Nokia E7 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 20. 12. 2011 16:57

Andy: Tak to máš asi jinej protokol, než já...
Pišta_Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 20. 12. 2011 17:37

To jo, tam to je a dá se to i nastavit co chcem zobrazit ale pro toho kdo to chce sledovat trochu neprakticky ne-uspořádaný.

Edit: Hm, tak sem ten protokol u svý E7 poprvé důkladně projel a buď jde o bug všeobecně nebo jen u mě, zobrazuje jen hovory, sms a mms :mrgreen: Prostě pakety a wlan ee :hm Screen z N97 kde to funguje, tak mám otázku, sice mě to nějak nebolí ale co vy ostatní a protokol v E7?
GifTailor_0023.jpg
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 21. 12. 2011 08:31

Můj protokol prokazatelně na wifinu kašle:

Obrázek
Pišta_Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 21. 12. 2011 11:13

Tenhle jo, páč ten je na pakety, už podle symbolu to lze poznat, ale je tam ještě možnost viz gif kterej není v přílohách povolenej :roll: Tak jinak ;-)
Obrázek
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 21. 12. 2011 11:27

V té druhé záložce mi to ukáže veškerou kounikaci SMS a hovorů, víc nic. Ve filtru jde zvolit sice WLAN spojení, ale po kliknutí to vypíše jen "žádné detaily pro zvolený typ". A SMS to nepočítá, nýbrž zobrazuje jednu vedle druhé :)
Pišta_Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 21. 12. 2011 12:14

Jak to zobrazuje vím, na dvě věci, jenže mě jde o to že má zobrazovat i přenesený data přes wlan a pakety, což nezobrazuje a ten filtr dokazuje že má takže buď máme ty a já extra protokol nebo sobožrouti udělali opět chybu :lol: Třeba to v Belle opraví :mrgreen:
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 21. 12. 2011 13:48

Nojo, chybicka se vloudila. DataCounter ale slape, jak ma, stoji usmolenou dvacku, tak co...

Ted z jineho soudku. Uz jsem se tady ptal, ale nebylo mi odpovezeno - shanim nejakou aplikaci na nahravani hovoru, bez pipani. Idealne aby fungovala tak, ze pri prichozim hovoru jeste pred jeho prijetim sama nabidne moznost nahravat ci nenahravat. Je neco takoveho? Zejmena pri komunikaci s operatorem, statnimi urady a podobne by se mi to setsakra hodilo...
Pišta_Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 21. 12. 2011 14:14

Pišta_Hufnágl: Konkrétní aplikaci Ti neporadím, ale k tomu nahrávání - druhá strana musí vědět, že je nahrávána a souhlasit s tím, jinak takováta nahrávka nelze použít jako důkaz, ale to asi víš, ne? ;)
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 21. 12. 2011 14:22

Existuje nějaká aplikace, která dokáže měnit ikonky? Rád bych si místo žluté ikonky Mapy zvolil nějakou zelenou, či na multimédia nějakou červenou apod.

Postřehy z Belle - Internet je na E7 vážně rychlejší a plynulejší a celkově je přívětivější uživateli. Vše je více při ruce. Chválím. Zjistil jsem, že se nedá udělat podsložka v již vytvořené složce. Např. měl jsem Aplikace--->Hry. Teď musíte mít vše rozdělené. A při úpravách menu už nemůžete rovnou vkládat ikony do složky.
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 21. 12. 2011 14:47

ondraschoffka píše:Pišta_Hufnágl: Konkrétní aplikaci Ti neporadím, ale k tomu nahrávání - druhá strana musí vědět, že je nahrávána a souhlasit s tím, jinak takováta nahrávka nelze použít jako důkaz, ale to asi víš, ne? ;)


No jasne, mne nejde o nejaky soudni spory, ale o prostou dokumentaci. Uz parkrat se mi podarilo blafovat, ze mam hovor nahrany, a jestlize mi nyni tvrdi neco diametralne odlisneho, asi maji problem oni. A to bys koukal, jak potom vyrizeni zalezitosti ficelo jak po dratkach. Jednoho dne ale muzu narazit na drsone, co rekne "Fakt? Tak ukazte." A budu v riti :-)
Pišta_Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 22. 12. 2011 09:46

V současný době je asi nejlepší Boltbeast Recorder kterej toho umí pro mě akorát, nepípá, rozhovor je nahrán nekomoleně (formát wav, amr či mp4), funguje mi i s Handsfree, nahrává i jako diktafón, to co chceš taky umí atd. Info nalezneš na jejich stránkách, vcelku náhoda, dnes sem zrovna ukončil jeho 14ti denní testování a před cca. 20min sem si ho zakoupil :-) Má ale pro spoustu lidí dvě velký nevýhody, není v CZ a vcelku vysoká cena - 29,99$. Existuje ale řada dalších který sem vyzkoušel ale nahrávka byla většinou nic moc a byl v ní nechtěný beep což sem rešil patchem do RP+ "RemoveRecordingTone". Kua aby to nevyznělo jako reklama, to né jen zkušenost, tady další - Best Callrecorder, Total Recall, Ultimate Voice Recorder atd. Je jich opravdu hodně tak ti něco posílám v SZ :wink:

Edit: Tak s tím protokolem to je bug a Belle by to měl opravit. Ani sobožrouti nejsou neomylní :mrgreen:
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kefak.marfy 22. 12. 2011 09:47

mam zrovna samsung wave.myslite ze ma cenu ho vymenit za tento telefon?hlavne co pozaduji je skvele prohlizeni internetu.a jeste jeden dotaz,kdybych si chtel nahrat do E7 film,v jakem musi byt formatu?
kefak.marfy
Junior

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 22. 12. 2011 10:28

Kvuli internetu bych si E7 nevolil. Co se tyce filmu, tak prehrajes klasicke avi, divx apod. A to do velikosti 2 GB.
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 22. 12. 2011 11:54

Záleží na tom co chce na netu dělat, taky už sem chtěl s Nokií seknout jenže HW klávesnici v CZ lokalizaci tenkrát nic jinýho nemělo a zřejmě ani nemá dodnes? A s Operou mobile či mini sem spokojen :wink:
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 22. 12. 2011 13:58

kefak.marfy píše:mam zrovna samsung wave.myslite ze ma cenu ho vymenit za tento telefon?hlavne co pozaduji je skvele prohlizeni internetu.a jeste jeden dotaz,kdybych si chtel nahrat do E7 film,v jakem musi byt formatu?


Mno... Ohledně "skvělého" prohlížení netu tu asi bude spousta lepších mašinek. Jediná, obrovská a dosud nepřekonaná výhoda E7 je v klávesnici. Tu, jak jednou zkusíš, už se na nic jinýho nepodíváš.

S filmy je to asi tak - já zatím nenarazil na nic, co by nepřehrála, krom zhůvěřilostí typu brutálně velikého HD souboru. Jestli chceš na filmy koukat na E7, povětšině nebudeš mít problém. A filmy, co sama neumí, řešíš tak, že ji k HD televizi připojíš jako flashdisk, a ona (pokud to není šunt) ti to přehraje.
Pišta_Hufnágl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků