Nokia C7 - obecná diskuse, Belle oficiálně k dispozici

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dejvidek 28. 1. 2011 11:41

No a co, že je slot na kartu pod baterkou, karta snad slouží k tomu, aby se neustále z telefonu vyndavala? Na co proboha?
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Blazenka 28. 1. 2011 11:49

vesuvio píše:Mate nekdo Slick na ICQ posledni verzi? Jde Vam pripojeni nebo Vam to take hazi chybu?




Na icq, používám Palringo, vypadá sice nic moc, ale funguje dobře.
Xperia 10 mini pro -> Nokia C7;lumia 520;lumia 620;vodafone ultra 6,ultra 7
Blazenka
Junior

Odeslat příspěvekod vesuvio 28. 1. 2011 11:55

To: dejvidek.Co treba pro nahrani novych filmu a hudby??!Dost dobre nechapu tvuj udiv.....zrejmne si vystacis se statickymi daty az na veky nebo Ti nevadi ,ze prenos pres usb je dost pomaly,coz uz je u prenosu treba 16gb dat celkem znatelny zda prenasis pres USB kabel nebo pres ctecku Micro...Tak proto vis:-)
vesuvio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 28. 1. 2011 11:59

Blazenka: tiez mam poslednu verziu slicku a hadze chybu. Pouzivam fring. Bayan a Qip neviem ci pojdu na c7.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ka.cz 28. 1. 2011 12:01

vesuvio píše:Mate nekdo Slick na ICQ posledni verzi? Jde Vam pripojeni nebo Vam to take hazi chybu?.


Mám Slick ve verzi 0.63 a naprosto bez problému. Je potřeba změnit hostitele v nastavení ICQ účtu na login.icq.com a pak by to mělo jet v pohodě.
Ka.cz
Junior

Odeslat příspěvekod vesuvio 28. 1. 2011 12:04

Diky moc,uz to bezi:-)
vesuvio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 28. 1. 2011 17:42

vesuvio píše:To: dejvidek.Co treba pro nahrani novych filmu a hudby??!Dost dobre nechapu tvuj udiv.....zrejmne si vystacis se statickymi daty az na veky nebo Ti nevadi ,ze prenos pres usb je dost pomaly,coz uz je u prenosu treba 16gb dat celkem znatelny zda prenasis pres USB kabel nebo pres ctecku Micro...Tak proto vis:-)


Tak tohle by me fakt trapilo..protoze 16GB neprenasim kazdy den ci kazdou hodinu, takze jestli to pres USB trva o neco dele je me opravdu sumak.Nikdy jsem kartu z telefonu nevyndaval.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 28. 1. 2011 23:04

vesuvio píše:To: dejvidek.Co treba pro nahrani novych filmu a hudby??!Dost dobre nechapu tvuj udiv.....zrejmne si vystacis se statickymi daty az na veky nebo Ti nevadi ,ze prenos pres usb je dost pomaly,coz uz je u prenosu treba 16gb dat celkem znatelny zda prenasis pres USB kabel nebo pres ctecku Micro...Tak proto vis:-)

Zcela chápu, že telefon jako je C7 je vhodný na každodenní sledování několika desítek GB filmů a zajisté je úplně nejlepší do telefonu rvát film v 1920x1080p....
Co se týče hudby, tak sem zvědavej za jak dlouho "poslechneš" byť jen 5GB muziky.....
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kindrman 29. 1. 2011 15:19

Mám menší dotaz - Kdykoliv se připojím k WLAN tak mi po pár minutách spojení skončí a telefon mi nabízí pouze připojení přes mob. síť mohl byste mi někdo poradit jak docílit toho aby telefon zůstal neustále připojený na wi-fi?
Kindrman
Junior

Odeslat příspěvekod lucialagel 29. 1. 2011 19:14

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na několik otázek ohledně C7.

1,Někdo tu má problém,že se mu mobil po chvili odpoji od domácí Wifi.Ja má zase problem ten ,že se mi stále připojuje na domací wifi.I když dám odpojit.Sem sice ráda,ale mam pocit když sem na wifi tak baterie méně vydrži.tak alspon přes noc bych chtěla zustat odpojena,ale jak dám odpojit tak se odpoji a v zapěeti mobil skanuje opět sitě a už je zase připojeny....

2,chci se zeptat na GPS.Funguje dobře,ale jak je to s daty,bere je přes GPRS?? nebo je to zadarmo? A jak je to když jedete třeba v Německu?? Aby ta navigace z Frankfurtu na hranici nepřišla na víc než nova Nokia.

3,Už se mi stalo,že sem chtěla spustit aplikaci a objevilo se mi přeplněná pamět ,ukončete nekteré aplikace,přito žádna nebyla v tu chvili spuštena...Nevíte někdo čím to je prosim.

Diky Lucka

-- 29. 1. 2011 20:17 --

A ještě maly dotaz:
nepouživate někdo yahoo mail???Jde Vám to nastavit v tom instant messengeru od NOKIE(gmail jde v poho ,ale yahoo mmi nejde:-()

Díky,díky,díky:-)
lucialagel
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 1. 2011 19:21

2) pokud je nastaveno, data žere. Buď při hledání polohy, to není moc, nebo stahování map, pokud nejsou na kartě nahrány. V zahraničí jsou data docela drahá, takže je raději v nastavení navigace vypni, je to popsáno v tématu o navigaci v sekci Nokia
3) klasika, zaplněná paměť ram, stačí telefon restartovat, neboli vypnout a zapnout a zkusit znovu

/// doplněn link na téma o navigaci. dejv
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holikp 29. 1. 2011 20:29

holikp píše:Mam prosbu, prestal mi najednou fungovat internet v mobilu. Mam nastaveno pripojovani pouze pres WLAN (wifi) a pokud spustim aplikaci, ktera vyzaduje pripojeni k netu, tak mi vyskoci hlaska "Je nutne sitove pripojeni. Definovat pristupovy bod pro pripojeni." Kdyz to rozkliknu, tak je na vyber pouze varianta O2 WAP nebo O2 MMS. Pokud treba zadam rovnou nejakou internetovou adresu, tak mi zase vyskoci "neplatny nazev serveru" a stranka se nenacte. Do ted s tim nebyl problem a vse fungovalo. Prosim o radu laikovi... Dekuji


Jeste pripojuji informaci, ze kdyz prepnu na klasicke internetove pripojeni (wap),
tak se stranka normalne nacte.
Nevim, zda je problem prave s wifi, ale kdyz nejdriv necham klasicky vyhledat WLAN, tak v pripade dostupne site wifi telefon hlasi, ze je pripojen.
Prosim o radu...
holikp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kopsa 30. 1. 2011 12:30

xcookx píše:Me se zda ze cim novejsi a namakanejsi mobil tak prichazi o nektere uzitecne funkce ktere sice moc lidi nevyuzije ale ostatni je treba potrebuji denodenne.Potrebuji nokii jako pracovni mobil a synchronizace s pracovnim groupware je pro mne rozhodujici tak jako vytaceni kontaktu z kalendare a android tuto funkci nenabizi a winmobile se mi nelibi a apple nevim jestli tohle ma.Ma E51 doslouzila tak nevim co si poridit,budu muset asi sahnout po stare e66 nebo po e52 :-(




Na me 6310i mi to funguje v poho nechces ji vymnenit??
Ne no myslim ze to tam urcite jde ale je treba vedet jak :lol:
kopsa
Junior

Odeslat příspěvekod lucialagel 30. 1. 2011 13:36

Dobrý den,
děkuji za rady.
Yahoo mail sem zjistila :Nokia ho tam sice ma,ale musite mít účet yahoo plus jinak nepujde

Jinak se ted snažím stahnout mapy pres map loader verze 3.0.28.0. priojim mobil přes USB a stale mi program píše waiting for phone,přitom Nokia jako takova se hlásí i s nabídkou v tom okne co se běžně objevi když ji zapojíte.
Je nutné snad ještě něco aktivovat na mobilu aby ji našel i map loader?Nebo mam nainstalovat nějakou tu PC Suite?Pro C7??

diky za info
lucialagel
Junior

Odeslat příspěvekod jirka771 30. 1. 2011 14:54

mám problém připojit moji C7 přes Bluetooth k PC.Chce to po mě heslo,jenže ho nemůžu najít,a to už sem pročetl i nápovědu:-( Poradí mi tady někdo,prosíííím :-) :-)
jirka771
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků