problem s hudbou na 6681

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod universe 12. 12. 2005 19:53

Nazdarek Nokiaci . Chci se zeptat jestli je normalni kdyz pripojim sluchatka (jen nektera) a dam telefon uplne nahlas zacne to neprijemne praskat az telefon prestane hrat uplne. Pouzivam kvalitni sluchatka Sony Fontopia. jedna se o telefon Nokia 6681. Prosim touto cestou o pomoc. Dik H.
universe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirek6600 12. 12. 2005 23:43

no je mozny ze ty sluchatka ten foun neutahne ze nema na to no jak bych to nazval ale asi bych to nazval zesilovac.Je to jen foun a ne vez proste to neutahne jakekoliv sluchatka tak si tam pripoj ty z kteryma to maka a neres to.Jinak ti neumim poradit nejsem elektrikar ktery by rozumnel tomu vic. :hm :D
mirek6600
Junior

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 13. 12. 2005 17:34

Jak řekl mirek6600 potom je možnost ještě taková že je to normální, protože třeba můj kámoš má K700i(nechu urážet SE) a když mu pošlu MP3 a dá to naplno tak mu to taky praská(samozdřejmě že jen některé skladby), ale u Nokii jsem se s tím ještě nesetkal.
Jack O´Neill
Junior

Odeslat příspěvekod Falkon (novy) 13. 12. 2005 21:36

Pokud ti jedou ty sluchátka, který dostaneš standardně skoro ke každé Nokii, která má rádio nebo MP3, a některý ti jedou a některý ne, tak to bude jak psal mirek6600 buďto tím, že to nemá tak dobrej zesilovač, kterej utáhne kvalitní sluchátka, tím pádem ti to totálně zmrví zvuk a nebo je to tím, že to jsou třeba vadný sluchátka. Ale spíš se přikláním k té první verzi.
Já si nedávno koupil k Nokii 6681 nový sluchátka(headset HS-3) hraje o hodně líp než ty normální ale jsou od Nokie takže tam si nemůžou dovolit aby to telefon nestíhal :D
N8210->N3310->N6210->N6310i->N-Gage->N6681->N6680->Nokia N70->nyní
Nokia N73 Silver/Plum
MiniSD 2GB SanDisk Ultra II
Nokia AD-15
Operátor: Vodafone a O2
Falkon (novy)
Junior