Nokia N9 - Obecná diskuse

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod burty s krenem 16. 1. 2013 09:21

e s hackem tam nevidim
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frenz 25. 1. 2013 16:34

Dobrý deň. Mám problém. Včera mi v mojej N9 nezobrazilo fotky v GALÉRII, iba posledných 9. Keďže sa s mobilom hral môj syn, myslel som si, že všetky vymazal... Po pripojení k pc sa však všetky fotky zobrazili riadne v adresári DCIM, ako predtým - vrátane tých 9. Pre istotu som si teda urobil zálohu v pc. Po odpojení už nezobrazuje ani tých 9... Stále ale figurujú v DÁTACH použivateľa a ráno sa dali pozrieť cez app FILEBOX - teraz už nechce ten súbor otvoriť vôbec. Dá sa to vrátiť do pôvodného stavu? Aby boli fotky viditeľné v GALÉRII? Čo sa mohlo stať? Dík za odpovede.
frenz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod burty s krenem 25. 1. 2013 18:29

zkus je prekopirovat vsechny do kompu a pak zpet. mozna nejaky bug
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledaniel 26. 1. 2013 23:07

Tak jsem si inteligentně odisntaloval Accuweather a nainstaloval MEECAST. Meecast se mi ale mco nelíbil, tka jsem ho odinstaloval a Accuweather mi nejde nainstalovat zpět, už při instalaci z ovi storu mi to píše eror, tka ať někdo zvás nedopadne jako já :-). Přeinstalovávat systém se mi teď nechce, takže to budu muset vydržet s MEECAST :-(.
Jinak pro milovníky astronomie je na internetu volná verze Sttelaria upravená pro senzory N9 a je FREE.
http://thelarge.org/stellarium-n9/
Ledaniel
Junior

Odeslat příspěvekod frenz 28. 1. 2013 07:59

burty s krenem píše:zkus je prekopirovat vsechny do kompu a pak zpet. mozna nejaky bug

Tak som to skúsil - nepomohlo. V pripojení na pc stále zobrazuje všetko riadne, pri riadnom režime sa nič nezobrazuje - vypisuje žiadne položky... Zistil som dokonca, že po každom pripojení a odpojení na pc už nezobrazuje ani nanovo fotené fotky - odpájam sa regulérne cez odpojenie. Dokonca aj adresár hudba sa javí ako prázdny v telefóne a cez pc zobrazuje skladby riadne. Jediné čo stále ide, je video... Môže byť niečo s pamäťou? Je to na servis?
frenz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Klayman2 29. 1. 2013 23:04

Ten stejný problém s galerií se mi stal přibližně stejný den. V galerii zůstalo jen několik fotek a videí, ale při prohlížení přes správce souborů všechny fotky vidím. Galerie je prostě nenačte. Přišel jste někdo na to, kde by mohl být problém?
Klayman2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod frenz 30. 1. 2013 13:37

Tak to je zaujímavé... Máš problémy aj s hudbou? Mne totiž odišla aj hudba... Už som z toho zúfalý a skúsim ešte reset, či to je odstrániteľná porucha, alebo trvalejšia a bude si vyžadovať servis, čoho sa bojím. Máte niekto skúsenosti s resetom? Na Nokia stránke píšu, že treba zálohovať dáta, ale že to nemá vplyv na kontakty, záznamy v kalendári, účty ani nastavenia. Ale o apps nepíšu. Bude ich treba inštalovať znova? Nedajú sa nejako zálohovať? Dík za odpovede.
frenz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Klayman2 31. 1. 2013 12:40

Na nic jsem nepřišel, tak jsem restartoval telefon do tov. nastavení a fotky, který jsem chtěl v telefonu mít, jsem nakopíroval do telefonu přes kabel, ale ne do složky DCIM, ale do Downloads a v galerii je již vše vidět. Asi to je krajní řešení, ale vše funguje.
Teda chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s prohlížečem firefox a flashplayerem - při streamování třeba sportzive.cz se mi neobjeví obraz, jen zvuk - zůstává v okně černá obrazovka - nemáte s tím někdo zkušenost? Na nově resetovaném telefonu to jelo, po doinstalování některých aplikací a nahrání fotek došlo asi k nějakýmu konfliktu
A ještě jeden dotaz - není nějaký jiný prohlížeč fotek včetně nějaké možnosti ukládání a prohlížení ve složkách?
Klayman2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod frenz 31. 1. 2013 14:04

Ako je to s tým reštartom? Odišli ti aplikácie? Musel si všetky nastavenia robiť znovu? A mal si problém s tou hudbou? Keby si ich nakopíroval do DCIM tak to nejde? Nedochádza zase k tomu, že po pripojení na pc fotky z galérie zmiznú? Viem, viem, veľa otázok... :-)
frenz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NoCom 1. 2. 2013 13:43

Zdravim,

prosim, nevite, jestli nekdy pujdou na N9 psat sms klasicky na alfanum. klavesnici?Ja proste za chuze nejsem schopnej napsat nic.Vubec nerozumim, jak tohle mohl nekdo vymyslet, proc tam neni klasicke psani sms?Kdyby byla N900 polovicni, tak nikdy nevymenim.

Popripade by pomohla i nejaka aplikace, tomu swypu taky moc neverim.

DIky, Vasek
Nobody is perfect...
NoCom
Junior

Odeslat příspěvekod burty s krenem 1. 2. 2013 15:36

no alfanum zrejme nikdy nebude... asi by to nejak slo. num se objevuje v kontaktech pri zadavani cisel. ale uz neni nikdo, kdo by to udelal.
zkus klasickou qwertz na pri chuzi na sirku. to se pise dobre. a pismena jsou pro me prehlednejsi nez swype.
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 1. 2. 2013 16:50

Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoCom 2. 2. 2013 01:41

Ovsem toto vypada dost dobre.Muze to nekdo potvrdit, nebo vyvratit, popripade popsat nejake neduhy, T9 jde?

Diky, V.
Nobody is perfect...
NoCom
Junior

Odeslat příspěvekod NoCom 2. 2. 2013 11:25

Hledal jsem na netu, opravdu tedy funguje, psal jsem tvurci, zda jede i s novym updatem... T9 bohuzel nejde, takze zase budu trpet :) Pak jsem napisu, az neco zvjistim. Btw, kdyby se nekdo chtel zbavit N950, tak jsem na prijmu.
Nobody is perfect...
NoCom
Junior

Odeslat příspěvekod Pepanisko 7. 2. 2013 10:35

Zdravím, chystal jsem se koupit Nokii N9, ale teda co tady pročítám těch posledních cca 20 stránek, tak se mi pomalu přestává chtít pro ni jít, zejména narážím na vypínání při 50% baterie nebo skoky z 30% na 4% a následné vypnutí... Je to fakt tak hrozný a rozšířený bug, který přinesl právě update 1.3??
Pepanisko
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků