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka