Nokia 5500 Sport - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod babca 7. 4. 2007 19:00

Jee, prave mi prisla zpatky 5500 po druhe reklamaci, a zase tam dali ten starej typ klavesnice (kdosi tu rikal ze na 5500 zacali davat novy typ klavesky, ktera by se uz odlepovat nemela).

Tudiz to vidim tak, ze behem par mesicu se klaveska zas odloupne a pri treti reklamaci pozadam o vraceni penez.
Za ne se da koupit novejsi model, nebo ten samej levnejc. Ideal 8)
babčův HTPC pro rok 2011: AMD Zacate, spotřeba 16W@46°C při idle, just Google it
babca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BadBoyJohnny 8. 4. 2007 18:43

No já teda nevím, taky mám Nokii 5500 Sport a zatím jsem neměl nejmenší závadu, to jsem zvědav jestli se mi to vyhne nebo je jen klid před bouří :hm .
Nokia N73 MiniSD 1GB-operátor O2
Nokia 7250i (náhradní mobil)
BadBoyJohnny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod babca 9. 4. 2007 19:12

[quote="Kryštof Korb";každopádně třetí reklamaci v záručáku mám ;)-/quote]
O vrácení peněz můžeš požádat kdy chceš, když máš ty 3 reklamace na to stejný? To se mi nezdá...
(ne že bys to přímo říkal, ale v tvým profilu je vidět že 5500 stále máš)


babčův HTPC pro rok 2011: AMD Zacate, spotřeba 16W@46°C při idle, just Google it
babca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BadBoyJohnny 10. 4. 2007 16:57

Od Vánoc, byl to dárek.
Nokia N73 MiniSD 1GB-operátor O2
Nokia 7250i (náhradní mobil)
BadBoyJohnny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojtec 12. 4. 2007 22:32

Chtěl jsem se zeptat na kalendář - např. u Nokie E50 nebo dalších se při najetí na konkrétní den v měsičním přehledu anebo událost v týdením přehledu zobrazí v bublině ty události v tom dni nebo podrobnosti.

Jak je to u 5500? Je třeba při najetí na den do něj ještě vlézt, aby člověk viděl co tam je?

díky
vojtec
vojtec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martinez 13. 4. 2007 08:24

babca píše:O vrácení peněz můžeš požádat kdy chceš, když máš ty 3 reklamace na to stejný? To se mi nezdá...
(ne že bys to přímo říkal, ale v tvým profilu je vidět že 5500 stále máš)
In the beginning there was nothing. And the Lord said 'Let There Be Light!' And still there was nothing, but at least now you could see it.
Martinez
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smikee 13. 4. 2007 15:15

vojtec píše:Chtěl jsem se zeptat na kalendář - např. u Nokie E50 nebo dalších se při najetí na konkrétní den v měsičním přehledu anebo událost v týdením přehledu zobrazí v bublině ty události v tom dni nebo podrobnosti.

Jak je to u 5500? Je třeba při najetí na den do něj ještě vlézt, aby člověk viděl co tam je?

díky
vojtec /quote]

Nene, když se díváš na měsíční pohled tak máš takovým malým trojúhelníčkem označené dny, které mají nějaků záznam. Když na takový den najedeš, tak se ti vpravo nahoře ukáže bublina. Zkrátka přesně jak říkáš :)
Smikee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod babca 14. 4. 2007 17:25

BadBoyJohnny píše:Od Vánoc, byl to dárek.k/quote]

Já ho měl taky na vánoce (ikdyž, začal jsem ho používat už o měsíc dřív:nenapadne)

No, podle mě je to asi jen otázka času...
babčův HTPC pro rok 2011: AMD Zacate, spotřeba 16W@46°C při idle, just Google it
babca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojtec 18. 4. 2007 16:26

Ahoj sportovci!
Tož jsem si ji taky pořídil, první dojmy zatím super. Jeden praktickej dotaz - jede vám někomu mobil s 2GB microSD kartou? Na webu nokie se píše, že podporuje jen 1GB, ale například u 2GB karty v jejich eshopu je mezi kompatibilníma tel. i n5500....
tož jak to je?
díky za info
Vojtec
vojtec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod easyrider009 20. 4. 2007 19:47

Vie niekto kde mozem stiahnut slovencinu do citacky sprav? Sorry ak to tu uz odznelo. Za odpoved vopred dakujem.
easyrider009
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 21. 4. 2007 09:59

vojtec: neměl by to být problém ;)
easyrider009: není ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AiR 7. 5. 2007 20:05

na webu http://www.ade.cz/verze_sw.htm se objevila info o novem FW 4.03
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod standys 9. 5. 2007 16:05

Mě by zajímalo, jak poznáte, že Vám tam dali zase starý typ klávesnice. Mně se vrátila po opravě dneska a musím říct, že to nepoznám...
standys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojtec 11. 5. 2007 11:59

AiR píše:na webu http://www.ade.cz/verze_sw.htm se objevila info o novem FW 4.03

Podařilo se vám tuto novou verzi nahrát do mobilu přímo přes aplikaci "Update phone software"? Anebo je třeba vyrazit do servisu?
vojtec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 11. 5. 2007 14:44

no to snad ne, FW jsem updatoval 6. :( no nic, asi do toho teda půjdu znova, ach jo...
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků