Lumia 535 DS nevibruje trvale po celou dobu vyzvánění

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zdemour 20. 10. 2015 07:04

Zdravím,
u uvedeného mobilu mi nefungují vibrace spolu s vyzváněcí melodii, pouze jednou zavibruje a pak už jen "hraje". Vibrace fungují trvale jen při stažení hlasitosti na nulu. Prosím o info, zda to opravdu tak je, nebo jsem b..ý a neumím to nastavit. Díky
Zdemour
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davefull1 20. 10. 2015 07:29

Vlastnost WP to nezměníš.
davefull1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdemour 20. 10. 2015 07:46

Takže to vidím na reklamaci.
Vzhledem k tomu, že pracuji v hlučném prostředí je pro mě nutnost mít nastavené vyzvánění i vibrace dohromady. Vibrace fungují trvale jen při stažení hlasitosti na nulu. To ho pak ale zase neslyším, když jsem v tichu a telefon nemám přímo u sebe. Vibrace jsou přece v dnešní době natolik samozřejmý parametr, že by se snad ani nikoho nenapadlo na to ptát při koupi. :-(
Zdemour
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.mirRa 20. 10. 2015 08:06

Nevyhovujici vlastnost se bohuzel reklamuje dost blbe. Tak hodne stesti, solidni prodejce to snad pochopi.
dj.mirRa
Junior

Odeslat příspěvekod Zdemour 20. 10. 2015 08:31

Nechápu, co výrobce vedlo k tomuto omezení. Neočekával jsem od tohoto mobilu zázraky, ale z tohoto jsem v šoku, jak je něco takového v dnešní době možné - neumí vibrovat i zvonit současně !!!
Reklamaci zkusím, stejně je pro mě v práci nepoužitelný, pak tady napíšu jak jsem dopadl
Zdemour
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paparatzzi 20. 10. 2015 09:47

:D Reklamuj i to, že ti funguje foťák. 4 roky jsem dělal na reklamacích, ale případů tvého typu zas tolik nebylo, dík za super zábavu. Sdílím mezi přátele.
Paparatzzi
Junior

Odeslat příspěvekod Zdemour 20. 10. 2015 10:31

Nechápu, co je na tom zábavného ? :hm
Zdemour
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 10. 2015 10:59

Reklamace? No vidím to jako ztrátu času :D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigT 20. 10. 2015 11:07

Zdemour píše:Nechápu, co je na tom zábavného ? :hm

Když si něco kupuju, tak si zjistím, co to umí (vyzkouším si to v prodejně)... Reklamace "vlastnosti" systému nebude IMHO uznaná.
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdemour 20. 10. 2015 11:26

To se ještě uvidí, to bych si měl jako před nákupem vyzkoušet jestli telefon umí vibrovat, existuje v dnešní době vůbec nějaký jiný telefon který neumí vibrovat dohromady s vyzváněním?
To už je tak základní parametr, že se to ani nikde neuvádí v popisech
Zdemour
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 20. 10. 2015 11:29

Pro tebe to je zásadní parametr, někoho tohle vůbec nezajímá. Reklamovat vlastnost jde fakt blbě, ale pro pobavení taky sdílím. :-) dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 10. 2015 11:33

Zdemour píše:To se ještě uvidí

8-D


Měl sis to vyzkoušet v prodejně. Pokud jsi objednával přes internet, máš možnost to vrátit do dvou týdnů bez udání důvodu.
Taky existuje fórum, na které můžeš jít před nákupem, ne až po. Když už z tady té věci tak naděláš. Když je to pro tebe tak důležité, ověřím, ne?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 20. 10. 2015 12:15

To aby clovek overoval jestli telefon umi telefonovat :)

Pockej na W10M, tam pry tuto chybu jiz opravili.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 20. 10. 2015 13:15

Tohle nikdo v ramci reklamace resit nebude. Neni to zavada, ale vlastnost WP. Jak uz bylo napsano, pockej na desitky, tam to uz fungovat bude.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod michal Žilka 20. 10. 2015 14:18

Mimochodem, je to také typem, respektive délkou melodie. Telefon zavibruje vždy na začátku melodie. Když si nastavíte něco, co má minutu, telefon zavibruje jednou. Když bude melodie krátká, bude vibrovat vlastně porad...
michal Žilka
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků