Nokia C7 - obecná diskuse, Belle oficiálně k dispozici

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 9. 2011 12:06

Nejlepší obal je žádný obal. Od Krusellu, nebývajíto ty dost masivní obaly? V tom ani nepoznáš, co je v tom za telefon.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madafaka 3. 9. 2011 20:14

Tak Krusell je sice drzak a kus matroše,ale jak znamo,kdyz si chces zavolat,nebo neco napsat,neni sance :-) a telefon proste musi ven . . . .Jinak obal je dobra vec, ja jich pouzivam nekolik,ted mam ten plastovej verze carbon a nemuzu si vynachvalit . Ale je to kazdyho vec a nazor.
madafaka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondr4H 3. 9. 2011 21:30

Ja z toho normalne volam a nemam potrebu ho sundavat.Na diry jsou mista vyrezla, pres displej neni folie, jak u nedotykovych verzi.Cast obalu jde sundat, tim ze se vyjede z kolejnicek.Abych popravde rekl, mam z toho obalu vetsi radost jak z mobilu.Mohl by byt obal necim vycpan, at chrani i pred padem.
Ondr4H
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmOkYi 5. 9. 2011 11:08

Já ho mám v normálním pouzdře, že ho pokaždý musím vytahovat. Jinak minulý týden se mi jako na potvoru stalo, že mi telefon spadl - a zrovna na stranu, kde ten tel. v pouzdře není... Gorilla glass je zupa, asi před měsícem mi spadl na cihlovou podlahu zrovna displejem dolů... Ale je pravda, že kamarádka má ten samý tel. a ukazovala mi, jak má na sra*ku displej (pavouk jak kráva)
Nokia C7 Symbian ANNA (looking fwd to Belle)
SmOkYi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 5. 9. 2011 14:37

seterwohipikule píše:Nejlepší obal je žádný obal. Od Krusellu, nebývajíto ty dost masivní obaly? V tom ani nepoznáš, co je v tom za telefon.

Každý má na to jiný názor, já jsem si koupil ten silikonový, protože nechci, aby se mi odírala okrasa u foťáku a když to položím v autě na palubovku tak t oaspoň nelítá.
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mifi 5. 9. 2011 14:38

Prosím o radu, nevíte někdo jakým způsobem se dá v mapách na C7 vymazat historie? jsem na to nepřišel :-( díky za radu
Mifi -MDA 1, MDA2, E51, N86, E52, C7, Galaxy Note
Mifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondr4H 5. 9. 2011 17:47

Mám za to že se vymazává postupně, napíšeš další hledaný bod a ten seznam smaže poslední záznam odspoda.
Ondr4H
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigjoe 10. 9. 2011 15:20

Prosím o pomoc, aktualizoval som softvér C7 na Annu, všetko prebehlo OK ale nemám tam slovenčinu ani češtinu. Je nejaký jednoduchý spôsob ako to tam dostať? Ďakujem....
bigjoe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 10. 9. 2011 18:11

Bigjoe: kupil si si sedivku (dovezeny tel urceny pre zahranicny trh)
pre nahratie slovenciny citaj temu viewtopic.php?&f=1903&t=1105798
alebo do servisu. V zaruke neviem ako sa ten obchod zachova, ci je to solidny obchod.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigjoe 10. 9. 2011 18:24

Knitter ďakujem za radu, je to žial pre mňa moc komplikované, netrúfam si. Čo sa záruky týka, to ma netrápi, mobil som kúpil na inzerát a že mi padne záruka, to ma netrápi. Poriešim to radšej návštevou servisu, dúfam, že s tým nebudú mať problémy.
bigjoe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 10. 9. 2011 19:35

2Kniter: U C7 PC nezmění, musí jedině flashnout přes Phoenix.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bigjoe 11. 9. 2011 08:11

Dejvidek prosím ťa, ak znovu stiahnem Annu cez Phoenix tak tam bude slovenčina? Mám to skúsiť alebo do servisu? Na počítači nie som velký expert, bojím sa toho že niečo pokazím aj keď tvoj návod je tak podrobný, že by to mal zvládnuť každý aj menej skúsený.
bigjoe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 11. 9. 2011 08:21

Když budeš stahovat Annu přes Phoenix, je důležité před stažením zadat product code, který slovenský jazyk obsahuje. Tím se ti natáhne ta správná mutace.
Deleted user

Odeslat příspěvekod jirka771 13. 9. 2011 14:44

prosím o radu.NĚJAKEJ DOBREJ NEPLACENEJ ANTIVIRÁK NA TENHLE TELEFON:P?KDE STÁHNOUT??DÍKY MOC
jirka771
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 9. 2011 15:24

Při tom množství virů, co na symbianové telefony čeká, je takový antivirák jen zbytečný užírač energie. ;-)
Deleted user

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků