Nokia 7.1 – obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod šulda 18. 12. 2019 17:36

Proč HR když pak vše znovu obnovíš ze zálohy?
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 18. 12. 2019 18:41

Cheetah007 píše:Dneska na Nokii 7.1 dorazil update Android 10
Zatím jsem neaktualizoval, udělám to večer doma na WiFi
Obrázek
Velikost aktualizace je 1.274GB

presne tahle nabidka na aktualizaci na android 10 se mi tam objevila, ale nekolikrat sem to odmitnul protoze sem byl v zahranici na pomaly wifi a od ty doby uz to nejde aktualizovat.update to nenabidne a kdyz to rucne zkontroluju tak to pise ze mam aktualni verzi system android 9.ted sem udelal hard reset a nic.update uz to proste nenajde.nevi nekdo co s tim?
seek discomfort
powerball
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 19. 12. 2019 06:54

šulda píše:Proč HR když pak vše znovu obnovíš ze zálohy?

Tak nabídne mi tam znovu stažení dříve nainstalovaných aplikaci a her, to snad nevadí ne? :-)

Powerball
Netuším kde je problém,po HR by to mělo jít, zvláštní...
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 19. 12. 2019 08:14

No, píšeš že obnovíš vše. Tuhle hloupost dělali lidi už od počátků chytrých mobilů a měl sem za to, že už to ví. Před chvílí sem narazil na:
z jiného fóra píše:Udělal jsem obnovu a žádná hitparáda,tak jsem udělal zase 3x tovarko a telefon nastavil od nova bez obnoveni záloh a vše v pohodě.

btw když není žádný problém, tak je HR zbytečnost.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 19. 12. 2019 10:26

Jasně no,tak udělám HR obnovovat nebudu a těch pár aplikaci stáhnu ručně to bude lepší ,díky.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lada t5 19. 12. 2019 15:04

Stejně mi to ale přijde zbytečné, když není nikde žádný problém, dělat HR............. Nebo se pletu?
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod bizzon83 20. 12. 2019 15:17

powerball píše:
Cheetah007 píše:Dneska na Nokii 7.1 dorazil update Android 10
Zatím jsem neaktualizoval, udělám to večer doma na WiFi
Obrázek
Velikost aktualizace je 1.274GB

presne tahle nabidka na aktualizaci na android 10 se mi tam objevila, ale nekolikrat sem to odmitnul protoze sem byl v zahranici na pomaly wifi a od ty doby uz to nejde aktualizovat.update to nenabidne a kdyz to rucne zkontroluju tak to pise ze mam aktualni verzi system android 9.ted sem udelal hard reset a nic.update uz to proste nenajde.nevi nekdo co s tim?


Tak jak to dopadlo. Povedlo se ti to nějak aktualizovat. Mě ta hláška ani nenaskočila, nebo jsem si toho ani nevšímnul.
bizzon83
Junior

Odeslat příspěvekod powerball 20. 12. 2019 15:26

nene.zatim nic.napadla me jeste jedna teorie - kdyz mi to nabidlo tu aktualizaci tak sem byl zrovna v Maroku s marockou sim tak jestli treba oni nedostavaj tuhle aktualizaci driv :hm od ty doby co sem prijel domu uz mi to proste nic nenabizi a nenajde.
seek discomfort
powerball
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bizzon83 20. 12. 2019 19:43

No nic. budu muset čekat. Nejvíc čekám jen na tmavý motiv tak jsem zvědav. Pokud by šly odstranit i widgety s google a datem s počasím tak by to bylo super, ale to bych chtěl asi už moc.
bizzon83
Junior

Odeslat příspěvekod ilja2001 20. 12. 2019 20:43

Bohuzel widgety vyhledavani i pocasi zustaly bez moznosti odstraneni.
ilja2001
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 12. 2019 21:44

To je takový problém si tam nainstalovat Nova launcher a dát tyhle věci pryč? :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bizzon83 20. 12. 2019 22:10

Ne. Není to problém.
bizzon83
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 21. 12. 2019 17:53

Tak existují i launchery s možností personalizace k nerozeznání od těch Google v android 9/10
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bizzon83 22. 12. 2019 12:50

Nova launcher jsem zkoušel na jiném telefonu a je v pohodě. Jen mi jde o to, proč instalovat další aplikaci abych něco odstranil z jiné (řečeno obrazně).
Ale na to vyhledávání, i když ho nepoužívám, a datum s počasím si pomalu zvykám.
bizzon83
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 22. 12. 2019 12:58

Také jsem si na to postupem času zvykl a dnes to již dokonce považuji za dobré, hlavně to počasí, které jim kupodivu i vcelku vychází.
No, a Googlí vyhledávání už požívám také, přepnul jsem to do černého zobrazení a tím mi to na displeji i přestalo vadit.
Tak asi tak.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků