Nokia E7 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod šulda 11. 3. 2013 15:54

milpik>> editor i adobe jsou v aktualizaci, pokud jsi formátoval nebo sis ho odinstaloval tak udělej reinstal FW přes Nokia Suite.
šulda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod milpik 11. 3. 2013 21:24

tek jsem pomoci nokia suite preinstaliůl software a stejne to nepomohlo... Editor fotek pri prohlizeni fotek z galerie se v menu neobjevi a pdf z mejlu to neprecita.... Jsem skoro v koncich...
milpik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 12. 3. 2013 15:38

Nevíme od jaké doby ti to nejde, respektive po jaké akci :idea: Nedodělek Galerie nepoužívám ale pokud ho otevřu mám u fotky možnost Upravit která vyvolá editor. PDF otevírá systém v Adobe, i tenhle nedodělek nepoužívám ale když sem ho v telefonu měl tak to fungovalo a nevidím důvod proč by tobě nemělo. Ještě jednou se tedy zeptám, formátoval jsi telefon nebo sis to odinstaloval? Jak editor tak adobe se formátem smažou adobe ve správci aplikací jde odinstalovat. Po formátu trojhmatem stačí reinstal FW a jsou zpět. FW máš čistý nebo brandovaný? Pokud teda nějakej op tuhle verzi vypustil.
šulda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod milpik 13. 3. 2013 20:43

od kdy to nejde si nejsem uplne jisty. Myslim, ze od doby, kdy jsem preinstalil annu na belle. Tel mam koupeny samostatne v ofic prodejne (né od operátora).
milpik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 14. 3. 2013 06:53

Z Anny na Belle jsi aktualizoval zřejmě bez formátu? Před touhle aktualizací je dobrý napřed telefon zformátovat a vše si pak od začátku přizspůsobit. Ten formát doporučuju udělat teď, nejlépe trojhmatem a pak reinstal FW.
šulda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod milpik 15. 3. 2013 21:27

ahoj. Tak mi to opravdu nejde. Trojhmat a je to stejne.... :-(
milpik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 15. 3. 2013 23:14

Po trojhmatu to jít nemůže, udělal jsi ten reinstal?
šulda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod šulda 28. 3. 2013 11:15

Něco pro vyznavače Qwerty klábosnic :)
http://www.we-want-qwerty.com/index.php?lg=cz
šulda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod iantaris 28. 3. 2013 18:52

taky vam mezi aktualizacema pristal klient pro synchronizaci se SkyDrive? V mem pripade je totalne nepouzitelnej - nahrani cca 300 kontaktu vychazi radove na hodiny:)
iantaris
Junior

Odeslat příspěvekod Lukfi 30. 5. 2013 13:55

Ahoj lidi,
po cca roce a půl používání pozoruju, že akumulátor už má nejlepší léta za sebou a že ho bude někdy potřeba vyměnit. Máte s tím někdo zkušenosti? Zajímalo by mě, kde to v Praze dělají, kolik to stojí a jestli to vymění na počkání.
„…no matter how good Symbian Belle may be, Elop did a #1 job of telling any potential customers how crap it is/was and that it had no future.“
Lukfi
Junior

Odeslat příspěvekod Pišta Hufnágl 27. 6. 2013 07:36

Nemáte někdo instalačku "Free Memory Bars"? Ve kvelbu už se to sosnout nedá, na netu jsem to nenašel (až na pár hooodně podezřelých stránek) a doma jsem to pochopitelně někam zabordelil...:(
L 640, W10 (.726)
Pišta Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 27. 6. 2013 12:47

Google mi to našel i v kvelbu a jelikož je to free tak i bez problémů stažená instalačka .wgz Přípona wgz není povolena. Přípona zip není dovolena. Ty voe na co tady hergot máte možnost přílohy :roll:
http://m.ulozto.cz/xS4FE7Pv/free-memory-bars-130481-wgz
šulda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Naecken 27. 6. 2013 13:01

Jen obrázky pokud vím.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak

Odeslat příspěvekod Parman 1. 7. 2013 12:12

Mam takový problém s navigací Nokia Maps. Pokud jsem připojen k internetu ať už přes operátora, nebo přes WIFI je fixnutí pozice prakticky instantní, ale pokud nejsem připojen k internetu je nemožné se fixnout se nově dosažené pozici. Například pustím navigaci doma s internetem, odnesu telefon do auta, telefon normálně naviguje po celou dobu trasy, pokud navigaci ukončím a znova pustím na stejném místě normálně se fixne a naviguje dále. Pokud jí ale ukončím, popojedu 5km tak se mi už nefixne ani po 30 minutách čekání na nové pozici, dokud se nepřipojím k internetu.

Je mi jasné že A-GPS dost usnadňuje fixnutí, ale nechápu proč se bez něj nefixne ani po 30 minutách ponechání na místě bez žádných překážek kolem.
Parman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 1. 7. 2013 15:21

Jakou verzi map máš? V jedný verzi byl bug že nejela offline, tuším že to byla předchozí před aktuální, pokud nemáš aktualizovaný mapy tak je přes WiFi aktualizuj.
šulda
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka