Nokia Lumia 925 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod 790511 12. 2. 2015 19:38

Jdou vytvářet ty složky na hlavní obrazovce. To jej docela praktické. Foťák sice startuje rychleji, ale ne tak rychle, jak jsem doufal. Dokonce se uvolnilo i nějaké místo v paměti :) Před aktualizací jsem měl pod 4GB a teď mám něco přes. Na živé dlaždici fotogalerie se mi teď ukazují nějaké "univerzální" obrázky, které ani nemám uložené v telefonu. Moje oblíbené fotky se tam nezobrazují. Snad se to ještě usadí. V nastavení jsem si teď všiml nějakých voleb pro připojitelné příslušenství. To tam, myslím, dřív nebylo. Na glance screen by se mělo dát zobrazit počasí Bing, ale to mi nefungovalo, když jsem to krátce zkoušel. Musí být nastavené i jako pozadí zamykací obrazovky, takže jsem to po chvíli zrušil, protože se mi víc líbí pozadí s denním obrázkem od Bingu. Jsou tam ještě další věci, jako koutek s aplikacemi, ale to mi asi taky k ničemu nebude. Jestli je telefon rychlejší nemohu soudit, protože až na ten foťák mi i před aktualizací připadal celkem svižný.
790511
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheJacob 13. 2. 2015 20:16

to slibovany zrychleni fotaku je celkem tragedie, porad to trva sakra dlouho aby mohla byt rec o nejakem super rychlem nacitani, jak bylo defakto prezentovano(aplikace ProShot je porad rychlejsi)
Dalsi vec, co by mohli upravit je to "aktualizovani" kdyz se prepina mezi aplikacema nebo jenom nacitani Her-na to jakej je to sviznej system, tak tohle je hodne velke minus-nemam rad cekani :), doufam ze se to s "10" zmeni.
TheJacob
Junior

Odeslat příspěvekod mimonaut 13. 2. 2015 21:10

Kdo ti slíbil zrychlení foťáku na l925? S denimem se týká pouze lumie 830 a 930. Tam je spuštění aplikace po aktualizaci prakticky okamžité.
Už třetím rokem lumia 920 a jako pracovní průběžně různé androidy i lumie.
mimonaut
Junior

Odeslat příspěvekod Louis.scorn 14. 2. 2015 00:31

No předpokládá se to selskym rozumem, že na 925 bude zrychlení foťáku když to zmákli na 830. Jináč, na 930 mám teť se spouští problém. jakmile vytáhnu mobil a podržim spoušť, často se stává že mobil prostě nereaguje a tak musím spoušť držet znova aby to šlo a nebo se spustí galerie místo foťáku. Takže vlastně častokrát je to o dost pomalejší. předtim to šlo pomalu ale jistě.
možná že se opakuju,možná že se opakuju,možná že se opakuju
Louis.scorn
Junior

Odeslat příspěvekod zozik 14. 2. 2015 16:16

Jakym zpusobem se ten Denim nainstaluje? Zda je treba se pote znovu prihlasit na ucet, udelat obnovu, nastavit telefon atd? Tata by si s tim sam neporadil a ja to muzu udelat az za nekolik tydnu, tak jestli to radeji nema spoustet. Dik
zozik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 14. 2. 2015 18:17

Nic není potřeba. Vše proběhne samo.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod prcoff 16. 2. 2015 06:59

Zdravím tak mám dilemu, keď vyšla spáva, že si môžem dať denim na L925 no nič tým nezískam lebo som v DP verzii systému nepotešil som sa, ale čakal som a teraz som sa dočkal a dal som teda aktualizovať. No a na moje prekvapenie naozaj nič doslova:

wp_ss_20150216_0001.png
wp_ss_20150216_0003.png


Ale číslo firmware sedí alebo nie?
E52 fw052.003 -> HTC wildfires (custom ROM 4.2.2) -> Lumia 925 (DP) -> Lumia 950 (IP) -> Honor 9
prcoff
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek_03 16. 2. 2015 08:05

zkus vypnout pfd (preview) a dej aktualizovat, mělo by to stáhnout denim...

.. tak jsem to zkusil, s vypnutým pfd je denim, když ho zapneš, máš najednou cyan, číslo zůstává
radek_03
Junior

Odeslat příspěvekod 790511 16. 2. 2015 21:02

Po aktualizaci na Denim se mi na zamykací obrazovce a GS přestaly zobrazovat notifikace o nové zprávě na WhatsApp :( Možná se nezobrazují ani jiné notifikace, to zatím nevím. Dělá to ještě někomu? Už jsem tady četl, že si na to už dřív někdo stěžoval, ale nějak to vždycky vyšumělo do ztracena.
790511
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheJacob 18. 2. 2015 21:29

jj taky se mi to stava, ale zase po nejake dobe to prejde a funguje to normalne. Asi je to Whatssapem, ostatni-SMS atd. jsem nejak nezpozoroval
TheJacob
Junior

Odeslat příspěvekod TheJacob 5. 3. 2015 17:52

Jak vam funguje Here+? Me se po aktualizaci stava, ze mi najednou zamrzne obraz, ale hlasove pokyny bezi tak jak maji(obcas se to rozebehne a nekdy musim znovu spustit navigaci). A dalsi vec, jak je to s aktualnimi informacemi o uzavirkach, provozu atd.? Mam zapnute veskere info pres net a stejne se mi stava, ze uzavirky, co jsou treba uz nekolik dni(tydnu) se nezobrazuji a navigace jede pres tyto body jakoby bylo vse ok. Diky
TheJacob
Junior

Odeslat příspěvekod iantaris 20. 3. 2015 09:54

S navigací mám po aktualizaci taky trochu problém. Dříve jsem byl zvyklý během navigováni vypínat displej bočním tlačítkem (delší úseky dálnice atd.). Telefon se uspal a ztratil gps signál, což nebylo nic proti ničemu, jelikož po probuzeni se rychle znovu zorientoval a pokračoval od aktuální pozice.
Nyní jakmile opětovně zapnu displej, navigace chvilku hledá polohu a spadne.
iantaris
Junior

Odeslat příspěvekod mcsafety 22. 3. 2015 15:53

Zdravím, narazil jsem v alze na pár zlevněných screenshieldů na 99,- což je parádní cena. Tak kdyby se to někomu hodilo :). Sám jsem si koupil 2. na G2. Zdar!
https://www.alza.cz/screenshield-pro-no ... 485065.htm
mcsafety
Junior

Odeslat příspěvekod Louis.scorn 30. 3. 2015 01:46

Prosim Vás,
Mám problém z kvalitou fotek trochu, zdá se mi to že začeli bejt fotky po asi 4 měsícících používání mobilu nějáké našedlé.
Mám sice nainstalovanej Denim, ale nejde telefon má ještě furt Lumia Camera Classik. nestáhl se mi autmaticky Lumia camera 5.0. nevíte co s tím?
možná že se opakuju,možná že se opakuju,možná že se opakuju
Louis.scorn
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 30. 3. 2015 07:21

Lumia Camera 5 je jen pro 930, 1520, Icon a 830. Je to napsané i v popisu té aplikace ve Store:
Nová aplikace Lumia Camera je k dispozici pro telefony Lumia 830, Lumia 930, Lumia Icon a Lumia 1520 jako součást aktualizace Lumia Denim.
Bari007
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků