Nokia E6 - obecná diskuse (k dispozici Belle)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod buko2760 3. 3. 2012 19:50

Existuje nějaký přehrávač nebo způsob jak v E6 přehrát formát FLAC. Díky za info.
buko2760
Junior

Odeslat příspěvekod Dave_B 9. 3. 2012 15:51

Zdravím,
potřeboval bych na E6 Lotus Traveler. V E72 jsem ho využíval a nyní ho nemůžu dohledat. Je již pro E6 k dispozici?
Používám Belle.
Díky za info - popř. link na stažení.
Dave_B
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uniqueb1983 18. 3. 2012 17:09

Prosim o pomoc s problem, s ktorym si neviem rady. Kde si mam v telefone nastavit, kolko sa mi ma uchovat prichadzajuci email v schranke? povacsine mi vydrzi len dovtedy, dokial si ho neprecitam aj na PC. Takisto, ked mi pride mail, telefon mi len pipne, ale nikde sa neukaze ikonka, ani nic. Rucne si potom musim prechadzat vsetky mailove konta ( mam ich celkovo 6 ), ze v ktorom mam novy mail... Dakujem za kazdu radu.
uniqueb1983
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hovnik 20. 3. 2012 20:50

Ahojte, prosim o radu. Mam problem s Lotus Travelerom. Neotvara mi spravy, ktore obsahuju hocijaku prilohu (na velkosti prilohy nezalezi). Stretol sa niekto s tymto problemom? Pripadne nejake napady?
Dalsi problem, ze neviem ako sa do travelera dostat, nema ziadnu ikonku po nainstalovani.

Symbian Belle 111.130.0625
Traveler je verzie 8.5.2.4 201109081045
hovnik
Junior

Odeslat příspěvekod Dave_B 21. 3. 2012 18:11

Ahoj,
mohl by jsi mi někam uložit instalačku LotusTraveler pro Belle? Nemohu ji najit, kde stahnout.
Děkuji
Dave_B
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dave_B 22. 3. 2012 18:34

Bohužel mi to píše, že to nepodporuje tento tel :-(. Proto se Ti to ani nezobrazi v tel. Jen v instalovanych aplikacích, kde to má jen 1kB, takže nic. Přesto dík.
Dave_B
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sandra 22. 3. 2012 19:25

Byla tu diskuse o nefunkčí položce v menu "počasí", kdy se zobrazovala hláška "Litujeme, předpověď není momentálně k dispozici....Když si stáhnete Nokia weather widget for nokia E6, tak to bude fungovat :-))
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod matosvajo 29. 3. 2012 13:10

zdravím, mám dotaz ohľadne e-mailu - niekedy pri textovom emaili ( len text v e-maili napr. Tovar bol odoslaný na miesto určenia ) mi vypíše...Dostali ste správu, ktorú nemožno zobraziť v mobilnom e-mailovom klientovi. Ak si chcete prečítať email, musíte prejsť do priečinka.....na stránke poskytovateľa emailovej služby. ".....čo stým ? poradí niekto ? :hm
matosvajo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 29. 3. 2012 17:15

ak sprava nejde precitat cez emailovu aplikaciu v telefone, tak pouzi internetovy prehiladac v telefone, alebo v pc. Alebo cez email v pc.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod matosvajo 30. 3. 2012 09:21

šak jasné...len predtým to šlapalo, a terazky ništ..... a ked dam na tu správu odpovedať "R" tak mi ten pôvodný text vypíše v pohode...noo ? E6
matosvajo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirkaweis 1. 4. 2012 09:08

čaute lidičky,
koupil jsem si NOKII E6 a potřeboval bych s tim trochu pichnout.
1.jde přeinstalovat z belly na annu?
2. funguje navigace bez připojení k internetu?
Moc díky za rady fšem ochotným...
jirkaweis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 4. 2012 09:22

Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dave_B 10. 4. 2012 15:57

Používám Belle a chci se zeptat na rozdíl v nastavení mobilních dat:
1. V domácí síti
2. V domácí zemi/regionu

Ještě jeden dotaz. Jak se dá přepnout z aplikace na domácí obrazovku. Např. při použití navigace si chci zavolat a nechci ukončovat aplikaci - nechat běžet na pozadí. Podržím "domeček" a vidím jen spuštěnou aplikaci a nevím, jak přejít zpět na hlavní obrazovku. Dříve tam byl domeček a byl jsem zpět.

Díky moc.
Dave_B
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marcello 10. 4. 2012 16:53

k "domceku":
Staci kratke stlacenie domceku a si na hlavnej obrazovke.
Dlhsie podrzanie domceku umoznuje vstup do ovladania multitaskingu, teda prepinat medzi spustenymi aplikaciami.
Samsung Galaxy S10e; One UI 2.0, Android 10
Nokia Lumia 830, WM10, RM-984_1070
marcello
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka