uspořádání aplikací

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pepikd 26. 2. 2022 14:45

Zdravím, na Nokia 5 mám na displeji 1 složku ikon aplikací Google, ostatní jsou uloženy jednotlivě podle abecedy. Rád bych vytvořil více složek, ale nedaří se mi to. Prosím o radu.
pepikd
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 2. 2022 15:05

anonymni

Odeslat příspěvekod pepikd 26. 2. 2022 15:41

Díky za radu. Složky bych chtěl utvořit pro úsporu místa. Podle doporučení se složka vytvořila, ale jednotlivé aplikace zůstaly i mimo složku, takže k úspoře místa nedošlo
pepikd
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 26. 2. 2022 15:45

A jsi opravdu na plose? Neni to ten seznam aplikaci vytazeny odspodu, cemuz by napovidalo to abecedni razeni?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pepikd 26. 2. 2022 16:13

Je to možné. Mám místo Samsunga půjčenou Nokii. Po zapnutí mám displej s časem, vpravo displej s bílým páskem Google a několika aplikacemi, více vpravo to už nejde. Pod oběma mám 2 stejné stránky ikonek podle abecedy, víc dolů to taky nejde.
pepikd
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 27. 2. 2022 10:11

displej s bílým páskem Google a několika aplikacemi

To je plocha, na ktere se muzes se slozkami realizovat do aleluja.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pepikd 27. 2. 2022 10:34

Díky, nějak se s tím poperu. Na ploše nahoře vedle domácí složku několika ikon mám, ale na spodní zůstaly. Přidaná apl. se mi teď nezařadila na spodní plochu, ale vedle domácí a vedle plochy s páskem Google. Tento pásek jde přetáhnout na dom. plochu vedle hodin. Myslel jsem, že když vytvořím pár složek, že mi z plochy, kde jsou podle abecedy, ubydou.
pepikd
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 27. 2. 2022 13:18

Opakovani je matkou moudrosti - to misto, kde jsou podle abecedy NENI PLOCHA.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pepikd 27. 2. 2022 15:49

Tak už tomu asi rozumím. Na plochy vpravo od domácí stránky si přesunu aplikace se kterými pracuji. třeba do složek, dole je asi omezený počet ikon seřazený podle abecedy.
pepikd
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků