Microsoft Lumia 950 / 950 XL - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rosnie 9. 3. 2017 11:02

od kdy je to i na mobily? taky mám 365 s předplatným skype na hodinu. ale jak jsem to zřizoval, bylo tam napsáno jen na pevné linky. ted tam vidím, že to je i na mobily. to je supr. to tak je od začátku nebo to ted někdy změnili. já si zřizoval předplatné 10/2016. na rok zdarma, nekup to, ale zůstanu u toho. za mě spokojenost.
rosnie
Junior

Odeslat příspěvekod Physeter 9. 3. 2017 17:41

Jestli je to úplně od začátku netuším.
Physeter
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 9. 3. 2017 19:31

To telefonování na mobily se postupně rozšiřuje do dalších a dalších zemí, ale v ČR je už hodně dlouho.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod rosnie 9. 3. 2017 20:27

ja vím, že šlo volat na mobily. ale měl jsem na to koupený kredit. ale ted, jestli je to v rámci předplatného, tak je to supr. aspoň malé štěstí v tom MS světě poslední dobou plných říkejme tomu překvapení. :)
rosnie
Junior

Odeslat příspěvekod rosnie 10. 3. 2017 08:06

Tak jen pro info, dnes jsem to vyzkoušel. Volat na mobil a stáhlo mi to skype kredit. Tak jsem po tom pátral a přímo na skype je uvedeno k volným minutám toto:
Volat můžete do následujících zemí nebo oblastí:
Pevné linky i mobilní telefony: Čína, Guam, Hongkong – zvláštní správní oblast, Japonsko, Kanada, Portoriko, Singapur, Spojené státy a Thajsko.
Jenom pevné linky: ....Česká republika,....
Takže to vypadá, že volné minuty v rámci předplatného jsou jen na pevnou linku! Tak jak si to myslím od začátku. za 55 sekund mi stáhli 0,18E. Takže beru zpět své nadšení. :)
rosnie
Junior

Odeslat příspěvekod Physeter 10. 3. 2017 09:24

Mě to napřed taky tahalo kredit, ale pak jsem musel přímo v telefonu ten paušál 365 aktivovat a už netahá. Tvé nadšení má ještě šanci :-)

-- 10. 3. 2017 09:28 --

I když, koukám na to, na mobily to bude opravdu jen těch pár zemí...
Physeter
Junior

Odeslat příspěvekod Salva Pecka 12. 3. 2017 13:48

Ahoj, žena má 950XL a nedaří se mi nastavit MMS u T-mobilu, ani operátor nevěděl poradit.
Nemáte někdo řešení jak to naladit? Díky
Sony
Salva Pecka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Kája 12. 3. 2017 14:50

Matně si pamatuji, jak jsem se to snažil všemožně nastavit (l735, l930), až jsem smazal všechno nastavení pro MMS a vše fungovalo jak má. A to jsem u kaktusu (de facto taky T-mobile)
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Salva Pecka 12. 3. 2017 15:31

Díky za typ, vyzkouším, ale myslím že se tam něco musí nastavit, teď ho nemám u sebe tak si nejsem jistej.
Sony
Salva Pecka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Salva Pecka 12. 3. 2017 17:52

Tak se nepovedlo, všechno jsem smázl, nechal zaslat konfig. sms a hned přišla další sms POKUS O NASTAVENÍ TELEFONU SE NEZDAŘIL.
Nemá někdo screenshot nastavení APS pro MMS co se tam vše vyplňuje?
Sony
Salva Pecka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 3. 2017 19:26

Hodim ti to sem, je to trivialni.
Dulezite je mit zapnutá data. (pokud pouzivas jen wifi, dej si k apn internet nejaky nesmysl)
Dále nastavení - systém - telefon - Mobilni sit a SIM - nastaveni SIM - sjet k APN pro MMS a stisknout pridat APN pro MMS.Pak už vyplníš přesně následující.A u kolonky heslo je pouhe mms

Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil uiqjirka dne 12. 3. 2017 20:02, celkově upraveno 3
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Salva Pecka 12. 3. 2017 19:43

Díky ... njn. nikdy jsem neřešil nastavení mms a už vůbec ne u Windows.
Sony
Salva Pecka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 3. 2017 20:04

Nemáš za co, ty nastaveni jsou + - u vsech OS stejna, parametry se nemeni.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Salva Pecka 12. 3. 2017 20:27

uiqjirka: hotovo, paráda a posílám megadíky :tleskani :tleskani :-)

-- 12. 3. 2017 20:35 --

Dá se tohle vůbec najít na str. T-mobile ? Mě se to za půl dne nepovedlo a ani operátor nebyl schopen říct jak to nastavit, asi jsem narazil na někoho kdo neměl nedělní náladu :-\
Sony
Salva Pecka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 3. 2017 20:53

Super ;-) Ne, na jejich strankach se to dohledat nedá, protoze to tam nikde není.A ta podpora na lince, o tom ani netreba hovorit, neadekvatni/neprofi lide, kteří rady hledaji bud na strankach sveho zamestnavatele anebo na netu.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků