Nokia E7 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 3. 11. 2011 12:56

Tak vcera zacly zlobit maily. V prijatych je to zobrazi, ale pri otevreni toho ktereho to nacte jen hlavicku, a zbytek je bílo. Pri pokusu o odpoved to chvilku nacita, a pak to skoci zpatky na tu stranku s hlavickou. Ovsem ty maily, ktere to nechtelo zobrazovat vcera, to dneska nacita korektne, a zlobi zase jen ty dnesni. Setkal se s tim uz nekdo?

-- 3. 11. 2011 13:03 --

-Vojtěch- píše:Cekal jsem trochu tuhle reakci :D Je to vlastne kdyz s telefonem lezim a mam ho zvednutej pred sebou, tak se to projevuje stejne.

Jestli je to jen takhle, tak ja osobne bych to asi neresil. Ale koneckoncu vzdycky mas moznost nechat to poslat do Arvata, kde se ti po trech tejdnech cekani vysmejou do oci a reknou ti, ze sis vsechno vymyslel... :-)

Kdyz srovnam naprostou profesionalitu tel. linky NokiaCare s totalnim neumetelstvim a preziravosti Arvata, nestacim se divit, ze si Nokia za autorizovany servis vybrala prave tuhle bandu. Ale co nadelame, zejo.

-- 3. 11. 2011 13:50 --

No, a ted, po hodine od stazeni, se maily zobrazuji korektne. Co to je???

-- 3. 11. 2011 13:55 --

...ale odpovidani nefunguje. Ach jo.
Pišta_Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod -Vojtěch- 3. 11. 2011 14:17

Taky si myslim, ze to neni zas az tak hrozny abych to hrotil a cekal, ze mi pak reknou, ze jsem si to vymyslel.
S maily bohuzel nepomuzu, nepouzivam.
-Vojtěch-
Junior

Odeslat příspěvekod fulminatrix 3. 11. 2011 16:35

Preslo mi rukami asi 8 kusov E7 a spominane viklanie sa prejavovalo na 5, vratane mojej vlastnej E7. Tie kusy ktore boli v poriadku sa vysuvali uplne normalne a s konzistentym tlakom, proste mali pevnejsi vysuvny mechanizmus. Bohuzial aspon podla mojej skusenosti ma vacsina E7 vysuvny mechanizmus trochu odflaknuty, presnu zavadu a moznost opravy ale nepoznam. O Symbiane a jeho "modernosti" sa da polemizovat, ale ze ma Nokia kvalitativne problemy s HW najvyssich modelov, to je uz horsie. Na druhej strane Mercedes mal tiez blbe obdobie na prelome tisicrocia a pozbieral sa z toho. Snad to ma uz aj Nokia za sebou.
fulminatrix
Junior

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 3. 11. 2011 20:55

Dnes mi od rána začala E7 nějak blbnout. Nenačítala emaily, přestože jich přišlo minimálně deset. Když jsem šel na web, tak začala kousat a stále jsem se ocital na pohotovostní obrazovce. Udělal jsem trojhmat, abych ji rovnou zbavil všech věcí a nainstaloval si tedy jen to nejpotřebnější, ale nechce mi načíst sim kartu. :-( Netuším proč.
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 11. 2011 22:45

No to my taky ne.. Si to zopakuj i s přehráním firmware, pak servis.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 3. 11. 2011 22:56

Tak nakonec tam ostatní simky normálně fungují. Nejspíše klekla simka. Uvidíme zítra u operátora.
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 4. 11. 2011 11:59

Helejte, co je to "WidgetUI"? Semtam se to samo pripojuje...
Pišta_Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod Lukfi 5. 11. 2011 21:17

Ten problém s maily, co popisuje Pišta, jsem měl taky, a taky zrovna před pár dny. Stačilo ale telefon restartovat a dalo se to do pořádku.
No a moje má taky vůli, když jí dám otevřenou vzhůru nohama. Ale tak hrozný to není. Byť si myslím, že původní kus, který jsem měnil kvůli mrtvému pixelu na displeji, měl ten výsuvný mechanismus lepší, ale ona je trochu vůle asi u všech.
„…no matter how good Symbian Belle may be, Elop did a #1 job of telling any potential customers how crap it is/was and that it had no future.“
Lukfi
Junior

Odeslat příspěvekod godmaja 5. 11. 2011 21:35

zdar,koupil jsem e7,nainstaloval annu a z kanceláře mi zmizel quickoffice a adobe :-\
stalo se to někomu?dík
godmaja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 5. 11. 2011 21:37

Ano,protoze tyto aplikace jsou v dalsi samostatne aktualizaci.Dej znova zkontrolovat aktualizace,treba pres OTA..
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod godmaja 5. 11. 2011 21:56

to zkoušim,ale bohužel píše žádné dostupné aktualizace,mam tel. pár hodin,takže jsem ješte trochu mimo. :shock:
godmaja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod obluda zelená 5. 11. 2011 22:00

Dej mu čas, třeba se tam objeví. Ale už to vyšlo dávno, tak mě překvapuje, proč už tam nejsou.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod godmaja 5. 11. 2011 22:06

díky za odpovědi.bohužel žádné aktual. a quickoffice nikde :?: ňák se tomu nechce
godmaja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod azaran 6. 11. 2011 09:30

Ahooj. Po poslední aktualizaci mi vůbec nejde smazat přístupové body a při pokusu se k nim aspoň dostat naskočí "Chyba systému" a při pokusu o připojení k wifi mi naskočí chyba připojení a nic se neudělá. Mám N E7-00 se Symbian Anna s firmawarem 025.007. Před poslední aktualizací firmwarů všechno jelo jak má. Dokázal by mi prosím někdo poradit?
azaran
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 7. 11. 2011 19:42

Mne Vodafoun aktualizaci na 025...atd tvrdosijne zapira, takze ti moc neporadim. Zkusil bych pres OVI system znova preinstalovat, a kdyz to nepomuze, prudil bych na lince NokiCare.
Pišta_Hufnágl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka