N70 - pripojeni PC na internet pres 3G

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod milan1m 17. 3. 2006 11:08

chtel bych se zeptat, jaka je rychlost a kvalita pripojeni (vypadky apod.) N70 jako modemu pro PC na internet pres 3G . ET data nonstop
milan1m
Junior

Odeslat příspěvekod Wall 20. 3. 2006 02:13

no nepodarilo se me N70 pripojit bez nainstalovaneho SW od nokie ale s tim SW poho. Na testech me tu ukazje rychlost kolem 330-350.Stahuju tedy kolem 33.Ale ping asi fuj.

obcas se me stava ze prestal jit dat.tok a net nesel a musel jsem se znovu pripojit a pok zase ok.Ale cim to je nevim presne vim ze jsem treba koukal na ocko tv pres mobil a vse ok a jak jsem prijel k domu tak se to zaclo trkat ,,sekat no fuj.A tak jsem mel dojem ze jsem nekde na okraji signalu umts a proto trochu nekdy blbne ten net.Ale posledni dobou se me to uz nestalo a dat.tok ok.No nevim
Philips Savvy-Siemens C35-Nokia 5110-SE T105-Nokia 3310-Alcatel 535-Alcatel 756-SE k700i-Nokia N70
Wall
Junior

Odeslat příspěvekod Cwb 20. 3. 2006 06:35

co to je "ping fuj" ? To je kolik? :?:
Dokonaly telefon neexistuje..
Cwb
Junior

Odeslat příspěvekod milan1m 21. 3. 2006 16:12

Na testech me tu ukazje rychlost kolem 330-350.Stahuju tedy kolem 33.Ale ping asi fuj.

takze je daleko lepsi nez EDGE?? :tleskani N70 chci hlavne z duvodu rychlejsiho pripojeni na net. Jak bude chodit Skype doporucujete??
milan1m
Junior