Nokia C3-01 (novy fw. 7.51, srpen 2012)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod borland 13. 4. 2011 06:55

borland píše:Nemáte niekto problém s denníkom hovorov? Priateľke sa stáva, že keď si vyvolá denník posledných hovorov (stlačením zeleného tlačidla) a následe ho ukončí (napríklad stlačením červeného tlačidla), telefónu trvá dobrých 5-6 sekúnd, kým sa denník ukončí a objaví sa domáca plocha. Je to otravné. Máme posledný FW.

Prosim vas, to skutocne nikto z uzivatelov nemozete napisat, ci pozorujete vyssie popisovany problem? staci mi ano alebo nie. Chcem len vediet, ci sa to prejavuje na viacerych telefonoch, alebo ide o vadu kusu.
borland
Junior

Odeslat příspěvekod Ally 13. 4. 2011 09:40

Jaká je čitelnost displeje na slunci? Měla jsem C-5 a tam na slunci nebylo vidět vůbec nic. Jinak to byl super mobil.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
Junior

Odeslat příspěvekod DaveHanz 14. 4. 2011 08:39

Ahoj, tak už jsem též majitelem C3-01, mám ho týden a většinou spokojenost, až na pár v\jímek, které tady už ale byli většinou psány, nejvíc mi ale vadí, ten hlasitý budík, to Nokii přímo proklínám. Čitelnost na slunci je celkem hrozná, ale s tím se dalo počítat.Jinak klávesnice je výborná, displej taky a stáhl jsem si ovi nějaké motivy a můžu říct, že je to super než ty, co tam byly nainstalovány. Prosím váš, jaký máte nejnovější sw?děkuji.

-- 14. 4. 2011 09:40 --

to: borland: tak s tím problémy nemám, telefon je velmi svižný a rychlý.
A co se týče té skvrny na displeji, jak tu někdo psal, tak já tam žádnou nikdy neměl.

-- 14. 4. 2011 09:46 --

A divím se výdrži baterie, jsem naprosto spokojen, mobil využívám fakt hodně,napíšu 1200 sms měsíčně, hodně hovory, wifi, mp3, a mobil mi po 6 dnech začal hlásit, at ho připojím k nabíječce, to je fantastický výkon.
Taky se mi líbí ovládání, tělo přístroje je úžasně štíhlý,lehký a to je celý z kovu,displej velký a přehledný,prostě spokojenost.Vyměnil jsem ho za C6-01.
DaveHanz
Junior

Odeslat příspěvekod DaveHanz 14. 4. 2011 11:03

Ahoj zase, tak jsem přehrál fw ze staré verze 5,65 na 6,00 a jsou tam i nějaké změny.První, co jsem si všiml, tak je odemykání displeje a klávesnice, už nestačí stisknout červené tlačítko a pak na displeji UVOLNIT,TED už to chce zleva doprava tah.nebo tlačítko na boku a pak ten tah.jinak sleduju dál, co to přineslo nevého,možná to už dávno víte a máte a jsem pomalej, nevím, napiště.
DaveHanz
Junior

Odeslat příspěvekod Andy62 15. 4. 2011 08:28

borland :Skušal som žiadnych 5-6sekund nečakam hned dennik hovorov vypne

Ally: U mna je čitatelnost dobra vydím aj na Slnku

DaveHanz: Vďaka tebe som si aj ja nahral 6-ku firmware ano odblokovacie tlacitko sa zmeni,ikonka Operatora sa zmenila alebo som našiel aj ze na uvodnej obraovke kde su tie 4ikonky ak prejdeš s prstom sprava - dolava otvoria sa Zbierky ak sprava -dolava otvoria sa Hry

Neviete dakto ako sa vypina EGPRS (ta pismeno E čo stale ukazuje) vedel som ako ho vypnut ale skušam hocijak a stale sa objavi ako mne by nevadil ale čo ak bude žrať baterku
Naposledy upravil Andy62 dne 16. 4. 2011 08:20, celkově upraveno 1
Andy62
Junior

Odeslat příspěvekod borland 15. 4. 2011 11:30

Andy62: ďakujem!
borland
Junior

Odeslat příspěvekod DaveHanz 16. 4. 2011 12:39

to Andy62: nemáš za co, od toho tu jsme a píšeme si navzájem poznatky.

To Egprs podle mě vypnout nikde nejde, je to jen známka signálu a co je dostupný momentálně.S tím nic podle mě neuděláme, ptal jsem se na tp v Nokii a řekli mi, že je to řízené signálem, ale to už jsem dávno věděl, tak mi to jen potvrdili.
DaveHanz
Junior

Odeslat příspěvekod Petr133 18. 4. 2011 06:51

zdravim
chtěl bych se zeptat na pár věcí ohledně tohodle telefonu

1. když mám nějakou zmeškanou událost ( ať sms nebo hovor ) zůstane na displeji pořád vidět nějaká ikona nebo displej po chvíli úplně "zčerná" ? a je tam nějaká informační dioda, která by signalizovala zmeškanou událost ( např. jak u 6300 nebo aspon 6303 )

2. zobrazí se fotka kontaktu na celý displej když bude volat?

3. někde sem četl že tel zobrazuje sms v konverzaci....jde to i normálně...jak bylo u 6300?

4. jak jste spokojeni s dotykovým displejem, jako odezvy, rolování v menu....a hlavně při prohlížení internetu, jako otevírání článků, nebo v emailu při otevírání jednotlivých zpráv, jestli se neukliknete....jde mi o to jestli se to pohodlně ovládá přes tak malý displej

díky moc za odpovědi
Petr133
Junior

Odeslat příspěvekod Andy62 18. 4. 2011 08:41

Petr133

1.Ak ty niekto zavola alebo sms-ka tak nachvilu ukaze ze mas 1.smsku ale volanie a potom stmavne obrazovka,ma aj neviditelnu diodku strede toho tlacidka kde je zeleny telefonik a červený telefonik :-)

2.Ano skoro na cely displej

3.Da sa to nastavit aby si mal namiesto konverzacie normalne spravy nastaviš takto: menu-správy-nastavenie sprav-všeobecne nastavenie-zmenit zobrazovanie sprav-Zobraz prijatých/zobraz diskusiu

4.Ja osobne som velmi spokojni s displejom mas tam vačšie ikonky tak to ide lahko.Mobil nemrzne,neseka,rolovanie ide velmi dobre,ikonky otvara velmi rychlo.
LG L90 Black

LG 4ever :)
Andy62
Junior

Odeslat příspěvekod sevendevil 19. 4. 2011 17:08

Zdravím,
mám dotaz ohledně aktualizace firmwaru. Zůstala vám v tel. čeština i v nejnovější verzi, nebo je pouze v angl. jazyce?
A vyplatí se vůbec aktualizovat? Změny k lepšímu/užitečnějšímu? Postřehy (jak už bylo psáno výše)? Zajímavé tipy pro nové majitele?
Díky za každý postřeh.
sevendevil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 4. 2011 17:18

Pokud ti nezůstala, koupil jsi šedivku.
Většinou se vyplatí aktualizovat, čti ohlasy a seznam změn na internetu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kniter 19. 4. 2011 18:55

cestinu ziskas nahratim firmware pre nas trh cez phoenix, alebo (strata zaruky) alebo daj jazyk nahrat do mobishopu alebo za predajcom
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Murečka 25. 4. 2011 21:12

Dobrý večer, můžete mi prosím někdo napsat, jestli vám jdou na nokii C3-01 přehrávat videa na YouTube? Mě se to prostě nedaří, ať jsem připojená přes O2 nebo přes wi-fi, pořád to chce nějaké nastavení nebo předplacená paketová data. Fakt se v tom nevyznám, tak mi prosím někdo poraďte nebo objasněte, jak to vlasně je. Nešlo to ani tehdy, když mi operátor poslal nastavovací sms. Moc děkuji za pomoc.
Murečka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andy62 27. 4. 2011 05:55

Ani na X3-02 nejdu videa z YouTube ani na C3-01 nejdu videa tak isto mne sa zda to len ako na paradu to youtube
LG L90 Black

LG 4ever :)
Andy62
Junior

Odeslat příspěvekod Naecken 27. 4. 2011 14:26

Na C3-01 youtube samozřejmě funguje, ale musí se stáhnout freeware (čti zdarma) web prohlížeč Bolt (možná jde i v jiných), v něm aktivovat youtube aplikaci v doplňcích a při následném prohlížení vybrat správné nastavení. A youtube videa frčí ;-)

Jinak s původním fw 5.65 jsem měl problém s náhlým restartováním při otevření aplikace Pošta. S 6.00 funguje už v pořádku. Jinak na změnu odemykání vítám a lehce jsem mu přivyknul. Pokud jsem si všimnul jěště jednomu rozdílu, tak to je vylepšení ostrosti focení zblízka, sice to pořád není nic extra, ale výrazný krok k lepšímu.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak

Předchozí stránkaDalší stránka