Nokia E7 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 6. 10. 2011 12:14

Presne tak. Nacpat do nejake nove slozky a schovat nekam hodne hluboko...

Jinak tedy musim poreferovat, ze s Ancou slape E7 jako hodinky, jsem naprosto spokojen. Manzelka ted dostala sluzebni HTC, tusim Wildfire, chvili jsem si s tim hral, a nechtel bych to ani zadarmo. Preplacana hruza.

Na novou navigaci uz jsem si zvykl, je dobra. Jen nevim, jak nastavit cil cesty pomoci souradnic, a jestli v CR funguje dopravni zpravodajstvi, kdy navigace automaticky upravuje trasu dle toho, kde je zrovna zacpa a tak podobne. Vcil radte, baby :-)
Pišta_Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 6. 10. 2011 17:02

Souhlasím. S Annou E7ička funguje skvěle. Musím zaklepat, ale od aktualizace se mi nikdy neukončila žádná aplikace, ani jsem nemusel telefon restartovat (a to ji opravdu nijak nešetřím). Jen mě mrzí, že má celkově hodně slabou výdrž. Nemyslím si, že bych jí dával extra záhul ve všední dny, ale kolem třetí odpoledne už koukám na dvě čárky a to jsem ještě neposlouchal cestou domů mp3. :D

Jinak se moc těším na Belle. Zkusil bych ho již teď, ale strach je větší.

Také jsem zkoušel různé motivy a některé vážně stojí za to. Jen se mi vyskytl problém s jedním tématem (tuším Aqua). Po spuštění byl telefon značně pomalý a sekal se. Je to škoda, protože je to jedno z nejkrásnějších témat.
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 6. 10. 2011 19:05

Ja ti nevim. Vyzkousel jsem dost motivu, a nakonec jsem stejne skoncil u toho zakladniho, plus jsem si na vsechny plochy nastavil cernocernou tapetu. A vypada to extremne elegantne a ciste.
Pišta_Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 6. 10. 2011 19:15

To je zase věc vkusu. Já mám rád zase změny, takže si často vzhled ploch měním a mám pak pocit, že je to o trochu jiný telefon. Ale pokud Ti mohu doporučit, tak zkus motiv WP7 v4 by Mayank (ke stažení na zedge.com), to bude něco pro Tebe. :-)

Už máte nový Nokia Obchod? Za sebe musím říci, že paráda. :-)

Už máte někdo na E7ičce Belle?
Hellfire-Ferry
Junior

Odeslat příspěvekod 7kubo 6. 10. 2011 19:59

Ja by som belle rad vyskusal ale pokial viem tak na e7 este nie je.. Je len na n8
7kubo
Junior

Odeslat příspěvekod noviisek 7. 10. 2011 14:49

Ahoj, chtěl bych se zeptat na pár otázek:
1) k čemu slouží aplikace Comunicator?
2) jak nastavím operu mini jako výchozí prohlížeč?
3) jsou nějaké "must have" widgety? Něco, na co normálně nepříjdu, ale budu z toho paf :)

Díky :)
noviisek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 7. 10. 2011 15:07

1) Na maily, např. sjednocuje firemní komunikaci
3) Googli, hledej.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lukfi 7. 10. 2011 15:57

Jako výchozí prohlížeč lze snad nastavit jenom Operu Mobile, ne Mini.
„…no matter how good Symbian Belle may be, Elop did a #1 job of telling any potential customers how crap it is/was and that it had no future.“
Lukfi
Junior

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 7. 10. 2011 16:30

Také si myslím, že Opera Mini nejde, ale Operu Mobile nastavíš jako výchozí prohlížeč v sekci Nastavení. (Nastavení, Nastavení aplikací, Předvolené aplikace).

Dobré widgety? Já osobně vyzkoušel celou řadu a nakonec zůstal u klasiky (Hodiny, hud.přehrávač, zástupci aplikací, změškání událostí, kalendář a RSS čtečky webových zdrojů) Jinak samozřejmě najdeš jak na Nokia Obchodu, tak i různě po internetu (např. NokiaN8Fanclub apod.). Jsou widgety jako jmeniny, TV program, počasí, hodiny v různých zemích, poznámky apod.
Hellfire-Ferry
Junior

Odeslat příspěvekod noviisek 7. 10. 2011 17:15

Tak ok, stahuji verzi mobile ;)
já toho prolezl dost, ale většina widgetů je zbytečná..
Spíš jsem myslel nějakou super vychytávku :) Ale asi nic takového není
noviisek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 7. 10. 2011 17:37

Vážně nevím, co si pod tím představit. :-) Nevím, co by měla hlavní obrazovka zobrazovat více. Vše potřebné ke stažení existuje.
Hellfire-Ferry
Junior

Odeslat příspěvekod Lamorak 7. 10. 2011 20:12

Z widgetu bych doporucil napr. battery monitor.. narozdil od systemu podava realnejsi udaje. Jinak si vystacim s tim, co je v zakladu, maximalne este zkousim nokia bots, ale to je na dyl, musej se naucit moje navyky :)
Lamorak
Junior

Odeslat příspěvekod roberto.cz 9. 10. 2011 12:33

Zdravím, včera jsme si šel omrknou Nokii E7. Rad byhc se trošku "modernizoval" ze své stávající Nokii E90 a jako jedinný kandidát se mi ukazuje tato Nokie, četl jsme o chybách displeje, že nemá autofocus a malou vydrž baterky, rad s evas ale uzivatelu zeptam zda je to tak tragicke, nebo je to celkem v pohode? A zda by jste mi ju jako vlastnik E90 doporučili? :-)
roberto.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 10. 2011 14:02

Co si nechat E90? Já ji měl, skutečně povedený model. Baterka vydrží víc, lepší klávesnice. Ale zase starší Symbian, je taky dost velká, což někdo může brát jako mínus.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod roberto.cz 9. 10. 2011 14:07

Cus, velikost E90 mi vubec nevadí i vetsi byhc překousnul. Klavesnice je TOP, ale bohužel už zaostava "rychlost" a multimedialní stránka :-( rad byhc dostal od E7 rychlejsi a stabilnejsi internet?
Fotoaparad mi vyhovoval ten v E90tce, je skoro nemožné aby ten v E7 bez AF byl horší jak 3.2 s AF v E90 že? :-D v tomto byhc nerad šel krok Z5.
Ještě nechávám možnost jiné volby než je E7.
Celý den koukám na všeljaké zkušenosti apod ale stále se nemužu rozhodnout :-( Budu na tom lepe s E7čkou? Baterie vydrží udajne (zde na foru čteno) něco přes den v nejakem rozumnem zatižení. docela me toto rozhodování trápí a nemužu tomu přijít na kloub zda ponechat nebo přestoupit a když prestoupit tak co?..
roberto.cz
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka