Nokia N9 - Obecná diskuse

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod bucho311 21. 5. 2013 22:40

Čau, potřeboval bych poradit. Někdy v noci ze včerejška na dnešek mi úplně přestal fungovat email. Mám nastavené 3 účty, 2 firemní přes IMAP a jeden soukromej na seznamu. Od dnešního rána se vůbec nestáhly nový emaily podle plánu (každých 10 min) a nešli ani stáhnout manuálně. Starý emaily zůstaly, ale novej ani jeden... Zkusil jsem emaily (celý účty v telefonu) smáznout a vytvořit znova ale pořád to samý... Když dám aktualizovat, vpravo nahoře se roztočí takový to šišatý kolečko, ale vůbec nic se neděje. Normálně při stahování zpráv se ve stavový liště objevila taková šipečka, ale ta se vůbec neobjeví... Nepomohlo ani obnovení nastavení... Netušíte někdo, co s tím?
Jediný co pomohlo, bylo úplný vymazání telefonu. Pak jsem účet vytvořil a šlo to. Ale jakmile jsem nahrál zálohu přes Nokia link, opět to samý...
Budu rád za jakýkoli tip...
A ještě bych možná poprosil o radu, jak co nejjednodušeji zazálohovat a pak obnovit jen kontakty, přes Nokia link i přes Nokia suite jde jen komplet záloha...
Dík moc.
Honza
bucho311
Junior

Odeslat příspěvekod burty s krenem 22. 5. 2013 21:32

pres nokia suite jde klidne jen kontakty zalohovat.

ale s tim emailem teda nevim. me funguji 4 schranky pres pul roku bez jedine vady tuk tuk :hm

snad jen zkusil bych dat stranou seznam a vyzkouset ostanti, jak jedou. se seznamem jsou jen problemy... nebo nepokazilo se neco ve firemnich uctech, co ten telefon nedava?
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Junior

Odeslat příspěvekod bucho311 23. 5. 2013 07:42

Čau,
zkoušel jsem odebrat a postupně přidat klidně i jiný emaily a bylo to furt stejný... Prostě email dělal že stahuje nový zprávy, ale nestáh nic. Prostě jsem musel celej telefon smazat a všechno tam nacpat znova. Ono to má i výhody, telefon je najednou znatelně rychlejší :-)
Jinak zálohovat pouze kontakty přes Nokia PC Suite mi fakt nejde. Sice mi při zálohování najede možnost vybrat si, co všechno chci zálohovat, ale defaultně je zaškrtnutý všechno a já to nemůžu změnit... A když jsem udělal zálohu všeho (ať už přes Link nebo Suite), tak email zase stávkoval. A sesynchronizovat kontakty jakkoli online prostě nešlo, takže to by celkem porod...
bucho311
Junior

Odeslat příspěvekod burty s krenem 23. 5. 2013 11:06

hm, to je divne. ja normalne zapnu nokia suite, pripojim, prejdu do kontaktu a dam synchro a mam to tam. pripadne v zalozce zaskrtnu jen kontakty...

jeste by mely byt kontakty mozne exportovat do souboru, ale co pak s tim, to nevim. nezkousel jsem. mozna nekde v adresari budou...

kazdopadne mne se ani nezpomaluje. nebo tak pomalu, ze si zvykam, ale rychlejsi to o moc vic byt nemuze. kdysi se mi sekali prechody obrazovek a sem tam neco, ale dal jsem tam ten stable fasterN9 cca na silvestra a jede porad stejne
http://talk.maemo.org/showthread.php?t=83940
burty s krenem
Junior

Odeslat příspěvekod Darebak95 24. 5. 2013 15:01

čau, potřeboval bych poradit s wazappem. Zaregistruju se ale ta sms s kodem ne a ne přijít. Nějaké rady? pokud se to tu již řešilo, omlouvám se, ale nehodlám procházet 160 stránek dík :-)
Darebak95
Junior

Odeslat příspěvekod szantus 3. 6. 2013 09:00

Ahoj, jde na Nokia N9 - PR 1.3 nastavit u klávesnice v SMS na výšku režim 3x4 a ne QWERTZ ? Poradíte jak ? Díky.
Můj první: Ericsson GA628, pak dlouhá řada... Nyní Huawei Mate 10 Pro a iPhone 12 mini.
szantus
Junior

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 9. 8. 2013 15:41

Zdravím,

vyplatí se dnes ještě pořídit Nokii N9? Mám možnost sehnat velmi výhodně tento telefon. Využít především pro práci se sociálními sítěmi (FB, Twitter), hudební přehrávač a surfování internetem.
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior

Odeslat příspěvekod Naecken 9. 8. 2013 16:14

Sehnat teď N9 za zajímavou cenu, tak kupuju :)
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak

Odeslat příspěvekod dejvidek 9. 8. 2013 17:10

Jednu mám v šuplíku :-D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Naecken 9. 8. 2013 17:12

Otloukánka :D
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak

Odeslat příspěvekod dejvidek 9. 8. 2013 17:34

Ty vole! Novej displej, nové celé unibody tělo! Ještě je na displeji fólie! Je to po tom, co mi spadla, takže byla v servisu na výměně těchto dílů! Poté už sem měl Lumii 800...
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod burty s krenem 13. 8. 2013 14:19

zvlastni, ze nemam vestavenou app fb vubec zaplou, nejsem na ni pripojen a stejne mi prislo nejake upozorneni na "zed"
burty s krenem
Junior

Odeslat příspěvekod Okyk 17. 8. 2013 22:54

Posledni dobra nokia
Okyk
Junior

Odeslat příspěvekod MetynLubiJoint 17. 8. 2013 23:39

Okyk píše:Posledni dobra nokia

zajisté jsi ji dlouho užíval a vlastnil, že víš :-)
MetynLubiJoint
Junior

Odeslat příspěvekod burty s krenem 18. 8. 2013 09:24

ja asi vymenim baterku a budu ji jeste nejakou dobu pouzivat jako hlavni. Apps a jejich graficke provedeni je na wp uz jinde, ale potrebne veci, co uzivam v mobilu jedou na N9 skvele a rychle...

ikdyz je mozne, ze za nejakou dobu nebudou nokie pod 5 palcu :(
burty s krenem
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka