Nokia N9 - Obecná diskuse

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Patrabus 13. 9. 2012 07:36

To musíš vědět ty sám, co od telefonu očekáváš. Já osobně nebýt n9, jdu do lumie 800 kvůli rozměrům, pádlo alá galaxie 2 co jsem měl už nechci.
Alc OT Easy DB-Nokia 5110-Alcatel OT 301-Siemens C35i-Nokia 3310-7250i-6230i-6233-6120c-N82-6300i-6220c-N79-N85-5800-N97-N97m-SE W995i-U8i-N900-N8-N9-701-SGSII-N9-L800-L820-L920-X SP-SIII-L925-L1020-Z1C-S3m VE-S4m-Z1c-L830-E4g-SIII Neo-Z1c-S4m VE-J5-J5 16
Patrabus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomcop 14. 9. 2012 06:23

...u mna ako ex jablko 4, jedine jablko 5 :)...
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod mmmm. 14. 9. 2012 07:26

Mám dotaz na uživatele N9.
Umožňuje nějakým způsobem zkratku k nejpoužívanějším kontaktům? Volám nejčastěji na tři, čtyři čísla, jejichž widgety mám na úvodní ploše (Symbian) a nedokážu si představit chodit pokaždé do složky Kontakty a rolovat jmény...Díky
Trapák roku - rádoby moderátor a závodník tslany:)
mmmm.
Junior

Odeslat příspěvekod risanica 14. 9. 2012 07:59

v obchode jsou tusim 2 aplikace na to...jedna se jmenuje contact lunch a tu druhou si nepamatuju. kontakty se ti tak dostanou primo do menu a muzes volat
Samsung S9 Duos
risanica
Junior

Odeslat příspěvekod mmmm. 14. 9. 2012 09:29

Takže se z kontaktu stanou ikonky na obrazovce, určené pro ikony aplikací, chápu to dobře?
Ale jde ovlivnit řazení těchto ikon?
Trapák roku - rádoby moderátor a závodník tslany:)
mmmm.
Junior

Odeslat příspěvekod VMach3 14. 9. 2012 12:03

Ano, přeskupovat ikony si mužeš podle libosti. Nebo si je hodit do složky. Taktéž přímo v aplikaci Kontakty si mužeš označit jednotlivé kontakty jako oblíbené a pak se ti řadí na začátek seznamu a nemušíš je vyhledávat (to myslím umí i symbian).
VMach3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmm. 14. 9. 2012 17:36

Tak to je v poho, na to jsem si u Symbianu dost zvykl...ukáží se ty oblíbené kontakty i při volbě adresáta při odesílání sms (nebo je možná nějaká personifikace nejčastěji používaných kontaktů u sms) ?
Trapák roku - rádoby moderátor a závodník tslany:)
mmmm.
Junior

Odeslat příspěvekod Ledaniel 14. 9. 2012 18:34

Tak jsem "aktivoval" bug, který trápil Dejvidka v podobně nefunkčních skype kontaktů. Stáhl jsm enejnovější skype a ono to nejede. Tedda jede, ale jen když mám zapnutý skype na počítači, což je mi k ničemu. Bug se projevuje tím, že telefon neví, jestli jsou kontakty online nebo ne. Takže update skype na domácím pc/notebooku endoporučuji.

TO: Dejvidek - prosímtě, jakou verzi skype jsi nakonec nainstaloval a máš ji funkční ? Díky.
Ledaniel
Junior

Odeslat příspěvekod VMach3 14. 9. 2012 19:37

mmmm. píše:ukáží se ty oblíbené kontakty i při volbě adresáta při odesílání sms

Adresář u sms je stejný, takže ano ale takřka ho nepoužívám, otevřu si příslušnou konverzaci a píšu. Případně přímo z kontaktů jde taky odeslat sms.
VMach3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 14. 9. 2012 20:22

Ledaniel píše:TO: Dejvidek - prosímtě, jakou verzi skype jsi nakonec nainstaloval a máš ji funkční ? Díky.

Ahoj,
Nahodil sem verzi Skype 5.9.0.115. Všechny verze nalezneš na filehippo tady. Už se mi přes automatickou aktualizaci zase nahodila verze 5.10.0.116, ale funguje to :-)
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod _gold_ 14. 9. 2012 21:23

Tak už mám taky N9. Je velkej rozdíl jestli updatuju přes Nokia Suite nebo kompletně přes Nokia Care Suite? V podstatě mobil zatim ani nepoužívám, ještě jsem do něho nepřehodil simku. Stáhne mi to přes Nokia Suite i nejnovější EMMC, popřípadě jak moc je důležitý mít nejnovější verzi EMMC?
_gold_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ledaniel 14. 9. 2012 23:05

TO: Dejvidek
Tak synchronizace kontaktů s verzí Skype 5.9.0.115 mi nejede a zkouše,l jsem tři další, starší a snimi taky ne. Tak buď mi nezbyde nic jiného než přeinstalování, nebo nevim :grr: .
Zkoušel jsem restartovat p oinstalaci skype notas, restartoval jsem telefon a nic. FCB funguje jako předtím, ale aktuální stav skype kontaktů to prostě nenačte a nenačte, kurňafix!

Nainstaloval jsem původní skype (tedy rok starý) a stejně to nefičí.

Má tady ještě někdo problém se synchronizací skype kontaktů nebo jsem snad jediný ? popřípadě, máte všichni aktuální skype nebo starší ?
Ledaniel
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 15. 9. 2012 08:30

2Ledaniel: Já sem před instalací starší verze zkoušel měnit heslo na Skype, doplnil sem tam nějaké údaje do profilu a podobné voloviny. Pochopitelně po instalaci starší verze je nutné účet Skype z mobilu smazat a znovu vytvořit!
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ledaniel 15. 9. 2012 08:40

TO:Dejvidek
Já myslel, že se to normálně rozjede :-).
OK, jdu na to ;-)

Edit: Už t jede :-D !
Díky moc!
Ledaniel
Junior

Odeslat příspěvekod _gold_ 15. 9. 2012 15:24

Je velkej rozdíl jestli updatuju přes Nokia Suite nebo kompletně přes Nokia Care Suite? V podstatě mobil zatim ani nepoužívám, ještě jsem do něho nepřehodil simku. Stáhne mi to přes Nokia Suite i nejnovější EMMC, popřípadě jak moc je důležitý mít nejnovější verzi EMMC? Děkuji za odpověď.
_gold_
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků