přenos souboru do pc

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pepikd 25. 10. 2022 09:15

Zdravím, na Nokii 5 mám ap.Easy Voice Recorder. Zaznamenal jsem asi 1 hod. zvukový soubor 150 MB a nejde mi ani po komprimaci přenést kabelem do pc. Po propojení kabelem se mi nabízí jen fotky a videa. Když v EVR záznam komprimuji a pošlu na Google mail, odesílání proběhne, ale v počítači záznam nemám. Prosím o radu.
pepikd
Junior

Odeslat příspěvekod radim 25. 10. 2022 10:07

Zkusil bych ho ještě v tom telefonu připojeném k PC pohledat, není důvod, proč by neměl být vidět. Kdyby ne, tak bych ho uložil někam na web, odkud si ho pak stáhnu do počítače.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gotzinger 25. 10. 2022 10:47

No je to sice s 16GB letitá šunka, ale měl by tam fungovat na Androidu 9 pod Google účtem Google Drive (Google disk). Google Drive si můžete nainstalovat i na počítač. Potom stačí záznam v mobilu nahrát na Google Drive a v počítači si ho otevřít.
gotzinger
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 25. 10. 2022 12:34

Pokud je to notebook, slo by vyuzit pametovou kartu. PC ctecku obvykle nemaji.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod šulda 26. 10. 2022 20:32

Čtečka přece není problém ani u PC, USB PC mají. Pokud to nelze přes kartu, tak jak už je tu psáno, 150 MB není problém někam uložit a pak stáhnout. Nebo se pletu?
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 26. 10. 2022 22:18

Ctecka neni problem, ale bude si ji chtit koupit kvuli jednomu souboru, kdyz mu vse ostatni doted slo?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pepikd 19. 11. 2022 12:57

Zdravím, se zpožděním sděluji, že se mi to přes disk podařilo uložit v počítači. Díky za rady.
pepikd
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků