Nokia E7 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod alfan 16. 9. 2011 12:49

jasně, že neprocvičuju.
Myslel jsem na to, kdyby se otevřela "omylem" :-)

já o té aplikaci někde četl předevčírem, ale fakt nevím kde :-(
ještě u toho byl komentář ve smyslu "...že kupodivu funguje bez problémů..." nebo tak něco.
Nevím jestli někde na myego.cz?
když najdu, dám vědět
alfan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amrtin 16. 9. 2011 13:53

To s poklepem na displej by bylo zajímavý...Já si po vyzkoušení free verze koupil app SlideUnlock a dneska si s ní celej den hraju.Zjistil sem,že při použití nevhodného obr.jako její pozadí nezbyde než restart :-/,ale jinak je to super věc.
amrtin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirmo80 16. 9. 2011 14:26

Možno vám na to poslúži aplikácia Dzlock. Ja som ju nikdy neskúšal.

Kód: Vybrat vše
http://depositfiles.com/files/fhgk4seo9

A funguje takto http://www.youtube.com/watch?v=EFbzdF9GDBI
E51
mirmo80
Junior

Odeslat příspěvekod alfan 16. 9. 2011 14:55

Aha, tak tady jsem to viděl...
http://www.mynokia.cz/symbian/dzlock-zamknete-a-odemknete-telefon-poklepanim-na-displej/

vyzkouším to.
Každopádně díky za pomoc

EDIT:
Tak jsem to vyzkoušel na E7, Anna.
Funguje je to dobře, jen to chce trochu cviku.
Jediný v čem je zádrhel je to, že používám SPB Shell a pokud se nepřepnu do na Home screen nebo nejsem někde n Menu, nemohu zamknout tím posunutím zleva do prava

EDIT2:
Tak mi nějak "zamrznul" telefon a musel jsem ho soft resetovat... :-(
Nejsem si 100% jistý jestli to bylo touto novou aplikací DzLock, ale asi ano, protože nic jiného jsem si nenahrával... ;-)
Naposledy upravil alfan dne 17. 9. 2011 10:45, celkově upraveno 1
alfan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 16. 9. 2011 16:35

Všimli jste si, že na mobilních verzích webových stránek nejde použít zoom? Já, mít slabší zrak, tak soptím...

-- 16. 9. 2011 17:39 --

alfan: Aby se E7 otevřela omylem? To ani omylem :-) Dyť to drží jak židovská víra.
Pišta_Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 9. 2011 16:59

Omylem, třeba v těsné kapse u kalhot, nebo v půzdře, to se stává naprosto běžně...
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 16. 9. 2011 18:52

Pravda. Raději jsem si to heftnul sichrhajckou.
Pišta_Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 16. 9. 2011 23:34

Jde vůbec nějak nastavit, aby se mi zobrazovaly pouze kompletní webové stránky a ne pro mobilní prohlížeče? Např. na FB to vůbec nejde nastavit. U Seznamu to jde.
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 17. 9. 2011 02:31

Musel by se prohlížeč umět hlásit jako desktop. Ten vestavěný to standardně neumí, Opera však ano.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 17. 9. 2011 16:35

Poslechnete, takova zvlastni vec - sedim ted v hospode, a znicehonic se mi E7 pripojila jak k GPRS tak i k wifine, soucasne. Koukal jsem do spravce, a obe ma na krku aplikace Mapy. Na telefonu nemam spusteno nic, navigaci jsem naposledy pouzil cca pred dvema hodinama. U wifiny to hlasi ze pripojeno, ale neaktivni, u GPRS je stazeno asi 6kB a odeslana zhruba polovicka. Zkousim to nechat byt, a uz je to takhle trictvrte hodiny. O co jde, proboha?

-- 17. 9. 2011 17:40 --

Ted jsem to zkousel odpojit, a behem vteriny je to opet pripojeno. A nestahuje to lautr nic.

Navigaci mam pochopitelne nastavenou na online (A-GPS a podobne), ale dosud se vzdycky pripojovala jen kdyz byla spustena.
Pišta_Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod labanek 17. 9. 2011 16:47

Tak se může jednat o aktualizaci app Mapy, nebo jestli nemáš náký widget s počasím :idea:
labanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 17. 9. 2011 17:21

Aktualizace, co nic nestahuje? :-)
Nokiamapáckou aplikaci počasí nepoužívám.
Pišta_Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod labanek 17. 9. 2011 18:39

Pišto měl jsem na mysli kontrolu aktualizací app Mapy, anebo to počasí - mě se takto připojuje Accuweather a existuje řada dalších apps, pracujících na stejném principu ;-)
labanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pišta Hufnágl 18. 9. 2011 07:16

No, kontrolu aktualizací map provádím zkusmo cca každý druhý týden, tak to nemá moc důvodů připojovat se samo. I když ale toto připustíme, zůstává otázkou, proč to připojení zůstává viset několik hodin (při stažení řádově jednotek kB) a proč se připojuje současně na GPRS i na wifi.
SPB Weather samozřejmě mám, ale to je tak vymazlená aplikace, že si netroufne sama udělat lautr nic :)

Věřím, že řada dalších aplikací si dělá, co chce, ovšem jednak takové neinstaluji, a hlavně - když se ve správci připojení dočtu, že je iniciováno aplikací Mapy, sotva půjde o něco jiného. Leda snad kdyby byl správce připojení potměšilý hajzlík a záměrně mi lhal...

-- 18. 9. 2011 08:40 --

Zkoušel někdo tohle? http://store.ovi.com/content/4112
L 640, W10 (.726)
Pišta Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod Lukfi 18. 9. 2011 10:10

Hodnocení mi připomnělo:
Obrázek
ale jestliže to má nějaký free trial, tak proč to nezkusit...

// jo a vlastně jsem se chtěl zeptat... proč se mi telefon nenabíjí, když ho usb kabelem připojím k počítači? někdy jo, někdy (většinou) ne...
„…no matter how good Symbian Belle may be, Elop did a #1 job of telling any potential customers how crap it is/was and that it had no future.“
Lukfi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků