Kdo má zkušenosti s Nokia 2610?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Domo 11. 9. 2006 13:19

Možná je to trapné v tomto fóru o nokiích ptát se na 2610 ku když se tady píše pořád o těch dražších a vybavených modelech,ale rád bych se zeptal zrovna na 2610 z praktického hlediska. Měl jsem 2600 kdysi,ale byl to takový těžce základní model s barevným displejem,dosti mizerným a chabou výbavou.Jsem ve středním věku a myslím,že 2610-ka by mi mohla stačit zatím neboť pomýšlím na N6233 do budoucna až trochu slevní.Teď mám 6510,dobrý a spolehlivý záložní founek,ale svůj zenit už má dávno za sebou.

Obrázek
http://www.nokia.cz/phones/2610/

//De Funes: není na tom vůbec nic trapného, jen nevím, jestli je zde dostatečný počet uživatelů tohoto modelu.
Přidána fotografie, link Nokia.
Domo
Junior

Odeslat příspěvekod Domo 15. 9. 2006 14:20

Dobrá tedy já něco napíšu neboť tento telefon jsem si chtěl na přechodnou dobu koupit a tak lehce popíšu to co jsem zjistil při prvním a posledním ohmatání . Je docela pěkný,design celkem ujde,divné klávesy,ale myslím,ze se dá na ně zvyknout.Klávesa s křížkem a hvězdičkou nemá žádný zdvich takže po těžkem zmáčknutí nevíte jestli reakce bude či nikoliv.Velmi pomalý pohyb v menu jak v základním tak tím dalším,je líný.Displej,podsvětlení je hodně tmavé.Menu je už z těch novějších.Psaní sms je individuální otázka vzhledem ke klávesnici. Naprosto příšerné vyzvánění,kvalita,melodie-hrůza. N2600 v porovnání s N2610 zní jako rajská hudba. Takže já nekupuji.Hodnota tohoto modelu je tak 1600,-kč.
Domo
Junior

Odeslat příspěvekod paveldedic 20. 9. 2006 20:29

Dnes jsem zakoupil nokii 2610 není to vůbec špatný telefon jde o designově povedený kousek od nokie. Prozatím nikde nic nevrže zdvih kláves je dobrý displej čitelný i na slunci. Má podporu mms wap. Chybí infraport myslím že člověku který potřebuje napsat sms a zavolat si je dobrý dá se pořídit za 2500,- a působí luxusním dojmem. pokud by jste chtěl další informace můžete napsat na sat_car@centrum.cz
paveldedic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pershing 10. 5. 2007 17:51

design = good
soft = otras
klavesnica = otras
displej = otras
suma sumarum = otras :)
dnes som kupil a uz predavam :D
pershing
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod booroo 10. 5. 2007 21:53

souhlas-nahodou jsem ho mel taky vcera v ruce a jen jsem se divil-display je pod nejakym tonovacim sklem takze je desne tmavej a klavesy taky des,
nejhorsi snad ta stredova klavesa-potvrzovaci tlaciko uprostred je tak velke a vystouple,ze je nadlicke usilí o nej nezavadit pri mackani do stran.... :eh

:-P - 5 hovorů měsíčně,z toho 4 prichozi = stisknuti zeleneho tlicitka .. hmm,ale stejne, po tech letech zkusenosti,bych necekal ze poslou na svet takhle nesikovnej mobil,ikdyz je to low

//De Funes: příspěvky sloučeny.
booroo
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků